Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Romanów - etap I i II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ogrody Romanów, oferowane bezpośrednio przez

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Ogrody Romanów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody Romanów - etap I i IIOgrody Romanów - etap I i II

6 zdjęć

Ogrody Romanów - etap I i II
Ogrody Romanów - etap I i II
Ogrody Romanów - etap I i II
Ogrody Romanów - etap I i II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 47 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Domy nr 47B - standard deweloperski Domy nr 19 - wykończenie pod klucz

Konstrukcja budynku

tradycyjna

Dach

blachodachówka

Elewacja

tynk silikatowo-silikonowy

Stolarka okienna

stolarka okienna z PCV

Drzwi zewnętrzne

stalowe, antywłamaniowe

Balkony

obłożone gresem, balustrada

Posadzka

parter: płyta betonowa gr. 15cm, wylewka cementowa gr. 15 cm; poddasze: płyty styropianowe gr. 5cm, wylewka cementowa gr. 4 cm

Ściany

Porotherm

Sufity

nad parterem: płyta żelbetowa; nad poddaszem: strop drewniany

Parapety zewnętrzne

płytki klinkierowe

Parapety wewnętrzne

konglomerat

Instalacje

instalacja wod.-kan, gazowa, c.o., elektryczna, teletechniczna

Ogrzewanie

gazowe

Wentylacja

grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

w stanie „pod klucz”: sanitariaty, w tym wanna lub/ i prysznic, umywalki, geberit, bidet, lustro; w stanie deweloperskim i surowym zamkniętym: brak

Wyposażenie kuchni

w stanie „pod klucz”: meble, sprzęt AGD; w stanie deweloperskim i surowym zamkniętym: brak

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : tak

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Prace budowlane zostały zakończone.

Domy położone są na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Ogrody Romanów w Łodzi.

NASZE DOMY to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.

Oferujemy sprzedaż domów dwukondygnacyjnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, w stanie developerskim, w stanie "pod klucz". Wszystkie domy zbudowane są w tradycyjnej technologii, jako niepodpiwniczone domy parterowe z poddaszem użytkowym. Domy posiadają wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne z własnym piecem gazowym służącym do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Domu bliźniacze: o pow. ok.134 mkw, garaż 18 mkw.

Inwestycja Ogrody Romanów - etap I i II znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Inwestycja Ogrody Romanów - etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok. 20 minut. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw oraz prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6. Przy osiedlu znajduje się kompleks obiektów sportowych. Kompleks ten obejmuje kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok tych boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych.

Na sąsiednim Osiedlu „Zielony Romanów” działa prywatne przedszkole, lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą. W najbliższej okolicy znajdują się niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie w odległości 57 m, szkoła w odległości 66 m, Przedszkole ALA w odległości 205 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 619 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 856 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 485 m znajduje się Dino, w odległości 546 m znajduje się Stokrotka, w odległości 593 m znajduje się Stacja Paliw Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II w odległości 68 m znajduje się boisko / kort, w odległości 74 m znajduje się boisko / kort, w odległości 132 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 25.03.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023