Mieszkania KatoVice

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Karola Stabika, oferowane bezpośrednio przez Blockhaus Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Karola Stabika

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mieszkania KatoVice

11 zdjęć

Mieszkania KatoVice
Mieszkania KatoVice
Mieszkania KatoVice
Mieszkania KatoVice

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

W samym sercu Katowickiej Kostuchny, tuż obok słynnej już inwestycji „Miasto w Mieście” Osiedla Bażantów powstanie Inwestycja „Mieszkania KatoVice”. Kompleks 13 domów w zabudowie bliźniaczej oraz trojaczej kierowany jest do wszystkich poszukujących mieszkania w miejscu, z którego blisko jest wszędzie z wyjątkiem zgiełku miasta.

Inwestycja powstaje w spokojnym oraz cichym miejscu zapewniając jednakże sprawną komunikację i komfort życia codziennego. Doskonała komunikacja miejska, bliskość szkół, centrów handlowych, punktów usługowych i użyteczności publicznej, a także świetne warunki do uprawiania sportu i rekreacji sprawiają, że „Mieszkania KatoVice” są doskonałym miejscem do życia zarówno dla osób młodych jak i ustatkowanych rodzin z dziećmi.

Mieszkania zaprojektowane zostały tak by spełnić wymagania zarówno dla singli jak i rodzin 2, 3 a nawet 4 osobowych.

Ekologiczne i nowoczesne rozwiązania

Wszystkie mieszkania na inwestycji w standardzie wyposażone zostaną w nowoczesne pompy ciepła. Za ich pomocą przyszli mieszkańcy będą wstanie zoptymalizować koszty życia nawet o kilkanaście procent rocznie. Pompy ciepła służyć będą do zasilania mieszkań w ciepłą wodę użytkową a także do ogrzewania. Zainstalowany system ogrzewania podłogowego w połączeniu z możliwością rozbudowy o tak zwane strefy to rozwiązanie niezwykle komfortowe i łatwe w obsłudze.

Ponadto budynki zostaną wykonane w wyższym standardzie termoizolacji - elewacja budynków wykonana zostanie ze styropianu o podwyższonej grubości (20cm), a dachy ocieplone zostaną z dwóch warstw wełny mineralnej o łącznej grubości aż 30cm. Wszystkie okna zostaną także wyposażone w energooszczędny 3-szybowy pakiet szybowy.

Wszystkie powyższe rozwiązania łącznie pozwalają uczynić dom bardzo oszczędnym w użytkowaniu, co przekłada się na koszty utrzymania każdego roku.

Przyszłych mieszkańców na co dzień otaczać będą spokojne, zielone tereny z jednoczesnym łatwym i szybkim dostępem do wszelakiego rodzaju usług, handlu i rozrywki.

Osiedle stanowić będzie zamknięta strefę z dostępem wyłącznie dla mieszkańców i ich gości.

Nowoczesny styl elewacji oraz minimalistyczny design dachów i dodatków sprawią, że Inwestycja cieszyć będzie nie tylko ze względu na komfort życia ale również ze względu estetykę otoczenia i budynków.

Zlokalizowane indywidualnie dla każdego mieszkania pozwolą na dbałość o czystość przy jednoczesnym komforcie życia.

Każdy z mieszkańców otrzyma miejsce postojowe do wyłącznego korzystania.

Dużych rozmiarów oraz ogrodzone, pozwolą mieszkańcom cieszyć się z otaczającej natury bez wychodzenia z własnej przestrzeni do życia.

Inwestycja Mieszkania KatoVice znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Karola Stabika (8.6 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Blockhaus Sp. z o.o.

Inwestycja Mieszkania KatoVice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania KatoVice nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockhaus Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 13 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Inwestycja wykonana zostanie w stanie deweloperskim co oznacza że po stronie Nabywcy zostanie wyłącznie wykończenie mieszkań zgodnie z własną koncepcją. Zarówno ściany, sufity jak i podłogi przygotowane zostaną do wykończenia warstwą wierzchnią (malowanie ścian i sufitów / płytkowanie bądź wyłożenie panelami podłóg). Wszelkie instalacje zamontowane w budynku zostaną uruchomione oraz przygotowane do korzystania. Przygotowane zostanie również otoczenie zewnętrzne – podejścia, podjazdy oraz miejsca postojowe zostaną wybrukowane. Ogródki mieszkaniowe a także teren inwestycji zostanie ogrodzony panelowym ogrodzeniem.

Elewacja

Elewacje budynków zostaną wykonane ze styropianu o grubości 20cm, wykończone tynkiem akrylowym oraz w miejscu cokołu tynkiem mozaikowym. Nowoczesny wygląd zostanie utrzymany za pomocą doboru odpowiedniej palety kolorystycznej komponującej się z ceglastą dachówką płaską. Minimalistyczne dodatki w kolorze antracytowym sprawią, że całe osiedle wyglądać będzie bardzo estetycznie oraz nowocześnie.

Stolarka okienna

Stolarka okienna pionowa w kolorze antracytowym zostanie wyposażona w energooszczędny pakiet 3-szybowy zapewniający dobre warunki termoizolacyjne. Funkcjonalne otwieralno-przesuwne okno tarasowe pozwoli na komfortowy dostęp do mieszkaniowego ogródka.

Drzwi zewnętrzne

Każdy z lokali mieszkalnych wyposażony zostanie w antywłamaniowe drzwi stalowe (w kolorze antracytowym) podnoszące dodatkowo poziom bezpieczeństwa mieszkańców. Drzwi zewnętrzne dodatkowo wyposażone zostaną w elektrozamek umożliwiający komfortowy dostęp a także stylowy pochwyt.

Posadzka

Podłoga wykonana z jastrychu cementowego przygotowana zostanie do położenia płytek bądź też paneli podłogowych.

Ściany

Sufity, podłogi oraz ściany przygotowane zostaną do wykończenia warstwą wierzchnią. Ściany i sufity zostaną przygotowane do malowania bądź do wykonania gładzi i malowania.

Sufity

Ściany i sufity zostaną przygotowane do malowania bądź do wykonania gładzi i malowania.

Instalacje

Wszystkie instalacje wewnętrzne zostaną uruchomione oraz przygotowane do korzystania przez Nabywców. Instalacja elektryczna zakończona zostanie osprzętem elektrycznym (włączniki oraz gniazdka). Na zewnętrz od strony ogródka zostanie wyprowadzony punkt oświetleniowy oraz elektryczny, od strony wejścia zostanie wyprowadzony punkt oświetleniowy. Ogrzewanie podłogowe oraz pompa ciepła zostanie uruchomiona a Nabywca przeszkolony w zakresie obsługi urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja powstaje przy ul. Stabika w Katowicach-Kostuchnie – miejscu, które mieszkańcom zapewnia bezproblemowy i szybki do-tęp do wszelakiego rodzaju punktów usługowych, a także małych i dużych sklepów. W niedalekiej okolicy znajdą Państwo również kino, siłownię, parki, liczne trasy rowerowe a nawet basen i korty tenisowe. Dzięki komunikacji miejskiej dostać się stąd można bezpośrednio do Centrum Katowic, Tychów czy Mikołowa. Dostęp do drogi DK81, autostrady A2 czy A4 również zajmuje od kilku do najwyżej kilkunastu minut. W niedalekiej odległości znajdą Państwo również nowopowstałą Galerię Handlową Libero.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania KatoVice?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania KatoVice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Mieszkania KatoVice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kostuchna Skrzyżowanie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania KatoVice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania KatoVice znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: "Akademia Wesołego Przedszkolaka" Przedszkole niepubliczne z oddziałami integracyjnymi w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Dziecięcy Ogród Możliwości w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania KatoVice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania KatoVice w odległości 510 m znajduje się Bażantowo.

Data publikacji: 14.09.2020
Data aktualizacji: 19.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: