>

Architekt

>

LafHome
LafHome logo
Darłowo, Gdańsk, Karpacz, Kołobrzeg, Łódź, Międzyzdroje, Olsztyn, Poznań, Przasnysz, Świnoujście, Szczecin, Szklarska Poręba, Ustronie Morskie, Wrocław

LafHome

LafHome. Dbamy o wnętrza. Od projektu do efektu.
header
Oferta
Pakiety wykończenia
Galeria
Opinie
Kontakt
  5 pakietów wykończeniowych
  Gwarantowana cena
  Gwarantowany termin realizacji
  3 lata gwarancji
  Ubezpieczenie

Szczegóły oferty

 • Lokalizacje

  Darłowo, Gdańsk, Karpacz, Kołobrzeg, Łódź, Międzyzdroje, Olsztyn, Poznań, Przasnysz, Świnoujście, Szczecin, Szklarska Poręba, Ustronie Morskie, Wrocław

 • Opieka architekta

  Nasza oferta obejmuje opiekę projektanta, w ramach której zapewniamy konsultację z wykwalifikowanym projektantem, który zaproponuje odpowiednie rozwiązania, odpowiadające na Twoje potrzeby i wyobrażenia. Dzięki temu masz pewność, że każdy detal zostanie szczegółowo dopracowany.

 • Wsparcie przy odbiorze mieszkania

  Na odbiór techniczny idziemy z Tobą, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie pomieszczenia zostaną dokładnie sprawdzone w poszukiwaniu usterek i niedoróbek, a także problemów z instalacjami. Co więcej, nasi specjaliści zweryfikują, czy parametry lokalu są zgodne z rzutem. Razem przygotujemy listę poprawek i zadbaMY, aby Twoje wymarzone lokum spełniało wszystkie normy budowlane.

 • Meble pod wymiar

  Zapewniamy personalizację w każdym detalu. WspółpracujeMY z doświadczonymi stolarzami, aby dostarczyć Ci meble idealnie dopasowane do Twojej przestrzeni życiowej.

 • Ekipa budowlana

  Gwarantujemy fachową ekipę budowlaną, a Ty możesz być spokojny/a o terminowość i profesjonalizm wykonania. Nasze własne, certyfikowane zespoły pracują zgodnie z kodeksem dobrych praktyk, aby efekt spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.

 • Nadzór budowlany

  Zgodność z projektem i jakość to nasze priorytety! Zapewniamy nadzór techniczny na najwyższym poziomie, dzięki naszym wykwalifikowanym specjalistom, którzy zatroszczą się o Twoje wnętrza jak o swoje.

 • Sprzątanie mieszkania

  Co jest najgorsze po zakończonych pracach? Bałagan! Całe to sprzątanie i utylizacja odpadów... Ale nie musisz się tym martwić! My maMY to w cenie, dzięki czemu pozostawiamy Twoje mieszkanie bez sterty śmieci, czy śladu kurzu i pyłu.

Informacje o LafHome

Z ponad 27-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, wiemy, co się liczy! Zmieniamy stereotypowe myślenie o wykończeniu wnętrz jako koszmarze, który trwa zdecydowanie za długo, kosztuje za dużo, a efekt nie jest zgodny z oczekiwaniami.

Ekipa LafHome to zespół solidnych fachowców, których łączy wysoka jakość pracy i dbałość o szczegóły. Z nami nie musisz martwić się o zgranie terminów podwykonawców, stresować wciąż rosnącymi kosztami, czy wydłużającym się czasem pracy. Oddaj swój projekt w nasze ręce, a Ty ciesz się spokojem i pełnym zadowoleniem z rezultatu końcowego!


Wyobraź sobie przedsięwzięcie, w którym wszystkim zajmujeMY się MY, a Tobie pozostawiamy to, co najprzyjemniejsze - decydowanie o wystroju wnętrza i snucie planów na przyszłość. W LafHome zapewniamy kompleksową opiekę - rozmawiamy, doradzamy, dobieramy najlepszy pakiet budowlany dla Ciebie. Indywidualny opiekun będzie Cię na bieżąco informować o postępach prac, abyś mógł/mogła spokojnie patrzeć, jak Twoje cztery ściany nabierają życia.


Dlaczego MY?

Nie musisz znać się na budowlance - to nasza specjalność. Jesteśmy fachowcami z ludzką twarzą, którzy rozumieją, jak trudne i frustrujące potrafią być prace wykończeniowe. Dobieramy rozwiązania, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Odpowiadamy za wybór wykonawców i materiałów, a co ważne - zawsze trzymamy się ustalonego budżetu. Dlatego od planu, aż po realizację - masz nasze pełne wsparcie!

Pakiety wykończenia wnętrz

  Pakiet Standard
  Pakiet Standard

  Atrakcyjny cenowo, pozwala przygotować mieszkanie w podstawowym stopniu i nie martwić się o takie sprawy, jak montaż drzwi czy gruntowanie ścian.

  1 199 zł/m2
  Pakiet Premium
  Pakiet Premium

  Wszystko, czego potrzebujesz, by zamieszkać w wymarzonej przestrzeni: od malowania ścian przez wyposażenie salonu aż do mebli kuchennych.

  1 999 zł/m2
  Pakiet Mini Premium (poniżej 40m2)
  Pakiet Mini Premium (poniżej 40m2)

  Przemyślane rozwiązanie dla właścicieli małych mieszkań, którzy chcą, by każdy szczegół wykończenia został dopracowany! Cena od:

  2 169 zł/m2
  Pakiet Premium Plus
  Pakiet Premium Plus

  Dla wymagających: wykończenie i aranżacja przestrzeni z wszelkimi szczegółami oraz aż 2,5 godziny konsultacji z projektantem.

  2 799 zł/m2
  Pakiet Indywidualny
  Pakiet Indywidualny

  Dla tych, którzy chcą trzymać rękę na pulsie i mają swoje pomysły na realizację. Z tym pakietem mogą się one zrealizować!

Galeria zrealizowanych projektów

Pakiet Indywidualny

Pakiet Indywidualny img

Pakiet Indywidualny

Pakiet Indywidualny img

Pakiet Indywidualny

Pakiet Indywidualny img
Pakiet Indywidualny img
Pakiet Indywidualny img
Pakiet Indywidualny img
Pakiet Indywidualny img

Opinie klientów

LafHome logo

Zapytaj o pakiet wykończeniowy

Skontaktuj się z nami. Nasz konsultant przygotuje dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Wybierz miasto

Interesuje mnie

Administratorami Twoich danych osobowych są: Property Group sp. z o.o. i firma wykończeniowa, której dotyczy zapytanie.

Dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022Nagroda Forbes 2021Nagroda Digital Excellence Awards 2022Nagroda Laur Klienta 2023Nagroda Dobry Pracodawca 2023Nagroda Gazele Biznesu 2023