Osiedle Spiska

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Spiska, oferowane bezpośrednio przez

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Gumieńce, ul. Spiska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle SpiskaOsiedle Spiska

4 zdjęcia

Osiedle Spiska
Osiedle Spiska
Osiedle Spiska
Osiedle Spiska
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (107 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Osiedle SPISKA. to najnowsza propozycja mieszkaniowa realizowana przez Vastbouw Polska Sp. z o.o. w Szczecinie.

Jest ona idealnym wyborem dla osób, które poszukują mieszkania w mieście z dobrym dojazdem do Centrum, a jednocześnie zlokalizowanego w spokojnej, przyjaznej i bezpiecznej dzielnicy miasta.

Elegancka zabudowa i funkcjonalne wnętrza tworzą klimat tego miejsca. W ramach projektu Osiedle SPISKA przewidziano budowę 112 lokali mieszkalnych w dwóch kilkukondygnacyjnych budynkach. Zaprojektowano mieszkania o najbardziej poszukiwanych powierzchniach i rozkładach od ok. 35m2 do 79m2 - są to zarówno kompaktowe kawalerki, jak i większe, przestronne 2. i 3. pokojowe mieszkania idealne dla rodzin z dziećmi. Większość mieszkań posiada dodatkową otwartą przestrzeń w formie balkonu, zaś mieszkania na parterze posiadają ogródki.

Na Osiedlu SPISKA. znajduje się 12 mieszkań typu „COMBO”, których przestrzeń może zostać wykorzystana w nietuzinkowy sposób. Kupujesz jedno mieszkanie, a de facto korzystasz z dwóch – dwupokojowego oraz jednopokojowego. Te mieszkania inwestycyjne dają więcej możliwości oprócz tradycyjnego najmu. W jednej części możesz mieszkać, a drugą wynajmować lub w jednej części mieszkasz Ty, a w drugiej prowadzisz biuro. Może potrzebujesz mieszkania, w którym będzie możliwość wydzielenia osobnej przestrzeni dla starszej osoby? Te wszystkie możliwości są w Twoim zasięgu dzięki mieszkaniom „COMBO”.

Na osiedlu znajdą się dodatkowe udogodnienia takie jak cichobieżne windy, garaż podziemny ze stanowiskami do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie dostępne na poszczególnych kondygnacjach naziemnych. W ramach zagospodarowania terenu powstaną miejsca postojowe zewnętrzne, boksy rowerowe, a także plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje nowoczesna zabudowa i dobrze rozwinięta infrastruktura. W okolicy nie brakuje sklepów, restauracji, punktów usługowych czy placówek edukacyjnych.

Naszym Klientom gwarantujemy najwyższą jakość wykonania, dobór wysokiej jakości materiałów budowlanych, nasze ponad 20. letnie doświadczenie, a także własny serwis gwarancyjny oraz doradztwo techniczne.

Inwestycja Osiedle Spiska znajduje się na Gumieńcach, ul. Spiska (4.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Spiska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Spiska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vastbouw Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Spiska?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Spiska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 271 metrów od inwestycji Osiedle Spiska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hrubieszowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Spiska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Spiska znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: żłobek w odległości 153 m, Szkoła Podstawowa nr 8 imienia Młodych Europejczyków w odległości 531 m, Niepubliczne przedszkole „Niezapominajka” w odległości 806 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Spiska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Medycyny Rodzinnej w odległości 284 m, Centrum medyczne "Gumieńce" w odległości 463 m, Łukasik w odległości 556 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Spiska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 106 m znajduje się Żabka, w odległości 188 m znajduje się Bogda, w odległości 321 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Spiska w odległości 138 m znajduje się boisko / kort, w odległości 567 m znajduje się boisko / kort, w odległości 578 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 13.07.2020
Data aktualizacji: 25.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: