Osiedle Flora

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezASBUD Group

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 548 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Głębocka 72(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka 72 (10.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 750/m2
  Głębocka 72
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 62 - 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  Unimax Development
 • Villa Berensona(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Leona Berensona 11 B (11 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 845/m2
  Villa Berensona
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Nest Group
 • Murapol Osiedle Natura(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Kąty Grodziskie 15 (11.3 km od centrum Warszawy)
  Murapol Osiedle Natura
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 179
  Powierzchnia: 27 - 62 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Flora

Flora to nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone na Białołęce – jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy. O powodzeniu Białołęki decydują atrakcyjne ceny mieszkań i pełna infrastruktura.Masz tu bowiem wszystko, co potrzebne do wygodnego, bezpiecznego życia: galerie handlowe, restauracje, obiekty sportowe i rekreacyjne oraz liczne placówki zdrowia, kultury i oświaty.Tuż obok wejścia na teren osiedla znajduje się przystanek autobusowy. Dojazd do Centrum zajmuje ok. 20 minut. Tak naprawdę wszędzie, gdzie chcesz, możesz dotrzeć na piechotę lub rowerem, poświęcając na to niewiele czasu. Zamieszkaj na osiedlu Flora i ciesz się bogatą infrastrukturą Białołęki.Osiedle Flora powstaje w 5 etapach. Obecnie w ofercie znajdują się mieszkania z etapu - Flora Chabry oraz Wrzosy i Bratki. W każdym etapie powstaną mieszkania 1, 2, 3, a nawet 4-pokojowe. Niska zabudowa do 5 kondygnacji, elegancka elewacja oraz wysoki standard materiałów na częściach wspólnych spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Etap Flora Chabry - termin oddania do użytkowania II kw. 2017 r.Etap Wrzosy i Bratki - 223 mieszań - termin oddania II kw. 2019 r.

Inwestycja Osiedle Flora znajduje się na Grodzisku, ul. Głębocka 115 (10.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ASBUD Group.

Inwestycja Osiedle Flora została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Flora pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 64 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ASBUD Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Flora

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Flora mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Flora znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okrągła 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Flora znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Dobry Start"M.Przycka w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Jagódki w odległości 380 m, Punkt przedszkolny "Wiatr w Żagle" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Flora składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Galeria handlowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Flora w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.11.2015

Data aktualizacji: 01.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie