Osiedle Klasno Etap A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jasna, oferowane bezpośrednio przez 2GRUPA M-T-B Sp. Z o.o. Sp. K

Wieliczka, ul. Jasna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Klasno Etap A

7 zdjęć

Osiedle Klasno Etap A
Osiedle Klasno Etap A
Osiedle Klasno Etap A
Osiedle Klasno Etap A

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Parkowa
  od: 8 561 zł/m2

  Apartamenty Parkowa

  Grupa Fajna

  Mieszkanie Wieliczka
  al. Solidarności
  1.5 km od Krakowa
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 49-95 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 3-4
 • Królewskie Tarasy

  Królewskie Tarasy

  Murapol S.A.

  Mieszkanie Wieliczka
  ul. Bolesława Chrobrego
  1.2 km od Krakowa
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 30-62 m2
  • Mieszkań: 121
  • Pokoje: 1-4
 • Osiedle Kaskada
  od: 6 200 zł/m2

  Osiedle Kaskada

  WLW Development

  Mieszkanie Wieliczka
  ul. Reformancka
  1 km od Krakowa
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 90 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

Osiedle Klasno to oferta skierowana dla rodzin z dziećmi, młodych małżeństw, a także dla każdego, kto ceni sobie kameralność w bliskim sąsiedztwie centrum.

W I etapie inwestycji przewidziano 24 mieszkania zaprojektowane z uwzględnieniem najistotniejszych z punktu widzenia potencjalnego mieszkańca elementów.

Dogodna lokalizacja Osiedla Klasno z jednej strony pozwala zagwarantować mieszkańcom szybki i dogodny dostęp do centrum miast Wieliczka oraz Krakowa z drugiej zaś gwarantuje ciszę oraz możliwość wypoczynku w otoczeniu kameralnej okolicy.

„Osiedle Klasno” to zespół mieszkaniowy z wygodnymi, dobrze doświetlonymi mieszkaniami. Zróżnicowany metraż mieszkań, balkony, tarasy, ogródki oraz mieszkania dwupoziomowe pozwalają na wybór najdogodniejszej opcji dla każdego klienta.

Stonowana architektura budynków kreuje obraz estetyki oraz elegancji. Prostota bryły pozwala na uzyskanie wysokiej funkcjonalności przy jednoczesnej gwarancji pozytywnego odbioru wizualnego.

„Osiedle Klasno” to kameralna zabudowa czterech budynków wrysowanych w kształt prostokąta. Rozwiązanie takie pozwala na wydzielenie zielonego terenu znajdującego się wewnątrz osiedla z placem zabaw dla dzieci.

Wykorzystane rozwiązania pozwalają na sprostanie zróżnicowanym oczekiwaniom klientów - począwszy od potrzeb małego, kameralnego mieszkania, po mieszkania z ogródkami, aż do mieszkań dwupoziomowych oraz widokowymi tarasami gwarantującymi pełen komfort mieszkania w mieście.

Ponieważ wiemy jak bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa, by sprostać Państwa oczekiwaniom oferujemy Osiedle, które będzie ogrodzone, strzeżone oraz monitorowane.

Inwestycja Osiedle Klasno Etap A znajduje się w Wieliczce, ul. Jasna (2 km od Krakowa), została zrealizowana przez 2GRUPA M-T-B Sp. Z o.o. Sp. K.

Inwestycja Osiedle Klasno Etap A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Klasno Etap A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 2GRUPA M-T-B Sp. Z o.o. Sp. K nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Osiedle KLASNO” zlokalizowana jest przy ul. Jasnej w Wieliczce. Osiedle jest umiejscowione na tyle atrakcyjnie, że mimo bliskości Rynku w Wieliczce (zaledwie 900m) i dogodnego dojazdu do Krakowa inwestycje otacza duża ilość terenów zielonych i licznych atrakcji, między innymi: Tereny Ekologiczne Grabówki Teren Ekologiczny Grabówki, sąsiadujący bezpośrednio z Osiedlem Klasno, na mocy Uchwały Rady Miasta został objęty ochroną. Do ekologicznych użytków zalicza się las oraz mały i duży staw. Szczególny urok wspomnianego miejsca wynika z miejscowej roślinności oraz faktu występowania chronionych gatunków zwierząt wpisanych do czerwonej księgi. Ośrodek rekreacyjno- wypoczynkowy W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się nowoczesne Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnej – Solne Miasto. W ofercie Centrum znajdują się między innymi korty tenisowe, basen, siłownia a w sezonie lodowisko. Na terenie obiektu ponadto funkcjonuje kawiarenka oraz gabinet masażu i pielęgnacji twarzy. Szlaki spacerowe i rowerowe Warto zauważyć, iż wokół terenu inwestycji istnieje wiele oznaczonych szlaków spacerowych i rowerowych, które sprzyjają rodzinnym wycieczkom. Trasy rowerowe oraz spacerowe wyznaczone zostały na terenach zielonych umożliwiając tym samym spędzanie wolnego czasu w bezpośrednim kontakcie z naturą. Więcej informacji na stronie CKiT w Wieliczce. Park miejski Im. Adama Mickiewicza Park im. Adama Mickiewicza to idealne miejsce dla osób lubiących spędzać wolny czas na długich spacerach. Długie ścieżki spacerowe rozplanowane w wieloletnim parku pozwalają na spędzanie wolnego czasu w otoczeniu ciszy oraz natury. Stadnina Koni, Siercza W sąsiedztwie inwestycji funkcjonują dwie stadniny koni. Ośrodki jazdy konnej poza tematycznymi zajęciami oferują miedzy innymi cykliczne imprezy oraz mini zoo. Korty tenisowe Entuzjaści tenisa ziemnego mogą rozwijać swoje umiejętności na kortach tenisowych dostępnych w Wieliczce oraz okolicznych miejscowościach. Ze względy na rozszerzoną ofertę gry pod okiem instruktora korty tenisowe to atrakcyjna oferta także dla amatorów wspomnianego sportu.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Klasno Etap A?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Klasno Etap A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Klasno Etap A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Sąd.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Klasno Etap A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klasno Etap A znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Muzyczne "Bajkowy Dom" w odległości 190 m, Niepubliczne Ognisko Artystyczne Szkoła Rysunku Zalubowski w odległości 530 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Klasno Etap A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Klasno Etap A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 470 m znajduje się Delikatesy Nowy Świat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Klasno Etap A w odległości 520 m znajduje się Górnik Wieliczka, w odległości 540 m znajduje się Solne Miasto - Centrum Edukacyjno Rekreacyjne.

Data publikacji: 09.01.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: