Greenwood IV

Mieszkania na sprzedaż ul. Verdiego, oferowane bezpośrednio przez Greenwood

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Verdiego
Greenwood IV

8 zdjęć

Greenwood IV
Greenwood IV
Greenwood IV
Greenwood IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Greenwood IV dostępne są 102 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C4/M26
1
31,31 m²
2
C4/M9
1
30,95 m²
Parter
C4/M15
1
31,31 m²
1
B4/M20
1
30,95 m²
1
E4/M34
1
30,99 m²
2
B4/M15
1
31,31 m²
1
F4/M22
1
30,99 m²
1
E4/M10
1
30,99 m²
Parter
B4/M26
1
31,31 m²
2
B4/M4
1
31,31 m²
Parter
E4/M22
1
30,99 m²
1
B4/M9
1
30,95 m²
Parter
B4/M31
1
30,95 m²
2
C4/M31
1
30,95 m²
2
C4/M20
1
30,95 m²
1
D4/M10
2
46,07 m²
Parter
D4/M16
2
39,81 m²
1
B4/M22
2
38,15 m²
2
E4/M7
2
47,43 m²
Parter
C4/M29
2
36,89 m²
2

Opis Inwestycji

KAMERALNY STYL BLISKO NATURY

Wyjątkowe połączenie nowoczesnej zabudowy oraz klimatu podmiejskich terenów czyni Miasteczko GREENWOOD atrakcyjną propozycją mieszkaniową dla osób poszukujących swojej prywatnej oazy spokoju w stolicy.

Nowoczesne osiedle składa się z kompleksu budynków wielorodzinnych z lokalami użytkowymi, które zaprojektowano z myślą o potrzebach najbardziej wymagających osób. Poczucie kameralności oraz spokoju zapewnia niska zabudowa, funkcjonalny układ mieszkań, przestronne korytarze i klatki schodowe, a także otaczająca zieleń. To idealne miejsce by żyć własnym rytmem z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.

BEZPIECZEŃSTWO I PEWNA INWESTYCJA

Miasteczko GREENWOOD to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa mieszkańców osiedla i poczucia komfortu. Starannie zaprojektowana infrastruktura (mała architektura, siłownie plenerowe, bliskość ścieżek rowerowych) zapewnia relaks i wypoczynek.

Duże odległości między budynkami, a także liczne nasadzenia drzew, krzewów i kwiatów tworzą przyjemną, zieloną przestrzeń zachęcającą do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla powstają funkcjonalne i przyjazne maluchom miejsca do zabaw, gdzie mogą aktywnie spędzać swój czas.

MIESZKAJ WYGODNIE

Miasteczko GREENWOOD to duży wybór przestronnych i funkcjonalnych mieszkań 1, 2, 3 i 4-pokojowych o metrażu od 30m² do 90m². Zastosowanie dużych przeszkleń okiennych pozwoliło uzyskać efekt odpowiednio nasłonecznionych i przytulnych wnętrz. Nie zapomnieliśmy również o częściach wspólnych - duże halle, doświetlone dachowymi świetlikami nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Do mieszkań usytuowanych na parterze budynku przynależą prywatne ogródki, natomiast wszystkie lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach mają przeszklone balkony lub loggie.

Kameralny charakter inwestycji, dbałość o szczegóły, duże odległości między budynkami, wózkownie w budynkach, sprawiają, że życie w Miasteczku GREENWOOD jest komfortowe, funkcjonalne i wygodne. Niska zabudowa nieruchomości gwarantuje poczucie spokoju i prywatności.

Przemyślany projekt to również szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi.

Inwestycja Greenwood IV znajduje się na Kobiałce, ul. Verdiego (12.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Greenwood.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 191 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Greenwood IV w sprzedaży 102 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 64 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 31 m2 (15 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 51 m2 (65 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 64 m2 (22 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Greenwood przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 191 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Zakup miejsca nie jest obowiązkowy.
 • miejsca postojowe podziemne: Zakup miejsca nie jest obowiązkowy.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia, siłownia plenerowa, wózkarnia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 102 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 64 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
zgodnie z zaawansowaniem budowy.
Warunki rezerwacji:
rezerwacje ustne.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

DOSKONAŁA LOKALIZACJA Miasteczko GREENWOOD to wyjątkowe osiedle na warszawskim rynku mieszkaniowym. Inwestycja znajduje się w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy – Białołęce, przy zbiegu ulic Pavarottiego i Verdiego. Doskonała lokalizacja to przede wszystkim dogodne połączenie z centrum miasta. Bliskość Trasy Toruńskiej i Mostu Północnego, umożliwia szybki i łatwy dojazd do pozostałych dzielnic Warszawy. Zielona Białołęka oferuje wiele miejsc rekreacyjnych sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi - ścieżki rowerowe, kompleksy leśne, parki i rezerwaty przyrody. Miasteczko GREENWOOD to bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Udogodnieniem dla osób niezmotoryzowanych jest przystanek autobusowy znajdujący się przy samej inwestycji, a także pozostałe pobliskie przystanki komunikacji miejskiej. Bogactwo terenów zielonych w najbliższym otoczeniu inwestycji sprawia, że jest to wyjątkowo przyjemne miejsce do życia dla każdego, kto poszukuje bliskości z naturą w wielkim mieście. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu docenią bliskość kompleksów leśnych, rezerwatów przyrody oraz zbiorników wodnych, gdzie nie brakuje ścieżek rowerowych i miejsc rekreacyjnych. W Miasteczku GREENWOOD zaprojektowano również lokale usługowe, co pozwoliło stworzyć własne zaplecze o charakterze handlowo-usługowym. W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, a także: sklepy, apteki, poczta, przychodnia weterynaryjna, centrum handlowe.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Greenwood IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Greenwood IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Greenwood IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zdziarska-Kanał 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Greenwood IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Greenwood IV znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Arka Noego w odległości 270 m, Przedszkole Niepubliczne Jarzębinka w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Greenwood IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Chorten, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 08.06.2021
Data aktualizacji: 15.09.2021
Greenwood logo

Greenwood

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pavarottiego 1/3, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: