Apartamenty Reymonta

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Reymonta, oferowane bezpośrednio przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Skierniewice, ul. Reymonta 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Reymonta

11 zdjęć

Apartamenty Reymonta
Apartamenty Reymonta
Apartamenty Reymonta
Apartamenty Reymonta

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Nowe Widoki
    od: 5 600 zł/m2

    RK Investment

Opis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Reymonta położona jest w samym centrum Skierniewic przy ulicy Władysława Reymonta 31. Dawniej w tym miejscu mieścił się Skierniewicki Browar Parowy. Projekt budynku Apartamenty Reymonta powstał z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do życia – zapewniającej komfort i wygodę jej mieszkańców, a jednocześnie dopasowanej do otaczającej zabudowy i historii tego miejsca.

Nowoczesny budynek mieszkalny o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej będzie liczył od 5 do 6 kondygnacji i stanowił niezwykłą formę architektoniczną w centrum miasta. W budynku znajdzie się 195 mieszkań o liczbie pokoi od 1 do 4 o szerokim wachlarzu metraży i funkcjonalnych rozkładach. Do każdego mieszkania będzie przynależeć balkon, loggia lub ogródek. Funkcjonalne rozkłady mieszkań dają wiele możliwości aranżacji wnętrz, a duże przeszklenia zapewniają ich doskonałe doświetlenie.

Na parterze budynku powstaną lokale usługowe – sklep spożywczy, fryzjer, piekarnia, restauracja i inne. „Usługi w zasięgu ręki” to ogromna wygoda dla mieszkańców. Całe osiedle jest zorganizowane jako zamknięte i ogrodzone. Wejście do obiektu będzie możliwe tylko za pomocą domofonu, co zapewni bezpieczeństwo i prywatność przyszłym mieszkańcom.

Na terenie obiektu do dyspozycji mieszkańców wyłącznie tej nieruchomości została przygotowana „strefa relaksu” - wewnętrzne dziedzińce zostaną wypełnione zielenią, chodnikami oraz ławeczkami, tworząc przyjemne miejsce do wypoczynku. Strefa relaksu stanie się przestrzenią do odpoczynku oraz miejscem spotkań z sąsiadami.

W południowo-zachodniej części osiedla zaprojektowany został nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Dodatkowo na terenie osiedla do dyspozycji mieszkańców przygotowane zostały specjalne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Doskonałe położenie Osiedla w centrum Skierniewic przy ul. Reymonta 31 usprawni mieszkańcom codzienne funkcjonowanie. Zakupy, kawa na mieście, dzieci do szkoły czy załatwienie sprawy w urzędzie? Z Apartamentów Reymonta jest wszędzie blisko! Blisko jest także do Dworca PKP. Kolej zapewnia szybki i wygodny dojazd do większych aglomeracji miejskich, takich jak Warszawa czy Łódź. To prawdziwy atut tej inwestycji!

W pieszym zasięgu Osiedla znajdują się:

• sklepy i punkty usługowe

• kawiarnie i restauracje

• park miejski

• szkoły, przedszkola

• ośrodki zdrowia, apteki

• banki, poczta

• kino

• dworzec PKP (800 m, spacerem ok. 10 min.)

Oprócz atrakcyjnej lokalizacji zadbaliśmy również o to, aby na parterze budynku znalazły się lokale usługowe – sklep spożywczy, kawiarnia, fryzjer... Nie wychodząc z osiedla, będziesz mógł zrobić zakupy lub załatwić jakąś sprawę.

Inwestycja Apartamenty Reymonta znajduje się w Skierniewicach, ul. Reymonta 31 (26.2 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Apartamenty Reymonta została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 195 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Reymonta nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie możliwość kupienia komórki lokatorskiej.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 195 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 273 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: możliwość kupienia komórki lokatorskiej.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: możliwość kupienia miejsca postojowego w hali garażowej.
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne wokół inwestycji.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Skierniewice to miasto posiadające prawa powiatu, położone w połowie drogi z Warszawy do Łodzi (dzieli je ok. 70 km. Odległości do każdego z miast) na powierzchni 36 km. kw., z liczbą mieszkańców wahającą się w okolicy 50 tys. osób. Skierniewice dzielą się na osiedla Widok, Rawka i Zadębie. Główne ulice Skierniewic to Rawska, Kościuszki i Zwierzyniecka. Zabudowę Skierniewic w dużej mierze tworzą zabytkowe kamienice uzupełnione o korespondującą z otoczeniem zabudowę powojenną. Zakupy umożliwia duże centrum handlowe Dekada i kilkanaście supermarketów. Działają tu dwie szkoły wyższe i liczne szkoły policealne, szkoła muzyczna, przedszkola czy szkoły integracyjne. Skierniewice to też ważny ośrodek kulturalny z licznymi festiwalami odbywającymi się głównie latem. Unikatowe jest też położenie miasta pomiędzy czterema dużymi lasami, z czego jeden jest Parkiem Krajobrazowym.

Komunikacja

Skierniewice to 50-tysięczne miasto położone w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Łodzią. Doskonała komunikacja to również tutejsza kolej, drogi szybkiego ruchu i miejskie autobusy. Dodatkowo miasto jest pięknie położone wśród lasów i Parku Krajobrazowego. Uroda Skierniewic to też liczne zabytki z zespołem pałacowym na czele. Miłośnicy zakupów mogą wybierać spośród kilkunastu supermarketów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Reymonta mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Reymonta znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - A. Olszewskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Reymonta znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Baletowa Szkoła Sztuki Tańca Art. Station w odległości 120 m, Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w odległości 240 m, Przedszkole Nr 8 "Zielony Zakątek" w Skierniewicach w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Reymonta jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Zdrowia Psychicznego w odległości 250 m, Poradnia Ginekologiczno-Położnicza "K" w odległości 260 m, Poradnia Medycyny Pracy w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Reymonta składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Galeria Handlowa Dekada, w odległości 220 m znajduje się Tesco, w odległości 270 m znajduje się Delicje.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Reymonta w odległości 310 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 430 m znajduje się Inverno Fitness Club, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.03.2019
Data aktualizacji: 07.05.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: