Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pre-Fabrykat Sp. z o.o. logo

Pre-Fabrykat Sp. z o.o.

karkonoski, Miłków, ul. Brzezie Karkonoskie 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Pre-Fabrykat Sp. z o.o. jako generalny wykonawca robót budowlanych specjalizuje się w budowie obiektów kubaturowych. Od 2003 roku z sukcesem zrealizowała już ponad 100 inwestycji - takich jak: hale produkcyjno-magazynowe, hale widowiskowo-sportowe, baseny, ośrodki administracji, szkolnictwa, służby zdrowia i kultury.

Wykonujemy również rewitalizacje przestrzeni i obiektów podlegających ochronie konserwatorskiej. Dzięki realizacji różnorodnych zadań, ciągłym szkoleniom, wysokiej kulturze pracy i dobrej atmosferze, Spółka zbudowała doświadczony, wykwalifikowany i zaangażowany zespół inżynierów.

W dniu 05.12.2015 r. firma Pre-Fabrykat przeszła pozytywnie kolejny audyt, który udowodnił, że wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny jest z normą ISO 9001:2008. ​Certyfikat został przyznany przez DEKRA Certification.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Pre-Fabrykat Sp. z o.o. logo
Pre-Fabrykat Sp. z o.o.
karkonoski, Miłków, ul. Brzezie Karkonoskie 2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023