Ogrody Romanów - etap I i II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bylinowa 20(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż zgierski, Rąbień AB, ul. Bylinowa 20 (2.7 km od Łodzi)
  Ceny od: 4 526 brutto/m2
  Bylinowa 20
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 150 m2
  Liczba pokoi: 5
  Nice Koncept

Opis Inwestycji

Prace budowlane zostały zakończone.Domy położone są na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Ogrody Romanów w Łodzi.NASZE DOMY to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.Oferujemy sprzedaż domów dwukondygnacyjnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, w stanie developerskim, w stanie "pod klucz". Wszystkie domy zbudowane są w tradycyjnej technologii, jako niepodpiwniczone domy parterowe z poddaszem użytkowym. Domy posiadają wszystkie niezbędne instalacje wewnętrzne z własnym piecem gazowym służącym do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej.Domu bliźniacze: o pow. ok.134 mkw, garaż 18 mkw.

Inwestycja Ogrody Romanów - etap I i II znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o..

Inwestycja Ogrody Romanów - etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych domów w tym 7 domów typu dom wolnostojący, 33 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 153 metrów kwadratowych w cenie od 780 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 47 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Domy nr 47B - standard deweloperski Domy nr 19 - wykończenie pod klucz
Konstrukcja budynku
tradycyjna
Dach
blachodachówka
Elewacja
tynk silikatowo-silikonowy
Stolarka okienna
stolarka okienna z PCV
Drzwi zewnętrzne
stalowe, antywłamaniowe
Balkony
obłożone gresem, balustrada
Posadzka
parter: płyta betonowa gr. 15cm, wylewka cementowa gr. 15 cm; poddasze: płyty styropianowe gr. 5cm, wylewka cementowa gr. 4 cm
Ściany
Porotherm
Sufity
nad parterem: płyta żelbetowa; nad poddaszem: strop drewniany
Parapety zewnętrzne
płytki klinkierowe
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
instalacja wod.-kan, gazowa, c.o., elektryczna, teletechniczna
Ogrzewanie
gazowe
Wentylacja
grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
w stanie „pod klucz”: sanitariaty, w tym wanna lub/ i prysznic, umywalki, geberit, bidet, lustro; w stanie deweloperskim i surowym zamkniętym: brak
Wyposażenie kuchni
w stanie „pod klucz”: meble, sprzęt AGD; w stanie deweloperskim i surowym zamkniętym: brak
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: tak.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II

Osiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok. 20 minut. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw oraz prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6. Przy osiedlu znajduje się kompleks obiektów sportowych. Kompleks ten obejmuje kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok tych boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych. Na sąsiednim Osiedlu „Zielony Romanów” działa prywatne przedszkole, lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą. W najbliższej okolicy znajdują się niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "ALA" w odległości 210 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Romanów - etap I i II w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 25.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie