Apartamenty Milczańska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 851 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Milczańska II(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska (2.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 354/m2
  Apartamenty Milczańska II
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 56 m2
  Liczba pokoi: 3
  ATAL S.A.
 • Malta Point(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Berneńska (2.8 km od centrum Poznania)
  Malta Point
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 87
  Powierzchnia: 32 - 104 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Nexity Polska Sp. z o.o.
 • Soleil de Malta(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska (3 km od centrum Poznania)
  Soleil de Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 116
  Powierzchnia: 36 - 128 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.W ramach pierwszego etapu zabudowy zostanie wzniesiony jeden budynek, oferujący 81 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od 33,19 do 108,85 mkw. Wśród nich znajdzie się kawalerka, a także lokale dwupokojowe i większe: o trzech i czterech pokojach. Każde z mieszkań zaprojektowano z troską o ergonomię i wygodną aranżację, a dostępną przestrzeń powiększą również komfortowe balkony oraz komórki lokatorskie.Na parterze budynku wydzielono przestrzeń na 9 lokali usługowych, w których powstaną obiekty handlowe i usługowe podnoszące komfort życia codziennego mieszkańców osiedla. W obrębie projektowanego budynku zaplanowano również łącznie 134 miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.

Inwestycja Apartamenty Milczańska znajduje się na Ratajach, ul. Milczańska (2.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Apartamenty Milczańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 81 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milczańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 62 metrów kwadratowych w cenie od 6 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (102 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 81 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (29).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (102 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc).
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Milczańska

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Milczańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Apartamenty Milczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polanka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Ciuciubabka w odległości 120 m, Przedszkole nr 10 w odległości 430 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Milczańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Fawor, w odległości 190 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska w odległości 330 m znajduje się Centrum rozrywki Gravitacja, w odległości 410 m znajduje się Basen osiedlowy, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2018

Data aktualizacji: 03.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie