Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Graniczna, oferowane bezpośrednio przez

Adatex

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna

Ceny od: 7 777 zł/m2
Osiedle Nowa Dąbrowa etap IVOsiedle Nowa Dąbrowa etap IV

1 zdjęcie

konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

51 - 144/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

9

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Dąbrowa Górnicza - 1700 m

Przystanek Tramwajowy - 454 m

Przystanek Autobusowy - 110 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 placówek medycznych, 48 placówek edukacyjnych, 17 kawiarni i restauracji, 25 sklepów, 24 obiekty sportowe, 21 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • basen
 • sauna

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 51 do 144 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 400 374 do 1 705 627 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 777 do 12 893 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu nowe osiedle mieszkaniowe w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej. Położone w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Jeśli szukasz mieszkania właśnie w tym mieście, może okazać się ono idealnym miejscem dla Ciebie. W skład nowej inwestycji wchodzą 4 bloki dziewięciokondygnacyjne wraz z kondygnacjami przeznaczonymi na miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Mieszkania o powierzchniach do ponad 200 m2. Dla najbardziej wymagających klientów w ofercie posiadamy przestronne apartamenty z możliwością basenu oraz sauny. Rozkład mieszkań dopasowany został dla każdego, od 1 do 5 pokoi i więcej. Każdy lokal posiada balkon, loggie bądź duży przestronny taras. Mieszkania są funkcjonalne, przestronne, nowoczesne, a także dobrze nasłonecznione.

Na terenie inwestycji przewidziany został plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV znajduje się w Dąbrowie Górniczej, ul. Graniczna (1.5 km od centrum Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez Adatex.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV w sprzedaży jest 18 nowych mieszkań o powierzchni od 51 do 144 metrów kwadratowych , w cenie od 7 777 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Adatex nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle NOWA DĄBROWA położona jest w doskonałej lokalizacji Dąbrowy Górniczej. Dużą zaletą są znajdujące się w pobliżu jeziora, gdzie można aktywnie spędzić czas oraz różne ośrodki sportu i rekreacji np. dla miłośników sportów wodnych, między innymi kajakarstwo oraz żeglarstwo. Dla rodzin z dziećmi znajduje się przestronna plaża, a także mnóstwo atrakcji w postaci placów zabaw. Poza tym Osiedle znajduje się nieopodal trasy tramwajowej, autobusowej, trasy S1 jak i trasy 86. Dla najmłodszych lokatorów nieopodal Inwestycji są, przedszkola, a także szkoły. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne sklepy oraz placówki zdrowotne.

Dąbrowa Górnicza to jedno z największych miast Polski. Powierzchnia aglomeracji zajmuje ponad 188 km2 i stanowi część Górnośląsko - Zagłębiowskiej Metropolii, która skupia czternaście miast regionu. Aktualnie w Dąbrowie mieszka ponad 125 tysięcy osób. Rozległy teren miasta rozciąga się od czarnej Przemszy aż do Pustyni Błędowskiej i podzielony jest na 18 dzielnic. Miejskie zabudowania mieszają się tu z budynkami fabryk, malowniczą roślinnością. Dąbrowa Górnicza jako nieliczna w województwie śląskim posiada rozmaite tereny rekreacyjne umożliwiające wypoczynek na świeżym powietrzu, wśród grona rodziny czy przyjaciół. Dodatkowo, miasto jest siedzibą największej w Polsce huty stali oraz szkła i koksowni. Wiele zlokalizowanych tu placówek edukacyjnych daje możliwość rozwoju i przyuczenia zawodu a rozbudowana sieć komunikacyjna umożliwia podróże po terenie całego Kraju.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV?

Drogi międzynarodowe przebiegające w pobliżu Dąbrowy ułatwiają bezpośrednią komunikację z Norymbergii przez Drezno, Wrocław, Katowice i Kraków, umożliwiając dojazd do Lwowa czy Kijowa. Droga Północ - Południe łączy Skandynawię z Gdańskiem, Warszawą, Katowicami i Ostrawą. W niedalekiej odległości (20 km, 80 km) od Dąbrowy znajdziemy dwa lotniska. Autostrada łącząca Katowice z Krakowem gwarantuje szybki dojazd do dużych metropolii. Zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej duża stacja przeładunkowa łączy Polskę z Ukrainą i Rosją. Dąbrowa Górnicza posiada kilkadziesiąt linii autobusowych i trzy tramwajowe ułatwiające podróże w obrębie całego miasta. Przez miasto przebiegają także linie kolejowe Katowice - Warszawa, Częstochowa - Kraków, Katowice - Kielce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1700 metrów od inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbrowa Górnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Katolickie w odległości 356 m, szkoła w odległości 471 m, szkoła w odległości 497 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DuoMedic w odległości 312 m, Centrum Medyczne Wielkoszyński w odległości 477 m, Medicus w odległości 667 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 359 m znajduje się Lidl, w odległości 430 m znajduje się Kaufland, w odległości 542 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowa Dąbrowa etap IV w odległości 213 m znajduje się Speed Squash Club, w odległości 389 m znajduje się Tor Rowerowy, w odległości 535 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.09.2022
Data aktualizacji: 08.05.2024
Adatex logo

Adatex

Adres biura sprzedaży:

Graniczna 34B/U24, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023