Ogrody Szczepankowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAT Inwest Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1622 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sagaris Malta(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, ul. Dymka (5.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Sagaris Malta
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 31 - 82 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Sagaris Constructions Sp. z o.o.
 • Dymka 214(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka 214 (4.9 km od centrum Poznania)
  Dymka 214
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 53 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Pekabud-Morasko Inwestycje Sp. z o.o.
 • Murapol Malta(2.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Nowe Miasto, Chartowo, ul. Dymka (4.9 km od centrum Poznania)
  Murapol Malta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 27 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

W Poznaniu przy ul. Szczepankowo w Poznaniu trwają prace nad nową inwestycją PREBET – AT Inwest. Inwestycja Ogrody Szczepankowa przyciąga potencjalnych klientów nie tylko swoim indywidualnym charakterem, ale także dogodną lokalizacją oraz ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi.W budynku znajdują się 4 (5) pokojowe mieszkania o metrażu 87,75 m2 (użytkowy netto 73,67 m2 - nie uwzględnia poddasza).Prezentowane mieszkanie o powierzchnię 87,75 m2, powierzchnia użytkowa w ramach programu MdM 70,91 m2. (pełen zakres w załączonej karcie lokalu).Parter -37,34 m2Piętro – 37,52 m2Poddasze – 16,45 m2 / po podłodze 36m2Do użytku mieszkańców zostanie oddane również przestronne, skomunikowane poddasze, ogrody oraz miejsca postojowe. Deweloper zakłada możliwość adaptacji poddaszy. W trosce o komfort mieszkańców w mieszkaniach wydzielono strefy dzienne oraz intymne. W ofercie AT Inwest znajdują się mieszkania dostępne w ramach programu MdM.

Inwestycja Ogrody Szczepankowa znajduje się na Szczepankowie-Spławiu-Krzesinkach, ul. Szczepankowo 60 (6.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Ogrody Szczepankowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Szczepankowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 88 do 92 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AT Inwest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Szczepankowa

Zielone tereny wokół obiektu, delikatny szum pobliskich drzew – lokalizacja inwestycji spełnia oczekiwania wszystkich wielbicieli przyrody. Ogrody Szczepankowa to idealna przystań dla każdego, kto nie chce rezygnować z kontaktu z naturą, a jednocześnie szuka lokum w niedalekiej odległości od centrum miasta. W pobliżu obiektu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z kolei zaledwie 2 km od terenu inwestycji działa centrum handlowe. Bliskość placówek edukacyjnych zapewni dzieciom łatwy i szybki dojazd do szkół.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Szczepankowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Ogrody Szczepankowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieprawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Szczepankowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Zwierzoland nr 194 w Poznaniu w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Szczepankowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Szczepankowa w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Basen, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.05.2017

Data aktualizacji: 22.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie