Horyzont

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArkada Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1760 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wojska Polskiego 45(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Wojska Polskiego 45 (4.1 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Wojska Polskiego 45
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 28
  Powierzchnia: 27 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Mertis Investments Sp. z o.o.
 • Hill House(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Bełzy 44 (2.6 km od centrum Bydgoszczy)
  Hill House
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 54 - 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Sfera Nieruchomości S.C.
 • Osiedle Filmowe etap III(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Filmowa 3 (3 km od centrum Bydgoszczy)
  Ceny od: 5 050/m2
  Osiedle Filmowe etap III
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 35 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Optal Developer

Opis Inwestycji

Horyzont to nowoczesne osiedle mieszkaniowe usytuowane na skraju zielonych terenów Parku Leśnego na Kapuściskach. To kompleks dwóch nowoczesnych budynków mieszkalnych składających się ze 124 mieszkań. Niewysoka V piętrowa zabudowa, nowoczesne bryły budynków i modna kolorystyka doskonale wkomponowują się w zielona okolicę.Mieszkania dla wymagającychHoryzont to atrakcyjna i zróżnicowana oferta mieszkaniowa:Przytulne mieszkania jednopokojowe (30 m2) ustawne mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe oraz przestronne apartamenty czteropokojowe z dużymi tarasami od 78 m2.Większość mieszkań dostępnych będzie w programie "Mieszkanie dla Młodych".

Inwestycja Horyzont znajduje się w Bydgoszczy, ul. Szpitalna (3.4 km od centrum Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Horyzont została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 124 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Horyzont pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Arkada Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 124 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Horyzont

Osiedle Horyzont znajduje się na granicy dwóch dobrze rozwiniętych dzielnic Bydgoszczy- Kapuścisk i Glinek. Wokół znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura miejska. To doskonała lokalizacja dla ludzi ceniących połączenie miejskich wygód z perspektywą wypoczynku okalających dzielnicę sosnowych lasów. Liczne ścieżki piesze i rowerowe już czekają na Twoją rodzinę! W pobliżu: - Basen Laguna - Liczne tereny zielone - Dyskonty spożywcze - Park Przemysłowy - Przychodnia - Szpital miejski nr 2 - Szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkola - Przystanki autobusowe - Przystanki tramwajowe

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Horyzont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Horyzont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpitalna / Łomżyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Balonik" w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Nr 46 im.Unii Europejskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Bydgoszczy w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne Sezamkowe w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Horyzont jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. E. Warmińskiego w odległości 170 m, Św. Łukasza w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Horyzont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 280 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy spozywcze.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Horyzont w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.10.2016

Data aktualizacji: 18.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie