Osiedle Eldorado

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Jana Pawła II, oferowane bezpośrednio przez

Awim Grupa Inwestycyjna

Kraków, Grzegórzki, Al. Jana Pawła II

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 151 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Eldorado

11 zdjęć

Osiedle Eldorado
Osiedle Eldorado
Osiedle Eldorado
Osiedle Eldorado

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 58 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kompleks mieszkań i apartamentów „Eldorado” został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Przy jego projektowaniu kierowaliśmy się przede wszystkim ideą stworzenia osiedla komfortowego, jakością wybiegającego daleko poza szeroko rozumianą przeciętność. Tu każdy mieszkaniec jest kimś szczególnym, a jego bezpieczeństwo, wygoda i satysfakcja są dla nas najważniejsze.

Przedstawiamy Państwu ostatni już budynek Osiedla Eldorado. To nasz najnowszy projekt, który uzupełnia istniejący kompleks mieszkaniowy. Jesteśmy pewni, że ten nowoczesny, a jednocześnie kameralny i przyjazny budynek spełni Państwa oczekiwania i stanie się dla mieszkańców idealnym miejscem do życia.

Inwestycja Osiedle Eldorado znajduje się na Grzegórzkach (3.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Awim Grupa Inwestycyjna.

Inwestycja Osiedle Eldorado została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 58 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Eldorado nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Awim Grupa Inwestycyjna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Eldorado?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Eldorado mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Osiedle Eldorado znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - AWF 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Eldorado znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Eldorado znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Nr 1 w odległości 310 m, Branżowa szkoła I stopnia Nr 27 w odległości 310 m, Gimnazjum Nr 1 dla Dorosłych w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Eldorado składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Eldorado w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: