Architekt wnętrz - Wrocław

 • KODO Projekty i Realizacja

  dolnośląskie, Wrocław, ul. Podwale 1A

  KODO Projekty i Realizacja

  Z KODO urządzisz swoje nowe miejsce do życia. Zainspirujemy Cię pomysłami na aranżację, wspólnie projektując Twoje wymarzone mieszkanie. Wyręczymy Cię w procesie realizacji - urządzimy dla Ciebie gotowy dom. Dziesięcioletnie doświadczenie i sprawdzony system pracy pozwala nam przeprowadzać cały proces w sposób przemyślany i zgodny z założeniami

 • MAIA

  dolnośląskie, Wrocław, ul. Róży Wiatrów 25/40

  MAIA

  MAIA architekci jest interdyscyplinarnym biurem projektowym. W projektowaniu najważniejsze jest dla nas utrzymanie balansu pomiędzy estetyką i funkcjonalnością. Nie boimy się odważnych koncepcji ani skomplikowanych zagadnień. Nasza praca polega na zrozumieniu i wsłuchaniu się w potrzeby inwestora. W każdy projekt wkładamy cząstkę siebie, podchodzimy do naszej pracy z ogromną pasją i pełnym zaangażowaniem.

 • PEŁNIA WNĘTRZA

  dolnośląskie, Wrocław, ul. Brossa 12/1

  PEŁNIA WNĘTRZA

  Projekt Pełnia Wnętrza to marzenie o niekonwencjonalnej pracowni projektowej, z pomocą której będziecie mogli odnaleźć pełnię szczęścia w swoich wnętrzach. Nasz duet powstał z myślą o połączeniu zamiłowania do designu i projektowania – budynków, wnętrz, mebli i wielu innych. Każdy z nas potrafi tworzyć inne rzeczy, co sprawia, że pod naszym okiem wykończenie Waszego wnętrza będzie z pewnością dopilnowane na niespotykanym poziomie.