Azaliowy Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiva AP Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 256 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Miłosza 6-8(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż gdański, Pruszcz Gdański, ul. Miłosza 6 (2.5 km od Gdańska)
  Ceny od: 5 988 brutto/m2
  Miłosza 6-8
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 47 - 79 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Gedbud Firma Budowlana
 • Virgo(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż gdański, Pruszcz Gdański, ul. Świętego Wojciecha (1.4 km od Gdańska)
  Ceny od: 6 700 brutto/m2
  Virgo
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 56
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Activa AP Sp. z o.o. Sp. k.
 • Sikorskiego 36 - Etap II(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż gdański, Pruszcz Gdański, ul. Generała Władysława Sikorskiego 36 (3.3 km od Gdańska)
  Sikorskiego 36 - Etap II
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 96
  Powierzchnia: 28 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  North Star Development

Opis Inwestycji

„Osiedle Azaliowy Park powstaje przy ulicach Azaliowa/Lawendowa w Pruszczu Gdańskim.Jest ono doskonale skomunikowane z centrum Pruszcza i Trójmiastem. Inwestycja docelowo składać się będzie z sześciu trzykondygnacyjnych budynków. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano halę garażową z miejscami postojowym, do których dostęp ułatwiają cichobieżne windy zlokalizowane w każdej z klatek budynków.Z myślą o przyszłych mieszkańcach Osiedla Azaliowy Park części wspólne zostały starannie wykończone.W budynkach znajdują się nowoczesne i funkcjonalne mieszkania od 26 do 74 m2 z ogródkami na parterach i balkonami na wyższych kondygnacjach. Mieszkania są przestronne i ustawne aby zapewnić maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej mieszkania. W pobliżu Osiedla Azaliowy Park znajdują się: szkoły, przedszkola, place zabaw, punkty handlowe, usługowe, ścieżki rowerowe i ciągi spacerowe.Inwestycja składać się będzie z sześciu budynków:budynek nr 1 - ul. Azaliowa 5 - mieszkania gotowe do odbiorubudynek nr 2 - ul. Azaliowa 7 - mieszkania gotowe do odbiorubudynek nr 3 - ul. Azaliowa 9 mieszkania gotowe do odbiorubudynek nr 4 - ul. Azaliowa 11 mieszkania gotowe do odbioruBudynek 5 – ul. Azaliowa 4 – mieszkania gotowe do odbioruBudynek 6 – ul. Lawendowa 2 – mieszkania gotowe do odbioruWSZYSTKIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MIESZKANIE DLA MŁODYCHSzczegóły oferty:ACTIVA DEWELOPERwww.activa.gda.ple-mail: [email protected]tel. 58 691 09 80tel. 512 413 380”

Inwestycja Azaliowy Park znajduje się w Pruszczu Gdańskim, ul. Azaliowa 5 (2.3 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Activa AP Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Azaliowy Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 180 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Azaliowy Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activa AP Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 180 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Azaliowy Park

Pruszcz Gdański to leżąca nad rzeką Radunią siedziba powiatu gdańskiego. Miasto liczy sobie ok. 27 000 mieszkańców, a jego powierzchnia wynosi 16,5 km2. Zabudowa zasługuje tu na szczególną uwagę, ponieważ Pruszcz został nagrodzony za nowoczesne budownictwo mieszkaniowo-usługowe znajdujące się w centrum. Przemyślane odnowienie i ponowne zagospodarowanie zabytkowych nieruchomości nadało miastu wyjątkowego charakteru. W Pruszczu Gdańskim znajdują się szkoły wszystkich szczebli. Za zdrowie mieszkańców odpowiadają lekarze z 10 przychodni. Zadowalające jest zaplecze sportowe, na które składa się m.in. 6 boisk, basen, dwa skateparki i 16 placów zabaw. Odpocząć można np. na deptaku w centrum miasta. Rozrywki zazna się tu w Centrum Kultury i Sportu. Miasto ma także własną orkiestrę. Na zakupy można wybrać się do Tesco lub Biedronki albo szeregu mniejszych sklepów branżowych.

Komunikacja

Przez Pruszcz Gdański przebiega droga krajowa nr 91 oraz drogi wojewódzkie nr 226 i 227. Kursuje tu 8 linii komunikacji miejskiej, a dodatkowo miasto oferuje jedną bezpłatną linię autobusową. Dociera tu Szybka Kolej Trójmiejska. Na południe od Pruszcza biegnie obwodnica Trójmiasta, a fragment zachodniej granicy stanowi autostrada A1, która jest częścią europejskiej trasy E75. Położenie miasta daje mu dobre połączenie z Warszawą i Łodzią.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Azaliowy Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Azaliowy Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Azaliowy Park znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 4 w odległości 280 m, Przedszkole Prywatne "Promyczek" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Azaliowy Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Lidl, w odległości 190 m znajduje się PRIMA Park Handlowy, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Azaliowy Park w odległości 280 m znajduje się Pływalnia, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.11.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie