Poznań - Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez ART-BUD sp. z o. o.

Poznań, Wilda, ul. Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 54 oferty w najbliższej okolicy!

Poznań - Dąbrowskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Jest to oferta mieszkań skierowana do tych z Państwa, którzy szukają mieszkania funkcjonalnego, położonego w lokalizacji dobrze skomunikowanej z centrum Poznania oraz dobrze rozwiniętym zapleczem handlowo-usługowym. Budynek wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą. Jest to idealne miejsce na własne mieszkanie lub inwestycję pod wynajem.

W Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego, przy zbiegu z ulicą Polną powstanie 5 kondygnacyjny budynek mieszkalny. Powstający obiekt usytuowany zostanie w granicy działki wzdłuż ul. Dąbrowskiego jako zabudowa pierzejowa. Znajdą się w nim mieszkania jednopokojowe (28,15 – 41,91m2), dwupokojowe (43,43 – 56,76m2). W sumie 35 mieszkań.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano 36 miejsc postojowych, w tym 30 w podziemnej hali garażowej. Wjazd na teren działki odbywać się będzie  z ulicy Dąbrowskiego. Przewidziano także 2 lokale użytkowe usytuowane na parterze.

Art – Bud Spółka z o.o. jest generalnym wykonawcą inwestycji.

Zakończenie realizacji tej inwestycji zaplanowano na 30.11. 2011 r.

Inwestycja Poznań - Dąbrowskiego znajduje się na Wildzie, ul. Dąbrowskiego (0.3 km od Poznania), została zrealizowana przez ART-BUD sp. z o. o.

Inwestycja Poznań - Dąbrowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Poznań - Dąbrowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ART-BUD sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (30 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Poznań - Dąbrowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Luboń Rzeczna n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Poznań - Dąbrowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa im. św. Filipa Neri w odległości 290 m, Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w Luboniu w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Poznań - Dąbrowskiego w odległości 170 m znajduje się Luboński 1943 Luboń, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: