Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 31,16 m² - numer D.a.1.9

Oferta archiwalna

Gdańsk, Siedlce, ul. Jacka MalczewskiegoInwestycja: Młyny GdańskieDeweloper: ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Młyny Gdańskie lub inne propozycje na Siedlcach

Młyny Gdańskie

15 zdjęć

Młyny Gdańskie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perspektywa

  Euro Styl S.A.

 • Atol
  od: 9 863 zł/m2

  Platforma Mieszkaniowa

 • Nieborowska
  od: 7 800 zł/m2
  Pod wynajem

  Gedbud Firma Budowlana

Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
31,16 m²
Piętro:
1 piętro
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 290 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne: INFORMACJA U DEWELOPERA
 • miejsca postojowe podziemne: INFORMACJA U DEWELOPERA
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
bezpłatna rezerwacja
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Młyny Gdańskie

Transport

Zakopiańska - 130 m

Sklepy

DREWNO HERMANOWSKA - 350 m

Edukacja

Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza - 70 m

Sport

Boisko - 40 m

Magia lokalizacji Nabywcy apartamentów premium zwracają uwagę przede wszystkim na lokalizację nieruchomości. Często pragną mieszać blisko centrum metropolii, ale jednocześnie zachować spokój, ciszę i prywatność. Młyny Gdańskie, kameralne osiedle, które powstanie przy ulicy Malczewskiego w dzielnicy Siedlce, zapewni to wszystko swoim przyszłym mieszkańcom. To już trzecia inwestycja ALLCONu na Siedlcach i kolejna, która znacząco przyczynia się do rewitalizacji tej atrakcyjnej i bezpośrednio sąsiadującej Śródmieściem dzielnicy. Położenie budynków na nasłonecznionym wzgórzu gwarantuje pocztówkowy widok na panoramę miasta. Można stąd dojść spacerem do zabytkowego Starego Miasta ze słynną fontanną Neptuna i innymi atrakcjami. Wystarczy kilka minut, by dojechać do galerii handlowych, restauracji, kina, Teatru Wybrzeże czy Opery Bałtyckiej. W pobliżu nie brakuje sklepów i usług, a wszystkie atrakcje miasta są na wyciągnięcie ręki. Z drugiej strony, lokalizacja Młynów Gdańskich zapewnia przyszłym mieszkańcom ciszę, spokój i prywatność. Otoczenie zieleni i oddalenie od głośnego Śródmieścia sprawiają, że dominującym dźwiękiem na osiedlu będzie szum drzew i wody. - 120 m Przystanek autobusowy, tramwajowy - 1,5 km Sąd Okręgowy - 1,8 km Urząd Miejski w Gdańsku - 2 km Ulica Długa (Złota Brama) - 2 km Centrum Handlowe Forum - 2 km Dworzec Główny PKP - 2 km Gdański Teatr Szekspirowski - 2 km Akademia Sztuk Pięknych - 2,5 km Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,2 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Młyny Gdańskie na Siedlcach, ul. Jacka Malczewskiego (1.9 km od centrum Gdańska).

Inwestycja jest realizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 166 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 95 ofert o powierzchni od 29 do 122 m².

W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Młyny Gdańskie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu D.a.1.9 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 290 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Nowy etap inwestycji Młyny Gdańskie JUŻ W SPRZEDAŻY

ALLCON rozpoczął właśnie sprzedaż drugiego etapu Młynów Gdańskich. Planowane są dwa niskie budynki, w ramach których powstanie łącznie 107 mieszkań, o metrażu od 25 do 122 m2 (1-5 pokoi). Przy mieszkaniach na parterze dodatkowym atutem będą prywatne ogródki od 14 do aż 146 m2. Ceny zaczynają się od 495 tys. brutto. Termin odbioru pierwszego etapu to IV kwartał 2022 roku, zaś drugiego etapu kwartał II 2023 roku.

Apartamenty premium stają się w Polsce coraz bardziej popularne. W czasach niskich stóp procentowych i nieopłacalnych lokat to właśnie luksusowe nieruchomości stają się szansą na zysk. Wyróżnia je najwyższy standard wykończenia, udogodnienia dla mieszkańców oraz świetna lokalizacja. Premium nie powstaje tylko w głośnym śródmieściu. Klient zamożny coraz częściej poszukuje mniej oczywistych lokalizacji z potencjałem. Przykładem są Młyny Gdańskie. Właśnie ruszyła sprzedaż nowego etapu inwestycji.

W sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstaje osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.

INSPIRACJA HISTORIĄ

Jest jeszcze jeden czynnik, który wyróżnia nieruchomości premium. Ich unikalny charakter. Wyjątkowy klimat Młynów Gdańskich tworzy historyczne otoczenie. Początki Siedlec sięgają XV wieku. Ze względu na korzystne położenie, obszar ten był szybko zasiedlany. Pod względem zabudowy to jedna z najbardziej urozmaiconych dzielnic Gdańska. Znajdziemy tu zarówno piękne kamienice z początku XX wieku, neogotyckie, strzeliste gmachy, budynki modernistyczne, jak i współczesne osiedla. Nie brakuje też parków i miejsc do spacerów. Architekci Młynów Gdańskich zainspirowani historycznymi młynami siedleckimi, tutejszym potokiem oraz wiśniowymi sadami i ogrodami, stworzyli projekt, który oddaje wyjątkowy klimat dawnych Siedlec. To właśnie historia opowiedziana współczesną architekturą buduje wyjątkowość Młynów Gdańskich i wyróżnia je na tle innych, podobnych do siebie inwestycji. Charakterystyczna fasada budynków nawiązuje do szachulcowych elewacji zabytkowych zabudowań z sąsiedztwa. Hołd dla siedleckich młynów i ogrodów został wyrażony w rozbudowanej przestrzeni zielonej osiedla. Architekci zaplanowali wewnętrzny dziedziniec z ozdobnymi krzewami i drzewami, gdzie mieszkańcy mogą odpoczywać i integrować się na świeżym powietrzu. Zaplanowano tam także ścieżki spacerowe i kaskadę wodną z unikalnym, specjalnie zaprojektowanym na potrzeby osiedla kołem młyńskim.

W CHARAKTERZE KONESERA

Młyny Gdańskie zaprojektowano z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera Młynów Gdańskich zachęcają do celebracji każdego dnia.

Wysoki standard inwestycji potwierdza też długa lista udogodnień. Mieszkańców witać będzie elegancka, reprezentacyjna strefa wejścia, zaprojektowana na wzór historycznej bramy. Inwestor planuje też przygotowanie prywatnej strefy rekreacyjno-klubowej z naturalnie oświetloną salą do ćwiczeń, salą klubową, strefą dla dzieci oraz zewnętrznym placem wypoczynkowym. Powstaną podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i boksami na akcesoria oraz stacja szybkiego ładowania aut elektrycznych. Teren osiedla wyposażony będzie w oświetlone ciągi piesze oraz dojazd do podziemnych parkingów. Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni portiernia, monitoring oraz kontrola dostępu. Wyjątkową przestrzenią na osiedlu będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec. Składa się on z aż trzech, kaskadowo ułożonych placów. Pierwszy z nich to miejsce do odpoczynku wśród zieleni i szumu wody, drugi prowadzi do sali klubowej, znajduje się tam też oryginalna instalacja koła młyńskiego, z trzeciego natomiast można podziwiać widok na panoramę miasta.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.

Terminy oddania:

Budynki A i B - 4 kwartał 2022,

Budynki C i D - 2 kwartał 2023

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Młyny Gdańskie, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 01.02.2021
Data aktualizacji: 23.07.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: