Osiedle Żwaków ul. Nowa

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Nowa, oferowane bezpośrednio przez Akord Sp. z o.o.

Tychy, ul. Nowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 66 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Żwaków ul. Nowa

8 zdjęć

Osiedle Żwaków ul. Nowa
Osiedle Żwaków ul. Nowa
Osiedle Żwaków ul. Nowa
Osiedle Żwaków ul. Nowa

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Panorama
  od: 5 600 zł/m2

  Osiedle Panorama

  Akord Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Tychy
  ul. Piłsudskiego
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 116-150 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

Jest to zespół dwóch nowaczesnych budynków 9-rodzinnych z lokalami usługowymi, połaczonych parkingiem podziemnym, wybudowanych

w Tychach, przy ul. Nowej, w dzielnicy Żwaków. W budynkach znajdują się mieszkania o powierzchni od 55 m2 do 117 m2.

Jest to pierwszy etap osiedla.

Nasze budynki cechuje ciekawa, niespotykana architektura, wykończenia wysokiej klasy materiałami, solidne wykonanie, przemyślane

rozwiązania projektowe i techniczne, charakter.

Dbamy również o niskie koszty eksploatacji mieszkań a mianowicie dzięki zastosowaniu elementów wentylacji higrosterowanej systemu AERECO

zostanie zmniejszone zapotrzebowanie na ciepło do ogrzewaia powietrza wentylacyjnego o 43% (rekomendacja techniczna RT ITB-1188/2010).

Osiedle zlokalizowane jest w południowo-zachodniej części miasta. Jest to piękny malowniczy teren, czysty ekologicznie, o niskiej zabudowie

w sąsiedztwie lasu, oddalony od miejskiego zgiełku lecz bardzo dobrze rozwinięty “komunikacyjnie”.

Dodatkową zaletą osiedla jest dogodny i szybki dojzd do centrum miasta, dróg wylotowych oraz pobliskich miast np.: Bielska czy Katowic

a także, co bardzo ważne zaplecze w postaci przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, apteki, licznych sklepów oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Droga wewnątrzosiedlowa i podjazdy zostaną ułożone z kostki brukowej. Zieleń osiedlową tworzą odpowiednio dobrane gatunki krzewów i iglaków,

tworząc atrakcyjne miejsce pod względem architektury jak i wypoczynku. Na osiedlu powstanie również zorganizowane miejsce zabaw i wypoczynku dla najmłodszych.

Przy wejściu do klatek zostały zamontowane wideofony a w mieszkaniach domofony/wideofony.

Jest to wyjątkowa oferta, która pozwala połączyć prestiż z wygodą.

Proponujemy Państwu niespotykane dotąd połączenia.

Zamieszkanie w nowoczesnym wysokiej klasy budynku wielorodzinnym

w prestiżowej dzielnicy.

Inwestycja Osiedle Żwaków ul. Nowa znajduje się w Tychach, ul. Nowa (4.5 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Akord Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Żwaków ul. Nowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Akord Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Żwaków Nowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 1 w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Żwaków ul. Nowa w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: