Dębowa Residence

Lokale nie objęte programem kredyt 2%

Domy na sprzedaż ul. Modlińska, oferowane bezpośrednio przez

Best Home Development sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Dąbrówka Szlachecka, ul. Modlińska 326A

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dębowa Residence

3 zdjęcia

Dębowa Residence
Dębowa Residence
Dębowa Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • instalacja fotowoltaiczna
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych
  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 285 do 295 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : 1 miejsce w bryle budynku, 1 miejsce zewnętrzne (w cenie).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie i wysokim standardzie wykończenia w otoczeniu przyrody i zieleni, a jednocześnie zlokalizowane w mieście.

To tutaj w kameralnej atmosferze, przyszli właściciele będą mogli cieszyć się swoją własną prywatną przestrzenią. Do każdego apartamentu przynależy ogródek do samodzielnej aranżacji – miejsce idealne do wypoczynku.

Do każdego domu przynależy ogrzewany garaż w bryle budynku oraz naziemne miejsce parkingowe. Na posesji z pewnością nie zabraknie przestrzeni, aby goście mieli możliwość zaparkowania swojego auta.

Dębowa Residence to nie tylko przemyślana architektura w nowoczesnym stylu, ale również miejsce w którym każdy ma możliwość zadbania o energooszczędność miejsca w którym mieszka.

Inwestycja Dębowa Residence znajduje się na Dąbrówce Szlacheckiej, ul. Modlińska 326A (13.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Best Home Development sp. z o.o.

Inwestycja Dębowa Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Dębowa Residence nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Best Home Development sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dębowa Residence?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dębowa Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1870 metrów od inwestycji Dębowa Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Choszczówka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dębowa Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowa Residence znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 340 m, Filia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w odległości 380 m, Filia Szkoły Podstawowej nr 154 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dębowa Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 360 m, Skident w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dębowa Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Lidl, w odległości 310 m znajduje się Fort Fitness, w odległości 320 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dębowa Residence w odległości 600 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 620 m znajduje się boisko / kort, w odległości 620 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.11.2022
Data aktualizacji: 13.11.2023

Inwestycje w pobliżu na Dąbrówce Szlacheckiej

Oferty na Dąbrówce Szlacheckiej

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: