Grota Etap I

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Avill

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul Grota-Roweckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Grota Etap I

12 zdjęć

Grota Etap I
Grota Etap I
Grota Etap I
Grota Etap I

Opis Inwestycji

Grota Etap I logo

Osiedle przy ul.Gen.Grota - Roweckiego to zespół 25 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, budowanych w dwóch etapach.

Osiedle znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic - Zarzeczu.

Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i centrum miasta Mikołowa oraz z okolicznymi miastami.

Osiedle umiejscowione jest na wzgórzu, ze spadkiem w stronę południową. Od wschodu i zachodu graniczy z terenami zabudowy jednorodzinnej.

Osiedle zaprojektowano z myślą o osobach, które od swojego wymarzonego domu oczekują nie tylko funkcjonalności, ale także wygody i przestrzeni.

Kolorystyka osiedla nawiązuje do sąsiedniej zabudowy i przeważają kolory ciepłe.

Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.

Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe. W każdym z budynków jest garaż.

Powierzchnie domów to 94 m2 oraz 100 m2 (z możliwością powiększenia powierzchni o kilkanaście m2 – kolejne pomieszczenie).

Na parterze przewidziano pokój dzienny, kuchnię, wiatrołap, korytarz, WC i garaż, natomiast na piętrze trzy pokoje i dwie łazienki. Zaprojektowana na dachu duża lukarna umożliwia adaptację poddasza na kolejny pokój o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych.

Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop w systemie terriva, schody betonowe, prefabrykowane.

Dach dwuspadowy, pokryty dachówką Braas w kolorze brązowym.

Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo.

Budynki otynkowane będą jasym tynkiem z elementami płytki klinkierowej.

Wysokiej jakości stolarka okienna wykonana z PVC w kolorze brązowym, trzyszybowa, brama garażowa i drzwi wejściowe – ocieplane.

Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego.

Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Na parterze budynku przewidziano ogrzewanie podłogowe.

Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.

Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą z kostki brukowej .

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI INWESTYCJAMI

Inwestycja Grota Etap I znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul Grota-Roweckiego (10.9 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Avill.

Inwestycja Grota Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Grota Etap I pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 100 metrów kwadratowych w cenie od 379 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Avill przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grota Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Grota Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zarzecze Osiedle Grota [nż].

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grota Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Grota.

Data publikacji: 18.05.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: