Dolina Krasowa II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żbicka, oferowane bezpośrednio przez

Antrans Invest Sp. z o.o.

Krzeszowice, ul. Żbicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 181 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Dolina Krasowa IIDolina Krasowa II

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Dolina Krasowa to nowopowstający zespół budynków mieszkaniowych osadzonych w urokliwych i spokojnych Krzeszowicach. Osiedle nawiązuje do głębokich tradycji uzdrowiskowych miejscowości a zostało zaprojektowane z myślą o mieszkańcach ceniących sobie spokój i wygodę, szukających chwili wytchnienia w aktywnym i nowoczesnym trybie życia. Na potrzeby przyszłych właścicieli przygotowaliśmy: 84 zróżnicowanych mieszkań w Pierwszym Etapie, 49 praktycznych komórek lokatorskich. Podwyższony standard wykończenia, w tym ogrzewanie podłogowe w standardzie. W portfolio inwestycji znajduje się parking podziemny z 70 miejscami postojowymi, parking naziemny z 20 miejscami postojowymi a całe osiedle będzie ogrodzone i monitorowane.

Inwestycja Dolina Krasowa II znajduje się w Krzeszowicach, ul. Żbicka (12.9 km od Krakowa), została zrealizowana przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Dolina Krasowa II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dolina Krasowa II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Antrans Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w Krzeszowicach - niewątpliwym atutem miejscowości jest jej położenie na mapie Południowej Polski. Podróżując samochodem, w ciągu 25 minut dojedziemy do Krakowa, w ciągu 7 minut do Autostrady A4. Dodatkowo Krzeszowice dysponują świetnym połączeniem kolejowym. To idealna opcja dla osób, których praca wymaga dużej mobilności i cenią sobie bliskość aglomeracji krakowskiej.

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dolina Krasowa II?

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dolina Krasowa II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1110 metrów od inwestycji Dolina Krasowa II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krzeszowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dolina Krasowa II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dolina Krasowa II znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach w odległości 563 m, szkoła w odległości 597 m, szkoła w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dolina Krasowa II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 825 m, Urolog w odległości 880 m, Przychodnia Jurajska w odległości 942 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dolina Krasowa II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 517 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 533 m znajduje się Lidl, w odległości 562 m znajduje się Sklep spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dolina Krasowa II w odległości 484 m znajduje się boisko / kort, w odległości 570 m znajduje się boisko / kort, w odległości 684 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.08.2022
Data aktualizacji: 13.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: