Apartamenty Rawelin

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobson Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Apartamenty Rawelin

Oferujemy Państwu 53 komfortowe mieszkania o najwyższym standardzie. Każdy znajdzie coś dla siebie – w ofercie znajdują się mieszkania zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Szczegóły oferty poznają Państwo w zakładce mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Rawelin znajduje się w Sandomierzu, ul. Tadeusza Króla (44.7 km od Janowa Lubelskiego), została zrealizowana przez dewelopera Robson Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Rawelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań w tym 23 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rawelin pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 113 metrów kwadratowych w cenie od 4 600 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robson Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Rawelin

Sandomierz to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach (z tego też powodu Sandomierz nazywany jest małym Rzymem). Większość zabudowy wraz z historycznym centrum znajduje się na lewym brzegu Wisły, a przemysłowa część miasta, zwana Nadbrzeziem, przy prawym w Kotlinie Sandomierskiej i graniczy z Tarnobrzegiem. Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica oraz Architektury Drewnianej. Sandomierz leży na przecięciu dróg krajowych nr 79 (Warszawa – Sandomierz – Kraków – Bytom) oraz nr 77 (Lipnik – Przemyśl). Na odcinku od ul. Ożarowskiej do mostu na Wiśle mają one wspólny przebieg obwodnicą miasta. W Sandomierzu początek mają dwie drogi wojewódzkie 723 do Tarnobrzega oraz 777 do Maruszowa. Miasto powszechnie znane z serialu telewizyjnego Ojciec Mateusz gdzie kręcone są sceny do owej produkcji.

Komunikacja

Komunikację miejską w Sandomierzu zapewnia Zakład Komunikacji Miejskiej, który prowadzi transport na 5 liniach. W mieście znajduje się także węzłowa stacja kolejowa, gdzie schodzą się tory z Skarżyska-Kamiennej, Stalowej Woli-Rozwadowa i Tarnobrzega. Przez Sandomierz kursuje pociąg TLK relacji Przemyśl – Skarżysko Kamienna, łączony dalej z pociągiem TLK Zakopane – Gdynia Główna oraz TLK Skarżysko Kamienna – Przemyśl. Dworzec kolejowy zlokalizowany jest w prawobrzeżnej części miasta, w pobliżu skrzyżowania dróg na Stalową Wolę (DK 77) i na Tarnobrzeg (DW 723).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Rawelin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Rawelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 6 w odległości 80 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. PROF. ZBIGNIEWA STRZELECKIEGO W SANDOMIERZU w odległości 170 m, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SANDOMIERZU w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Rawelin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Pod Telegrafem, w odległości 170 m znajduje się Bazarek, w odległości 260 m znajduje się U Kazika.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 24.07.2018

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie