Apartamenty Bielika
Oferta archiwalna
Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Avill
Katowice, Piotrowice-Ochojec, ul. Bielika
Katowice, Piotrowice-Ochojec, ul. Bielika
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Prezentacja oferty archiwalnej
Apartamenty Bielika
Katowice, Piotrowice-Ochojec, ul. Bielika
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Instalacje i energetyka
- internet
- TV kablowa
Przyroda w okolicy
- las
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku |
|---|---|
Liczba domów: | cała inwestycja składa się z 12 domów |
Liczba kondygnacji: | domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza |
Wysokość pomieszczeń: | na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Garaże: | domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się las |
Opis inwestycji
Osiedle przy ul.Bielika (Sowia) to zespół 12 apartamentów w zabudowie szeregowej.
Osiedle znajduje się w dzielnicy Katowic - Piotrowicach.
Liczne drogi dojazdowe zapewniają mieszkańcom doskonałe połączenie zarówno z Katowicami jak i z okolicznymi miastami.
Osiedle umiejscowione jest na wzgórzu, ze spadkiem w stronę północną i graniczy z terenami zabudowy mieszkaniowej
Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura.
Kolorystyka osiedla nawiązuje do sąsiedniej zabudowy. Przeważają kolory biały i szary a całość ocieplają drewniane elementy oraz piaskowy kolor cegły klinkierowej
Wszystkie obiekty wchodzące w skład inwestycji są spójne architektonicznie i zostaną wykonane z dbałością o każdy detal, z najwyższej jakości materiałów.
Budynki są niepodpiwniczone, piętrowe a przed każdym budynkiem przewidziani dwa miejsca parkingowe.
Powierzchnie apartamentów to 97 m2, 105 m2 i 94 m2.
Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, kuchnię, wiatrołap, korytarz, łazienką, natomiast na piętrze apartamentów o 97 i 94 m 2 trzy pokoje, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze a na piętrze budynku 105 m2 cztery pokoje, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze.
Budynki wybudowane będą metodą tradycyjną z pustaków komórkowych z zachowaniem wszelkich wymaganych norm akustycznych, ocieplone termoizolacyjnym styropianem, strop w systemie terriva, schody betonowe, prefabrykowane.
Dach płaski, spad 3 %.
Balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, malowanej proszkowo.
Budynki otynkowane będą białym i szarym tynkiem z elementami płytki klinkierowej i elementami drewnianymi.
Wysokiej jakości stolarka okienna wykonana z PVC, trzyszybowa, drzwi wejściowe – ocieplane.
Każdy z budynków wyposażony będzie w indywidualny system ogrzewania gazowego.
Ponadto w standardzie wykończenia wnętrza budynków będą rozprowadzone wszystkie instalacje (elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna), grzejniki, otynkowane ściany oraz wykonana wylewka na podłogach. Na parterze budynku przewidziano ogrzewanie podłogowe.
Teren osiedla będzie ogrodzony, co zapewni dodatkowe bezpieczeństwo jego mieszkańcom.
Droga wewnątrzosiedlowa, chodniki, podejścia oraz podjazdy wykonane będą z kostki brukowej .
Inwestycja Apartamenty Bielika znajduje się w Piotrowicach, ul. Bielika (8.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Avill.
Inwestycja Apartamenty Bielika została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Cały projekt składa się z 12 nowych domów.
Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielika nie ma nowych domów w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Bielika deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)





