4 Wieże / Wieża C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chorzowska, oferowane bezpośrednio przez

Activ Investment Sp. z o.o.

Chorzów, ul. Chorzowska 216

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 472 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

4 Wieże / Wieża C4 Wieże / Wieża C

3 zdjęcia

4 Wieże / Wieża C
4 Wieże / Wieża C
4 Wieże / Wieża C

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 41 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wieża C to trzeci etap nowoczesnej inwestycji Cztery Wieże, zlokalizowanej w sąsiedztwie Parku Śląskiego w Katowicach.

W budynku powstaną 132 mieszkania o popularnych powierzchniach 19,85 - 100,73 m².

Na poziomie 2 powstaną jedno i dwupoziomowe mieszkania z tarasami. Od 3 do 15 piętra w każdym budynku znajdą się mieszkania, z których rozciąga się widok na leżący po sąsiedzku Park Chorzowski, lub (z drugiej strony budynku) na zielone Załęże i staw Maroko.

Inwestycja 4 Wieże / Wieża C znajduje się w Chorzowie, ul. Chorzowska 216 (2.7 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja 4 Wieże / Wieża C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 4 Wieże / Wieża C nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 4 Wieże / Wieża C?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 4 Wieże / Wieża C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1061 metrów od inwestycji 4 Wieże / Wieża C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wesołe Miasteczko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 4 Wieże / Wieża C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 4 Wieże / Wieża C znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 21 im. Wesołej Ludwiczki w odległości 452 m, Przedszkole imienia Papy Smerfa w odległości 494 m, Miejskie Przedszkole nr 90 im. Wróbelka Elemelka w odległości 506 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji 4 Wieże / Wieża C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ZOZ Epione w odległości 343 m, Ortodonta Ewa Fajt w odległości 393 m, Kardiolog dr n. med. Daniel Jakubowski w odległości 481 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 4 Wieże / Wieża C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 223 m znajduje się SmartGym, w odległości 325 m znajduje się Żabka, w odległości 328 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 4 Wieże / Wieża C w odległości 81 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 370 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 397 m znajduje się Siłownia.

Data aktualizacji: 17.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: