Hotel Puławska Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Puławska/Pileckiego, oferowane bezpośrednio przez Arche S.A.

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Południowe, ul. Puławska/Pileckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Hotel Puławska Residence

5 zdjęć

Hotel Puławska Residence
Hotel Puławska Residence
Hotel Puławska Residence
Hotel Puławska Residence

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Opis Inwestycji

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu apartamentów hotelowych w inwestycji trzygwiazdkowego Hotelu Puławska Residence.Blisko dwieście wygodnych, rozkładowych pokoi hotelowych i apartamentów, o powierzchniach od 20 do 60 m², z miejscem do pracy, częścią dzienną, sypialnią i łazienką oraz w większości z aneksami kuchennymi, pozwolą Państwa gościom poczuć się jak w domu. Do dyspozycji naszych klientów zostaną oddane również sale konferencyjne, podziemny garaż, fitness i SPA. Planowane są gabinety lekarskie i rehabilitacyjne, oddział banku a także inne lokale usługowo-handlowe.Hotel Puławska Residence to pomysł dla inwestorów na dywersyfikację kapitału z ewentualną możliwością mieszkania w wykupionym pokoju lub apartamencie. Projekt ten docenią również osoby, które chcą zapewnić sobie i swoim najbliższym stały dochód w przyszłości. Jest to doskonały sposób na alternatywną formę inwestowania z gwarancją wypłaty zysku z wynajmu apartamentów już w pierwszym roku funkcjonowania hotelu.Gwarantujemy profesjonalną administrację całym przedsięwzięciem. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku deweloperskim i hotelarskim mają Państwo pewność i gwarancję rzetelnej administracji i satysfakcji nie tylko z realizacji naszej inwestycji, ale również podczas pobytu w Hotelu Puławska Residence.

Inwestycja Hotel Puławska Residence znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Puławska/Pileckiego została zrealizowana przez Arche S.A.

Inwestycja Hotel Puławska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Hotel Puławska Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arche S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Hotel Puławska Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hotel Puławska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Hotel Puławska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Centrum.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Hotel Puławska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Hotel Puławska Residence znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Medycyny Sportu w odległości 100 m, Heros Centrum Szkoleniowe w odległości 100 m, Atut Lider Ksztalcenia Policealna Szkoła Zawodowa w Warszawie w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Hotel Puławska Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hotel Puławska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 180 m znajduje się Wars, w odległości 230 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hotel Puławska Residence w odległości 130 m znajduje się Crossfit MGW, w odległości 150 m znajduje się Pure Jatomi, w odległości 350 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: