Głębocka 72

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Głębocka, oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka 72

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 542 oferty w najbliższej okolicy!

Głębocka 72

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Głębocka 72 to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na Białołęce w Warszawie. Projekt architektoniczny powstał w pracowni MKC Architektura Zakończenie realizacji zaplanowano na rok 2020.

Na trzech piętrach kameralnego budynku znajdą się 62 mieszkania oferujące powierzchnie od 27do 81 metrów kwadratowych. Lokale mają ponadstandardową wysokość – 2.80 m, co z pewnością podniesie komfort użytkowania i umożliwi stosowanie atrakcyjnych rozwiązań aranżacyjnych. Dodatkową zaletą są przestronne balkony i – dla właścicieli mieszkań położonych na parterze - ogródki. Mieszkańcy będą mogli korzystać z garażu podziemnego. Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewni własna kotłownia gazowa. Budynek zostanie wyposażony również w pełną infrastrukturę internetową i TV.

Inwestycja Głębocka 72 znajduje się na Grodzisku, ul. Głębocka 72 (10.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Unimax Development.

Inwestycja Głębocka 72 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Głębocka 72 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Unimax Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Głębocka 72?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Głębocka 72 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Głębocka 72 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sieczna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Głębocka 72 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Głębocka 72 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Wiatr w Żagle" w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Jagódki w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa Nr 356 w Warszawie w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Głębocka 72 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Czerwona Torebka, w odległości 270 m znajduje się Zieleniak, w odległości 290 m znajduje się Gorąco polecamy - Nowakowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Głębocka 72 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.11.2018
Data aktualizacji: 25.03.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: