Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Poznań - Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

ART-BUD sp. z o. o.

Luboń, ul. Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Poznań - DąbrowskiegoPoznań - Dąbrowskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Jest to oferta mieszkań skierowana do tych z Państwa, którzy szukają mieszkania funkcjonalnego, położonego w lokalizacji dobrze skomunikowanej z centrum Poznania oraz dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym. Budynek wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Jest to idealne miejsce na własne mieszkanie lub inwestycję pod wynajem.

W Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego, przy zbiegu z ulicą Polną powstanie 5 kondygnacyjny budynek mieszkalny. Powstający obiekt usytuowany zostanie w granicy działki wzdłuż ul. Dąbrowskiego jako zabudowa pierzejowa. Znajdą się w nim mieszkania jednopokojowe (28,15 – 41,91m2), dwupokojowe (43,43 – 56,76m2). W sumie 35 mieszkań.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano 36 miejsc postojowych, w tym 30 w podziemnej hali garażowej. Wjazd na teren działki odbywać się będzie  z ulicy Dąbrowskiego. Przewidziano także 2 lokale użytkowe usytuowane na parterze.

Art – Bud Spółka z o.o. jest generalnym wykonawcą inwestycji.

Zakończenie realizacji tej inwestycji zaplanowano na 30.11. 2011 r.

Inwestycja Poznań - Dąbrowskiego znajduje się w Luboniu, ul. Dąbrowskiego (0.3 km od Poznania), została zrealizowana przez ART-BUD sp. z o. o.

Inwestycja Poznań - Dąbrowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Poznań - Dąbrowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ART-BUD sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Luboń to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad rzeką Wartą. Powierzchnia miasta wynosi 13,51 km2 a liczba mieszkańców - 29 tysięcy. Stosunkowo duża liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni, sprawia, że Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Luboń wchodzi w skład aglomeracji poznańskiej. Od północy graniczy z Poznaniem, od południa z Wielkopolskim Parkiem Narodowym.. W Luboniu warto odwiedzić Muzeum Martyrologiczne oraz plażę miejską. Dużym zainteresowaniem cieszy się także Wielkopolski Park Narodowy, znajdujący się nad Jeziorem Góreckim w trójkącie miast Luboń-Stęszew-Mosina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego?

Przez Luboń przebiega autostrada A2, której jeden ze zjazdów położony jest częściowo na terenie Lubonia oraz linia kolejowa na trasie Poznań-Wrocław. Droga wojewódzka nr 430 zapewnia połączenie z południowymi powiatami Wielkopolski. Blisko granicy miasta przebiega również trasa E261.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 644 metrów od inwestycji Poznań - Dąbrowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Luboń koło Poznania.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poznań - Dąbrowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół imienia Kryptologów Poznańskich w Luboniu w odległości 195 m, szkoła w odległości 202 m, Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Luboniu w odległości 233 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Poznań - Dąbrowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się Mateo Stadion, w odległości 354 m znajduje się Żabka, w odległości 407 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego w odległości 121 m znajduje się Luboński 1943 Luboń, w odległości 738 m znajduje się boisko / kort, w odległości 777 m znajduje się Tenis Park Luboń.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023