Apartamenty na Wysokiej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDeesArt

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

"Apartamenty na Wysokiej" to nowoczesny jednopiętrowy, ekskluzywny budynek czterorodzinny położony w cichej i spokojnej okolicy na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. W ofercie mamy cztery narożne mieszkania o powierzchni 105 m2, 101 m2, 115 m2 i 105 m2. Każde z mieszkań posiada własny ogród o powierzchni 300 m2! Dodatkowo każdy apartament ma do dyspozycji dwa miejsca parkingowe w cenie.Budynek stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 1550m2 i do Grodziska jest doskonałe połączenie z warszawy autostradą A2 !

Inwestycja Apartamenty na Wysokiej znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Wysoka 19 (15.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera DeesArt.

Inwestycja Apartamenty na Wysokiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Wysokiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 115 metrów kwadratowych w cenie od 3 904 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper DeesArt przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Lokale są wyszpachlowane, przetarte i pomalowane. Znajdują się w nich gniazdka elektryczne.
Dach
- konstrukcja drewniana, pokryta blachodachówką.
Elewacja
- tynk silikatowy na styropianie grubości 15 cm.
Stolarka okienna
- okna i drzwi balkonowe PCV (okleina drewnopodobna), szyby antywłamaniowe.
Drzwi zewnętrzne
- klatka schodowa – drzwi aluminiowe, - wejściowe do mieszkań – antywłamaniowe, klasy C.
Ściany
- zewnętrzne: pustak ceramiczny Porotherm 25cm, - wewnętrzne: cegła ceramiczna Porotherm 12 cm, - tynki gipsowe.
Instalacje
- elektryczna: okablowanie zgodnie z projektem, bez osprzętu, - domofonowa: jeden punkt do każdego mieszkania, - RTV: przygotowana do podłączenia przez operatora, okablowanie zgodnie z projektem.
Ogrzewanie
- każde mieszkanie będzie wyposażone w piec gazowy z zasobnikiem, grzejniki stalowe płytowe, rozmieszczone zgodnie z projektem; - ogrzewanie podłogowe
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: dwa zadaszone miejsca parkingowe w cenie.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty na Wysokiej

Doskonały dojazd autostradą A2! Ten kameralny budynek usytuowany jest 300 metrów od dużego supermarketu, 1200 metrów od stacji PKP, 1400 metrów od stacji WKD, 200 m od przystanku autobusowego, 1300 metrów od szkoły oraz 600 metrów od nowoczesnego przedszkola ! Budynek oraz okolica spełni wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Powiat grodziski w województwie mazowieckim zajmuje powierzchnię ok. 367 km2 i położony jest w odległości 30 km od Warszawy. W skład powiatu wchodzą miasta: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek i Podkowa Leśna oraz gminy wiejskie: Baranów, Jaktorów i Żabia Wola. Milanówek oraz Podkowa Leśna z rezerwatem Parów Sójek, to miasta-ogrody słynące z walorów krajobrazowych oraz zabytkowej architektury dworsko-pałacowej. Grodzisk Mazowiecki jest siedzibą powiatu i dawanym uzdrowiskiem, toteż dominuje tu niska zabudowa otoczona parkami. Wsie Baranów i Jaktorów to obszary rolnicze z domami jednorodzinnymi, zaś w Żabiej Woli znajdują się kompleksy leśne z rezerwatami: Skulski Las i Uroczysko Skuły Zachód. Atrakcję powiatu stanowią tereny sportowo-rekreacyjne, m.in. korty tenisowe, tereny do jazdy konnej i zbiorniki do wędkowania, np. Stawy Walczewskiego czy Zalew Grzymek. Dojazd do stolicy umożliwiają linie kolejowe: Warszawa – Skierniewice i Warszawska Kolej Dojazdowa, a także droga wojewódzka nr 719.

Komunikacja

Atutem powiatu grodziskiego jest jego położenie w odległości zaledwie 30 km od Warszawy, a także dogodny dojazd do stolicy dzięki linii kolejowej Warszawa – Skierniewice, linii Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz połączeniom PKS. Arteria, która łączy powiat ze stolicą to droga wojewódzka nr 719 Warszawa – Żyrardów. Przez powiat i przy jego granicach przebiegają ważne trasy: drogi krajowe E67 i E30 oraz droga wojewódzka nr 579.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Wysokiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Apartamenty na Wysokiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mifam.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Wysokiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się "DISAN" Art. Hydrauliczne i Tech. Grzewczej.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Wysokiej w odległości 520 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 25.11.2016

Data aktualizacji: 25.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie