Osiedle Osówka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVastbouw Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Osówka

Osiedle OSÓWKA tworzą w dużej mierze domy jednorodzinne typu: BLIŹNIAK w zabudowie 2 oraz 4 lokalowej o powierzchni użytkowej wynoszącej 141,63m².Alternatywą dla dużego 4 pokojowego mieszkania są ultra nowoczesne (typ: ULTRA i LONG) domy wolno stojące o pow. uż. od 87m² do 107m². Charakter modernistycznych domów podkreślają przeszklenia, tych tradycyjnych zaś łagodny i ciepły charakter. Na powierzchni około 87 m² znajdują się 4 pokoje (w tym salon i 3 sypialnie), kuchnia oraz 2 łazienki. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia wiaty garażowej oraz wykończenia domu w standardzie „pod klucz”. Naszą nową propozycją są domy 4-rodzinne o lekkiej, nowoczesnej zabudowie. Na parterze tych budynków znajdują się lokale mieszkalne o pow. uż. 77m² z ogródkami przydomowymi, na piętrze zaś lokale mieszkalne o pow. uż. 87m² z tarasami. Znakomicie rozrysowana i zaprojektowana przestrzeń stwarza możliwość różnej aranżacji i funkcji pomieszczeń.Domy budowane są w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem wysokiej jakości sprawdzonych materiałów i komponentów budowlanych.W ramach kompleksowego zagospodarowania terenu osiedla powstają drogi osiedlowe, chodniki oraz oświetlenie. Planowane są również prace związane z urządzeniem pasów zieleni, co niewątpliwie podniesie walory estetyczne inwestycji.

Inwestycja Osiedle Osówka znajduje się na Osowie, Ul. Miodowa (6.3 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Vastbouw Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Osówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych domów w tym 10 domów typu dom wolnostojący, 31 domów typu bliźniak, 9 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Osówka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 102 metrów kwadratowych w cenie od 550 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 84 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Osówka

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

W odległości 800 metrów od inwestycji Osiedle Osówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PODBÓRZ.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Osówka znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PUNKT PRZEDSZKOLNY "FANTAZJA" w odległości 650m, Punkt przedszkolny EXPERCIK w odległości 900m, Niepubliczne Przedszkole Językowe BUS w odległości 1500m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się CASH4YOU, w odległości 1800 m znajduje się Karczma Rzym, w odległości 1850 m znajduje się Pizzeria - Catering La Notte.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 08.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie