Horyzont2

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArkada Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1806 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wojska Polskiego 45(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 45 (4.1 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Wojska Polskiego 45
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 27 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mertis Investments Sp. z o.o.
 • Hill House(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Bełzy 44 (2.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Hill House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 41 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Sfera Nieruchomości S.C.
 • Osiedle Filmowe etap III(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Filmowa 3 (3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 050/m2
  Osiedle Filmowe etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 35 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Optal Developer

Opis Inwestycji

OTWÓRZ SIĘ NA ZIELONY HORYZONTHoryzont 2 to unikatowy projekt łączący modernistyczną architekturę z doskonałą lokalizacją w zielonej części Bydgoszczy, przy ul. Białogardzkiej na osiedlu Wyżyny. Budynek powstanie w pobliżu szkół, przedszkoli i popularnego basenu „Laguna” w odległości kilku minutowego spaceru. Komfort komunikacji zapewni dostęp do licznych połączeń tramwajowych i autobusowych.Horyzont 2” to atrakcyjna i zróżnicowana oferta:• funkcjonalnych mieszkań dwupokojowych (od 44m2)• wygodnych mieszkań trzypokojowych (od 55m2)• przestronnych mieszkań czteropokojowych( od 69m2)Do każdego z mieszkań przynależy balkon, taras lub ogródek. Uwagę zwracają także funkcjonalne rozkłady o szerokich możliwościach aranżacji. Inwestycję wyróżnia spokojna i cicha okolica. Małe uliczki, jednorodzinna zabudowa i bliskość lasu, dla tych którzy szukają wytchnienia od zgiełku miasta.

Inwestycja Horyzont2 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Białogardzka (3.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Horyzont2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 68 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Horyzont2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 41 do 80 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arkada Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 68 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 264 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne przed budynkiem.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Horyzont2

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Horyzont2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Horyzont2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpitalna / Solna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont2 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Balonik" w odległości 100 m, Przedszkole nr 28 Angielskojęzyczne ,,Mały Poliglota'' w odległości 340 m, Niepubliczny Ośrodek Edukacji "ADEPTUS" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Horyzont2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. E. Warmińskiego w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Horyzont2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 110 m znajduje się Piekarnia Siódmiak, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont2 w odległości 410 m znajduje się Basen, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.04.2018

Data aktualizacji: 01.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie