>

Architekt

>

Home Planer
Home Planer logo
Warszawa

Home Planer

Naszą pasją jest urzeczywistnianie marzeń naszych klientów i tworzenie niepowtarzalnych wysokiej klasy wnętrz.
Home Planer banner
Oferta
Pakiety wykończenia
Galeria
Opinie
Kontakt
  3 pakiety wykończeniowe
  Gwarantowana cena
  Gwarantowany termin realizacji
  2 lata gwarancji
  Ubezpieczenie

Szczegóły oferty

 • Lokalizacje

  Warszawa

 • Opieka architekta

  Wszyscy nasi klienci objęci są opieka wykwalifikowanych projektantów a w przypadku indywidualnych zapytań otrzymują wsparcie naszych architektów, który pomogą w realizacji indywidualnych projektów.

 • Wsparcie przy odbiorze mieszkania

  Oferujemy usługę kompleksowego odbioru mieszkania. Nasz zespół przeprowadzi audyt, sprawdzając stan wszystkich pomieszczeń oraz instalacji pomagając klientowi w przygotowaniu ewentualnej listy poprawek. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji i pewności, że mieszkanie czy dom spełnia wszystkie wymogi budowlane.

 • Meble pod wymiar

  Oferujemy meble na wymiar, dostosowane do indywidualnych potrzeb i gustu naszych klientów. Nasz doświadczony zespół projektantów i stolarzy zapewnia wysoką jakość wykonania i dbałość o detale. Bez względu na to, czy potrzebujesz kuchni, szafy, biurka czy innych mebli, stworzymy dla Ciebie funkcjonalne i estetyczne rozwiązania, które idealnie dopasują się do Twojego wnętrza.

 • Ekipa budowlana

  Nasze ekipy budowlane oraz instalacyjne zapewniają profesjonalne i terminowe wykonanie projektów. Nasz doświadczony zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach budownictwa. Bez względu na to, czy potrzebujesz budowy nowego domu, remontu czy rozbudowy, gwarantujemy wysoką jakość pracy i zadowolenie klienta.

 • Nadzór budowlany

  Zajmiemy się również nadzorem nad budową, aby nasi klienci mieli pewność, że wszystko jest zgodne z planem i wykonane z najwyższą jakością. Dzięki naszemu wsparciu architektonicznemu projekt stanie się rzeczywistością, spełniając wszystkie oczekiwania.

Informacje o Home Planer

Wizja Home Planer opiera się na potencjale ludzi, których łączy wspólna pasja do tworzenia niepowtarzalnych, wysokiej klasy wnętrz.


Wykonujemy kompleksowe wykończenia mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz tych które wymagają kompleksowej przebudowy. Dbamy o wszystko, od projektu, poprzez wybór materiałów, nadzór po kompleksowe prace budowlano – instalacyjne. Całość wykonujemy z dbałością o szczegóły oraz terminowo. Wszystko czego potrzebujesz, aby zamieszkać w wymarzony domu, znajdziesz u nas.

Home Planer powstał w 2021 roku i wywodzi się z firmy Master Planer, która od 2006 roku działa w sektorze wykończeń wnętrz komercyjnych. Posiadamy fachową wiedzę i ekipy budowlane, które pozwalają nam na profesjonalne prowadzenie projektów na każdym etapie ich realizacji.


Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi brygadami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje. Dzięki stałym zespołom jesteśmy zawsze pewni, że wykonanie usługi przebiega na najwyższym poziomie. Inwestorom zapewniamy także stały nadzór wykwalifikowanych kierowników robót, opiekuna klienta i wiedzę projektantów wnętrz.


Naszą misją jest urzeczywistnianie marzeń o stylowym i wygodnym domu, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

Pakiety wykończenia wnętrz

  Pakiet Home Start
  Pakiet Home Start

  Podstawowy pakiet wykończenia wnętrza pod klucz, na który najczęściej decydują się klienci szukający ekonomicznego rozwiązania, aby sprawnie wykończyć mieszkanie.

  960 zł/m2
  Pakiet Home Comfort
  Pakiet Home Comfort

  Pakiet wykończenia wnętrza pod klucz, dla klientów, którzy oczekują komfortu w wykańczanym wnętrzu.

  1 325 zł/m2
  Pakiet Home Top
  Pakiet Home Top

  Pakiet wykończeniowy stworzony dla klientów, którzy cenią sobie ponadprzeciętną estetykę wnętrz.

  1 775 zł/m2

Galeria zrealizowanych projektów

Pakiet Home Comfort

Pakiet Home Comfort img

Pakiet Home Top

Pakiet Home Top img

Pakiet Home Start

Pakiet Home Start img
Pakiet Home Start img
Pakiet Home Comfort img
Pakiet Home Comfort img
Pakiet Home Start img

Opinie klientów

Home Planer logo

Zapytaj o pakiet wykończeniowy

Skontaktuj się z nami. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Interesuje mnie

Administratorami Twoich danych osobowych są: Property Group sp. z o.o. i firma wykończeniowa, której dotyczy zapytanie.

Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych.