Architekt wnętrz - Warszawa

 • DECOROOM

  mazowieckie, Warszawa, Nowogrodzka 62B

  DECOROOM

  Pracownia Architektury Wnętrz Decoroom jest obecna na rynku od 11 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Mówi się, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest to, abyś czuł się w nim komfortowo. Porada doświadczonego architekta i wsparcie zespołu profesjonalistów pozwoli wydobyć z każdej realizacji maksymalny potencjał bez względu na metraż czy układ pomieszczeń. Projektowanie wnętrz to nasza pasja i z przyjemnością podzielimy się nią z Tobą.

 • Deer Design

  mazowieckie, Warszawa, ul. Twarda 64

  Deer Design

  Pracownia Architektury Wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard.

 • DUART ARCHITEKCI

  mazowieckie, Warszawa, ul. Hoża 51

  DUART ARCHITEKCI

  Jesteśmy zespołem projektantów o podobnym spojrzeniu na otaczającą Nas przestrzeń. Staramy się, aby Nasz często oryginalny sposób postrzegania jej, miał odzwierciedlenie w projektach które tworzymy. Proponowane przez Nas rozwiązania projektowe są oparte na wnikliwej obserwacji i dokładnej analizie zagadnienia. Chcemy, żeby niosły nowatorskie podejście opartej na twórczej inspiracji.

 • GOTOWE MIESZKANIE.PL

  mazowieckie, Warszawa, ul. Cypryjska 2a

  GOTOWE MIESZKANIE.PL

  Jesteśmy firmą wykończeniową z dużym doświadczeniem, stawiającą w projektach na funkcjonalność i estetykę. W naszej firmie możesz kompleksowo wykonać wszystkie usługi związane z Twoim mieszkaniem czy domem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o ustalony budżet i krótki termin realizacji. Jesteśmy pewni jakości wykonywanych prac, w związku z tym oferujemy najdłuższy okres gwarancji na wszystkie wykonywane prace.

 • Łukaszewicz Studio

  mazowieckie, Warszawa, Bobrowiecka 3/177

  Łukaszewicz Studio

  Studio Łukaszewicz zajmuję się projektowaniem i aranżacją wnętrz prywatnych jak i biurowych. W swojej pracy dużą wagę przywiązuję do przyzwyczajeń klienta jego gustów i oczekiwań. Przekładam te indywidualne wizję na formę i funkcję, dając początek procesowi projektowemu. Uważam, że dobre wnętrze to przede wszystkim: przemyślany plan, rzetelne techniczne rozwiązania oraz piękne wykończenia i dekoracje.

 • Optim Group

  mazowieckie, Warszawa, ul. Sienna 83

  Optim Group

  Realizujemy zlecenia kompleksowo- od projektu, poprzez nadzór realizacji, produkcję mebli, aż po zakupy materiałów do wykończenia wnętrza. Dzięki temu nie musisz być zaangażowany w żaden z tych etapów i możesz skupić się na swoich potrzebach.

 • PROGETTI

  mazowieckie, Warszawa, ul. Marszałkowska 4 lok.2

  PROGETTI

  „Prawdziwe piękno człowieka tkwi w jego wnętrzu” - dlatego projektanci studia Progetti przenoszą fantazje i marzenia swoich Klientów w trójwymiarową rzeczywistość. Nasze projekty są szyte na miarę, bo definicja „piękna” jest indywidualna i niepowtarzalna. Realizujemy wnętrza nieprzeciętne, ale jednocześnie praktyczne. W naszej pracy zawsze kierujemy się możliwościami przestrzeni i oczekiwaniami Klienta. Dotychczasowe realizacje to połączenie dobrego smaku i możliwości technicznych naszych czasów.

 • Senkoart Design

  mazowieckie, Warszawa, ul. Woronicza 15

  Senkoart Design

  Biuro projektowe Senkoart Design oferuje profesjonalne usługi aranżacji i projektowania wnętrz w online trybie bez wychodzenia z domu. Marzysz o projekcie w stylu Skandynawskim lub Nowoczesnym? Z nami możesz być pewny otrzymania nowoczesnego i funkcjonalnego projektu wnętrza. Każdy nasz projekt zawiera kilka wariantów koncepcyjnych ustawienia wnętrz mebli, piękne wizualizacje 3D i kosztorys z linkami do wykorzystanych materiałów.

 • Urządzamy Pod Klucz

  mazowieckie, Warszawa, ul. Domaniewska 41

  Urządzamy Pod Klucz

  Od ponad 10 lat działamy na rynku wykończenia wnętrz. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie projektowania, wykończenia i wyposażenia mieszkań i domów. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozwiązania indywidualne jak i pakietowe. Urządzamy wnętrza „pod klucz” – w terminie, w ramach ustalonego budżetu i z dbałością o najwyższą jakość.