Młyny Gdańskie

OFERTA W PRZEDSPRZEDAŻY

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Młyny Gdańskie dostępnych jest 20 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B.0.1
1
25,18 m²
Parter
A.0.5
2
43,99 m²
Parter
A.1.4
2
35,91 m²
1
A.2.4
2
35,91 m²
2
A.3.6
2
42,46 m²
3
B.0.7
2
48,01 m²
Parter
B.1.7
2
47,99 m²
1
B.2.1
2
42,83 m²
2
B.2.7
2
47,99 m²
2
B.3.1
2
42,93 m²
3
B.1.4
3
72,79 m²
1
B.2.4
3
72,79 m²
2
B.3.4
3
72,29 m²
3
A.0.7
4
88,31 m²
Parter
B.0.6
4
86,75 m²
Parter
B.1.6
4
86,75 m²
1
B.2.6
4
86,75 m²
2
B.3.3
4
93,15 m²
3
A.2.2
5
122,35 m²
2
A.3.2
5
115,97 m²
3

Opis Inwestycji

OFERTA W PRZEDSPRZEDAŻYW sercu Gdańska, miasta od lat wiodącego prym w rankingach jakości życia, powstaje osiedle o wyjątkowym charakterze i prestiżu. Inwestycja Młyny Gdańskie jest efektem połączenia inspiracji historyczną zabudową ze współczesną architekturą i nowoczesnymi materiałami. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno w każdym aspekcie życia. Szukających niezależności i bliskości tętniącego życiem Śródmieścia, a zarazem pragnących zachować komfort i spokój mieszkania w zaciszu kameralnego osiedla.W CHARAKTERZE KONESERAMłyny Gdańskie zaprojektowano z myślą o koneserach codzienności, ceniących jakość w każdym aspekcie życia. Oferta udogodnień i wyjątkowa atmosfera Młynów Gdańskich zachęcają do celebracji każdego dnia.Stylowo urządzona strefa klubowa zachęca do spotkań z przyjaciółmi przy dobrej kawie czy podczas partii bilarda. W pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwolą zadbać o zdrowie w dogodnym momencie. Wewnętrzny dziedziniec obfitujący w zieleń, z kołem młyńskim, kaskadą wodną oraz 3 placami pozwoli na odpoczynek i regenerację.Młyny Gdańskie to kameralne osiedle, oferujące szeroki wybór lokali mieszkalnych od 1 do 5-pokojowych, w metrażach od 25 do 122 m2. Największe apartamenty będą miały ekspozycję na 3 strony świata, natomiast powierzchnia ogródków sięgać będzie nawet 220 m2.Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni ochrona, monitoring oraz kontrola dostępu. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego.

Inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na Siedlcach, ul. Jacka Malczewskiego (1.9 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o..

Inwestycja Młyny Gdańskie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Młyny Gdańskie pozostało na sprzedaż 20 mieszkań o powierzchniach od 25 do 122 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 25 m2 (1 mieszkanie)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 48 m2 (9 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 73 m2 (3 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 87 do 93 m2 (5 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 116 do 122 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: INFORMACJA U DEWELOPERA.
  • miejsca postojowe naziemne: INFORMACJA U DEWELOPERA.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, klub fitness, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 20 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 25 do 122 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:bezpłatna rezerwacja.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Młyny Gdańskie

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA NA MAPIE GDAŃSKA Bliskość Śródmieścia to niezależność i komfort decyzji. Wyjątkowa lokalizacja otwiera przed mieszkańcami Młynów Gdańskich dostęp do szerokiej oferty miasta. Bogaty repertuar Teatru Szekspirowskiego, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej czy klimatyczne restauracje, kina i kawiarnie, to tylko niektóre z okolicznych atrakcji. Blisko zlokalizowane urzędy, placówki medyczne, centra biznesowe oraz liczne ośrodki szkolne i naukowe pozwolą mieszkańcom na ciągły rozwój. Niezapomnianych wrażeń sportowo - rekreacyjnych dostarczą m.in. boiska sportowe, Szkoła Japońskich Sztuk Walki, centra fitness czy ścieżki rowerowe. Dogodny dostęp do komunikacji, bliskość przystanku PKP, łatwy dojazd na obwodnicę, zapewnią przyjemność podróżowania. Zaoszczędzony w korkach czas można przeznaczyć na przyjemności, których, jak widać na mapie, w okolicy Młynów Gdańskich można znaleźć wiele. - 120 m Przystanek autobusowy, tramwajowy - 1,5 km Sąd Okręgowy - 1,8 km Urząd Miejski w Gdańsku - 2 km Ulica Długa (Złota Brama) - 2 km Centrum Handlowe Forum - 2 km Dworzec Główny PKP - 2 km Gdański Teatr Szekspirowski - 2 km Akademia Sztuk Pięknych - 2,5 km Gdański Uniwersytet Medyczny

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młyny Gdańskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Młyny Gdańskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zakopiańska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młyny Gdańskie znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 14 im. Ks. Grzegorza Piramowicza w odległości 70 m, Gdańska Szkoła Podstawowa Lingwista im. Hymnu Narodowego w odległości 70 m, Szkoła Policealna Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w odległości 70 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młyny Gdańskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się DREWNO HERMANOWSKA, w odległości 450 m znajduje się Merkus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młyny Gdańskie w odległości 40 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.01.2020

Data aktualizacji: 21.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie