Osiedle Zielona Dolina

- WARSZAWA BIAŁOŁĘKA JUŻ OD 4750 zł/m2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 411 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Greenwood I (514 m dalej)

Inwestycja Greenwood I znajduje się na Kobiałce, ul. Verdiego (12,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Greenwood I. Inwestycja Greenwood I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 159 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Kobiałka, ul. Verdiego (12,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Greenwood I
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 46 - 63 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Greenwood I
Mieszkania spełniające kryteria

Greenwood II (539 m dalej)

Inwestycja Greenwood II znajduje się na Kobiałce, ul. Verdiego (12,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Greenwood I. Inwestycja Greenwood II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 176 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Kobiałka, ul. Verdiego (12,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Greenwood II
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 145
 • Powierzchnia: 31 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Greenwood I
Mieszkania spełniające kryteria

Aura Garden (554 m dalej)

Inwestycja Aura Garden znajduje się na Kobiałce, ul. Ostródzka (12,9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Mill-Yon Sp. z o.o.. Inwestycja Aura Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 do 58 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Kobiałka, ul. Ostródzka (12,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Aura Garden
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 82
 • Powierzchnia: 38 - 58 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Mill-Yon Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

ZAPYTAJ - MAMY INWESTYCJE W WIELU LOKALIZACJACH
NAJNIŻSZE CENY W WARSZAWIE !!! www.vivainvest.pl

W niniejszej ofercie polecamy osiedle na Zielonej Białołęce

Mieszkańcy uważają je za NAJSYMPATYCZNIEJSZE MIEJSCE W OKOLICY
Niska zabudowa podkreśla kameralność oraz prestiż osiedla.
Teren ogrodzony i strzeżony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców. Na terenie osiedla sklepy i punkty usługowe m.in. Żabka i gabinet stomatologiczny.
To wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi, a także singli. Prawdziwa enklawa, łącząca doskonałe warunki do rozwoju i nauki najmłodszych oraz funkcjonalność i rozrywkę dla dorosłych. Nie bez znaczenia są również niskie koszty utrzymania mieszkań i części wspólnych w porównaniu do kosztów czynszu na osiedlach zlokalizowanych w okolicach centrum miasta.

DOSTĘPNE MIESZKANIA 1 - 2 - 3 - 4 POKOJOWE
OFERUJEMY INWESTYCJE W WIELU LOKALIZACJACH WARSZAWY ! Zapytaj o szczegóły

www.vivainvest.pl

Inwestycja Osiedle Zielona Dolina znajduje się na Grodzisku, ul. Ostródzka (12,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Zielona Dolina została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielona Dolina pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 37 do 69 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper . Biuro Sprzedaży VIVA INVEST Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 34 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zielona Dolina

Osiedle powstanie przy ul. Rossiniego (w pobliżu ul. Zdziarskiej i Ostródzkiej) na warszawskiej Białołęce. Okolica jest niezwykle urokliwa, pełna zieleni i zagospodarowana wyłącznie według współczesnych trendów architektonicznych. Dominuje tu niewysoka, kameralna zabudowa, budynki mają łagodne kształty i utrzymane są w ciepłej kolorystyce. Okolice osiedla są bogate w infrastrukturę usługowo-handlową.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Zielona Dolina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: MAŃKI-WOJDY 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielona Dolina znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w odległości 500 m, Tęczowe Przedszkole w odległości 550 m, Przedszkole Arka Noego w odległości 700 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 800 m Apteka Morel sp.k. Leki gotowe Witaminy Zioła.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Tomato - Tawerna w odległości 1 000 m, Salon fryzjersko-kosmetyczny BEAUTY w odległości 1 800 m.

Data publikacji: 29 marca 2017 12:40

Data aktualizacji: 12 lutego 2019 08:14

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet