Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 83,45 m² - numer 1B-1-1

Ta oferta bierze udział w konkursie

Łódź, Polesie, Lublinek-Pienista, ul. Pienista 42-56

Nowe Miasto Polesie etap IIIaNowe Miasto Polesie etap IIIa

8 zdjęć

Nowe Miasto Polesie etap IIIa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

83,45 m²

Piętro

1 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Loggia

Wysokość pomieszczeń

268 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

1B-1-1

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne (103 miejsca) : zewnętrzne, cena 25 000 zł, zakup nie jest obowiązkowy
 • miejsca postojowe podziemne (151 miejsc) : cena 35 000-38 000 zł, jest uzależniona od szerokości miejsca, zakup jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne (97): wielkość 2,30-8,87m2; cena 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2 W ceny mieszkań nie jest wliczone wykończenie balkonu (+ 600 zł/m2).

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec

Przyroda

informacja u dewelopera

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Łódź Retkinia - 640 m

Przystanek Tramwajowy - 1440 m

Przystanek Autobusowy - 142 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 2 placówki edukacyjne, 6 kawiarni i restauracji, 22 sklepy, 13 obiektów sportowych, 22 place zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Nowe Miasto Polesie wyróżni się doskonałą lokalizacją, pozwalającą na dużą oszczędność czasu. Liczne sklepy i punkty usługowe, które powstaną na terenie inwestycji, jak i te znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią załatwienie codziennych spraw. Osiedle znajdzie się w pobliżu m.in. Centrum Handlowego Retkinia, lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Parku Poniatowskiego. Dodatkowym atutem będzie bliskość Szkoły Podstawowej czy Przedszkola Miejskiego. Usytuowanie przy ulicy Pienistej w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Maczka, zapewni łatwy dojazd do najważniejszych miejsc. Osoby poruszające się na co dzień komunikacją miejską, także będą zadowolone – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, zapewniający korzystne połączenie z centrum Łodzi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowe Miasto Polesie etap IIIa na Lublinku-Pienistej, ul. Pienista 42-56 (4.3 km od centrum Łodzi).

Inwestycja jest realizowana przez ATAL S.A.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 140 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 2 oferty o powierzchni od 71 do 83 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Nowe Miasto Polesie etap IIIa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 1B-1-1 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 268 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 669 439 zł (8 022 zł/m²).

Opis Inwestycji

Okazyjna cena

16% poniżej średniej rynkowej

Pow. dodatkowe

Loggia

Nowoczesne i ciekawie komponujące się z okoliczną zielenią - takie będzie Nowe Miasto Polesie, kolejne osiedle ATAL w Łodzi.

Nowe Miasto Polesie stanowi interesującą propozycję dla osób, które pragną zamieszkać w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Ciekawa architektura, bliskość terenów rekreacyjnych, a także dobra komunikacja z innymi dzielnicami sprawia, że inwestycja wyróżni się na tle innych łódzkich osiedli. Dzięki zróżnicowanym metrażom i układom mieszkań znajdujących się w ofercie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W pierwszym etapie zaprojektowano 142 mieszkania o metrażach od 30 do 105,63 mkw., co pozwoli na stworzenie aranżacji dopasowanej do potrzeb. Dla wygody mieszkańców powstanie 75 stanowisk w garażu podziemnym i 80 miejsc naziemnych dostępnych na terenie osiedla oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone będą w szereg udogodnień – od wind po rozwiązania zaprojektowane z myślą o niepełnosprawnych.

Kolejny etap inwestycji obejmie 152 ergonomiczne mieszkania o metrażach od 33,76 do 109,73 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi, do których przynależeć będzie balkon, taras lub prywatny ogródek. Do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 130 miejsc w garażach podziemnych. Na parkingu naziemnym swoje miejsce znajdzie kolejne 50 samochodów, z czego 2 stanowiska przeznaczone zostaną dla osób niepełnosprawnych. 138 komórek lokatorskich zapewni dodatkową przestrzeń do przechowywania. Ogrodzony plac zabaw będzie z kolei dużym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi. Lokalizacja czterech budynków, wchodzących w skład II etapu inwestycji, z dala od ruchliwej ulicy zadowoli osoby ceniące ciszę i spokój.

Nowe Miasto Polesie IIIa to sześć czteropiętrowych budynków, w których znajdzie się 140 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchni od 35,25 do 104,55 mkw. Lokale mieszkalne uzupełnione zostaną o balkony i loggie, a te na najwyższych piętrach o przestronne tarasy. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 97 schowków i komórek lokatorskich. W garażu podziemnym znajdzie się 151 miejsc postojowych, a dodatkowe stanowiska dostępne będą na parkingu naziemnym. Niewątpliwym ułatwieniem będzie 40 lokali usługowych, które funkcjonować będą na parterach budynków.

Etap IIIb, obejmie dwa czteropiętrowe budynki. Każdy z nich będzie posiadał 4 segmenty, które zostaną ze sobą połączone wielostanowiskowym garażem podziemnym. W ofercie znajdą się 204 mieszkania o układach od 1 do 5 pokoi i metrażach od 33,29 do 119,39 mkw. Jasne elewacje oraz przeszklone balkony nadadzą lekkości bryle, utrzymując całą inwestycję w spójnym stylu. Na jej terenie zaplanowano ławki oraz nowoczesny plac zabaw będący bezpiecznym miejscem do spędzania wolnego czasu przez dzieci. Projektant zadbał również o zieleń. Na etapie IIIb pojawią się krzewy kwitnące oraz trawy ozdobne, które umilą czas spędzany na świeżym powietrzu.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowe Miasto Polesie etap IIIa.

ATAL S.A. logo

W sprzedaży 5687 nieruchomości w 68 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 153 inwestycjach

Data publikacji: 15.03.2022
Data aktualizacji: 18.04.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 91-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: