4 Wieże / Wieża C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chorzowska, oferowane bezpośrednio przez Activ Investment Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Chorzowska 216

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 265 ofert w najbliższej okolicy!

4 Wieże / Wieża C

3 zdjęcia

4 Wieże / Wieża C
4 Wieże / Wieża C
4 Wieże / Wieża C

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Parkowa

  Antrans Invest Sp. z o.o.

 • Murapol Dębowe Tarasy

  Murapol S.A.

 • Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

Opis Inwestycji

Wieża C to trzeci etap nowoczesnej inwestycji Cztery Wieże, zlokalizowanej w sąsiedztwie Parku Śląskiego w Katowicach.

W budynku powstaną 132 mieszkania o popularnych powierzchniach 19,85 - 100,73 m².

Na poziomie 2 powstaną jedno i dwupoziomowe mieszkania z tarasami. Od 3 do 15 piętra w każdym budynku znajdą się mieszkania, z których rozciąga się widok na leżący po sąsiedzku Park Chorzowski, lub (z drugiej strony budynku) na zielone Załęże i staw Maroko.

Inwestycja 4 Wieże / Wieża C znajduje się w Zespole Dzielnic Zachodnich, ul. Chorzowska 216 (2.7 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja 4 Wieże / Wieża C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 4 Wieże / Wieża C pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 4 Wieże / Wieża C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji 4 Wieże / Wieża C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Park Śląski Wejście Główne.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 4 Wieże / Wieża C znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole EPIONKOWO w odległości 340 m, Miejskie Przedszkole Nr 21 w odległości 490 m, Prywatne Przedszkole im.Papy Smerfa w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 4 Wieże / Wieża C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZOZ Epione w odległości 340 m, Kardiolog dr n. med. Daniel Jakubowski w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 4 Wieże / Wieża C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Biedronka, w odległości 340 m znajduje się Kłos, w odległości 370 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 4 Wieże / Wieża C w odległości 190 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 220 m znajduje się SmartGym, w odległości 410 m znajduje się Siłownia.

Data publikacji: 31.03.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: