Wiśniowe Domy

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Fortel, oferowane bezpośrednio przez Ancona Development Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Fortel 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Wiśniowe Domy

7 zdjęć

Wiśniowe Domy
Wiśniowe Domy
Wiśniowe Domy
Wiśniowe Domy

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wiśniowe Domy to kameralne osiedle segmentów o powierzchni do 144 m2, położone przy ulicy Fortel w świetnie skomunikowanej i wyposażonej w niezbędną infrastrukturę części Białołęki. To doskonałe miejsce zamieszkania dla osób, które marzą od ucieczce od zgiełku blokowisk, ale jednocześnie chcą aktywnie uczestniczyć w życiu stolicy.

Osiedle zlokalizowane jest w Wiśniewie – nisko zabudowanej, cichej i spokojnej części Białołęki. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole i plac zabaw, a od najbliższego parku i lasu dzieli osiedle zaledwie kilka minut spacerem. Do najbliższego przystanku autobusowego jest tylko 600 metrów, a dojazd do stacji WKD Warszawa Płudy zajmuje 5 minut samochodem.

Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura i wysoka jakość realizacji. Dbałość o detale oraz funkcjonalne rozkłady pomieszczeń sprawiają, że Wiśniowe Domy są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Wiśniowe Domy znajduje się na Henrykowie, ul. Fortel 1 (11.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ancona Development Sp. z o.o.

Inwestycja Wiśniowe Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wiśniowe Domy nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ancona Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 140 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiśniowe Domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiśniowe Domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Wiśniowe Domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Braci Zawadzkich 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wiśniowe Domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiśniowe Domy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 257 w odległości 200 m, Przedszkole Sióstr Felicjanek w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne "Skrzat" w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiśniowe Domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy, w odległości 410 m znajduje się Sklep turystyczny Adventuresquad.pl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiśniowe Domy w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.11.2017
Data aktualizacji: 15.05.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: