Nautica Resort

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAscot Polska

Ceny od: 9 400 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Nautica Resort są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Nautica Resort dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.101
2
65,25 m²
Parter
B.102
2
58,93 m²
Parter
B.202
2
58,79 m²
1
B.302
2
58,26 m²
2
B.201
3
75,28 m²
1
B.205
3
74,59 m²
1
B.401
3
87,96 m²
3
B.301
4
78,15 m²
2

Opis Inwestycji

Nautica Resort

Nautica Resort to kompleks obiektów apartamentowych z portem oraz infrastrukturą rekreacyjną, położone w Giżycku w sercu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich u styku jeziora Niegocin i drogi wodnej kanału Niegocińskiego.Pracując nad koncepcją Nautica Resort kierowaliśmy się wizją tworzenia pięknej architektury w miejscu idealnym do wypoczynku. W ten sposób powstał projekt wysokiej jakości budynków apartamentowych pozwalającym naszym klientom zrealizować marzenie o zamieszkaniu bezpośrednio nad wodą.W każdym z czterech budynków znajduje się 18 apartamentów o powierzchni od 52 do 86 m2, z widokiem na jezioro i Kanał Niegociński. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń od strony południowo-wschodniej do południowo-zachodniej apartamenty są jasne i słoneczne, zaś budynki mieszkalne rozmieszczono tak by z każdego apartamentu podziwiać jezioro, port oraz wejście do kanału.Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są duże ogródki wychodzące w kierunku wody. Na wyższych kondygnacjach przewidziane są przestronne tarasy, a wybrane apartamenty posiadają dodatkowe udogodnienia takie jak wyposażenie salonu w kominek czy taras na dachu.Do dyspozycji mieszkańców jest wewnętrzny port jachtowy i liczne tereny rekreacyjne: boiska sportowe, siłownia oraz ścieżka rowerowa. Dla najmniejszych mieszkańców osiedla przewidziane są atrakcyjne place zabaw. Zaaranżowane tereny zielone, promenada wzdłuż nabrzeża, plaża oraz wydzielone miejsca do grillowania zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Na terenie przyległym do inwestycji powstanie restauracja, beach-bar, oraz strefa wypoczynkowa: SPA, siłownia i sala konferencyjno klubowa. Wysoko rozwinięta infrastruktura osiedla i liczne udogodnienia sprawiają, że Nautica Resort to miejsce nie znajdujące swojego odpowiednika na Mazurach.Nautica Resort to także miejsce dla Twojego jachtu i możliwość jego cumowania w nowoczesnej przystani, bezpośrednio przy apartamencie. Port będzie oferował obsługę bosmanatu, slipowanie i zimowanie łodzi.Nautica Resort może być Twoim przesiąkniętym pozytywnymi emocjami domem nad jeziorem lub bezpieczna inwestycja na wynajem

Inwestycja Nautica Resort znajduje się w Giżycku, ul. Moniuszki 23 (2.5 km od centrum Giżycka), jest realizowana przez dewelopera Ascot Polska.

Inwestycja Nautica Resort jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych apartamentów w tym 38 lokali typu apartament, znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nautica Resort pozostało na sprzedaż 8 apartamentów o powierzchniach od 58 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 9 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 58 do 65 m2 (4 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 75 do 88 m2 (3 apartamenty)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ascot Polska przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 72 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: możliwość wykupienia miejsca przy inwestycji.
Udogodnienia: własny akwen wodny, ochrona całodobowa, plac zabaw, przystań dla łodzi, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, boisko, klimatyzacja, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, sauna, TV kablowa, winda, własne ujęcie wody, inteligentny dom, własna kotłownia, sala fitness, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 8 apartamentów w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:od 58 do 88 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 400 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nautica Resort

Powiat giżycki powstał w 1999 roku, w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym miastem regionu jest miasto Giżycko. Na powiat giżycki składają się gmina miejska Giżycko, gmina miejsko-wiejska Ryn, gminy wiejskie: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy oraz miasta Giżycko i Ryn. Z początku powiat giżycki tworzyło 10 jednostek gminnych, jednakże w 2002 roku w wyniku intensywnych działań społeczności Węgorzewskiej i Gołdapskiej utworzone zostały nowe powiaty, które wydzielone zostały z dotychczasowego Powiatu Giżyckiego obszaru: miasta i gminy Węgorzewo, gmin: Budry, Banie Mazurskie i Pozezdrze.

Komunikacja

Przemieszczanie się po powiecie zapewnia sieć dróg utwardzonych, które wykorzystywane są przez prywatnych przewoźników oraz autobusy PKS. Komunikacje zapewnia także kolej oraz Centrum szlaku wodnego znajduje się w Giżycku, skąd utrzymywane są połączenia statkami pasażerskimi z Węgorzewem, Mikołajkami i Rucianem-Nidą.

Data publikacji: 30.05.2018

Data aktualizacji: 08.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie