Apartamenty Widok

11 zdjęć

Apartamenty Widok
Apartamenty Widok
Apartamenty Widok
Apartamenty Widok

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Widok dostępnych jest 116 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (116)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Świąteczna Promocja, rabat nawet do 23 000 zł!

  Świąteczne rabaty nawet do 23 000 zł + + dodatkowy rabat 5000 zł na pokrycie kosztów notarialnych.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 116 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 120 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Widok logo

Najlepszy widok w mieście

Apartamenty Widok to nowa propozycja mieszkaniowa na mapie Skierniewic. Przykuwająca wzrok architektura, stylowo zaprojektowane części wspólne oraz praktyczne rozwiązania na terenie osiedla sprawią, że każdy z przyszłych mieszkańców będzie mógł poczuć, że znalazł swoje miejsce na ziemi.

Osiedle Apartamenty Widok powstaje wzdłuż ulicy Armii Krajowej i liczyć będzie pięć budynków mieszkalnych, sięgających od czterech do dziewięciu pięter. Zróżnicowane wysokości budynków harmonijnie nawiązują do zabudowy dzielnicy, a nowoczesna forma podkreśla ich charakter uatrakcyjniając tę część miasta.

Elewacja budynków w stonowanej kolorystyce – klasyczna biel i grafit, szklane balustrady oraz drewnopodobne elementy wykończeniowe, nadadzą inwestycji ponadczasowej elegancji.

Mieszkaj z perspektywą

W ofercie sprzedaży znajdują się lokale od 1 do 4 pokoi o pow. od 25 m² do 120 m². Układy mieszkań zostały zaprojektowane w trosce o jak największą funkcjonalność, tak by każdy mógł wybrać lokum dopasowane do swoich aktualnych potrzeb.

Do każdego mieszkania na piętrze przynależeć będzie balkon lub taras, a do mieszkania na parterze ogródek.

Pod budynkami znajdzie się hala garażowa, do której dostać się będzie można z każdego piętra za pomocą cichobieżnych wind. Na terenie osiedla powstaną dwa bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla dzieci, zielone patio z edukacyjną strefą botaniczną oraz miejsca do rekreacji sprzyjające integracji mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty Widok znajduje się w Skierniewicach, ul. Armii Krajowej (23 km od Rawy Mazowieckiej), jest realizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Widok w sprzedaży jest 116 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 120 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 37 m2 (9 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 46 m2 (68 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 64 m2 (21 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 120 m2 (18 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja wielu możliwości Osiedle Apartamenty Widok powstaje przy ul. Armii Krajowej, nieopodal skrzyżowania z ul. Łowicką. Ta popularna i atrakcyjna część Skierniewic słynie z dobrej infrastruktury i szybkiego dojazdu do najważniejszych części miasta. W pobliżu inwestycji znajdują się placówki edukacyjne, boisko sportowe oraz liczne punkty usługowo-handlowe zapewniające wygodę na co dzień. Bliskość terenów zielonych w połączeniu z łatwą komunikacją i bogatą infrastrukturą sprawiają, że dzielnica Widok stanowi idealne miejsce do życia dla osób w każdym wieku. Widok ma znaczenie Przyszli mieszkańcy budynków od strony północno-zachodniej będą mogli cieszyć się widokiem niczym niezakłóconej zieleni. Rekreacji i relaksowi sprzyjają okoliczne tereny zielone, ścieżki rowerowe, trasy biegowe oraz bliskość Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, do którego z terenu inwestycji można dotrzeć w kilka minut. W niedalekiej odległości (ok. 7 minut) od osiedla znajduje się dworzec PKP i dworzec PKS. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy. Położenie inwestycji blisko trasy w kierunku autostrady A2 to duży atut dla tych, którzy podróżują codziennie do pracy do Warszawy lub do Łodzi.

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. Odległości do każdego z miast) na powierzchni 36 km. kw., z liczbą mieszkańców wahającą się w okolicy 50 tys. osób. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu dwie szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

Komunikacja

Skierniewice to 50-tysięczne miasto położone w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Doskonała komunikacja to również tutejsza kolej, drogi szybkiego ruchu i miejskie autobusy. Dodatkowo miasto jest pięknie położone wśród lasów i Parku Krajobrazowego. Uroda Skierniewic to też liczne zabytki z zespołem pałacowym na czele. Miłośnicy zakupów mogą wybierać spośród kilkunastu supermarketów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Widok?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Widok mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Widok znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii Krajowej/Pętla.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Widok znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Widok znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skierniewicach w odległości 300 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Widok w odległości 130 m znajduje się Inverno Fitness Club, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.09.2022
Data aktualizacji: 02.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Skierniewicach

Oferty w Skierniewicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: