Apartamenty Rawelin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Króla, oferowane bezpośrednio przez

Robson Nieruchomości Sp. z o.o.

Sandomierz, ul. Tadeusza Króla

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Rawelin

3 zdjęcia

Apartamenty Rawelin
Apartamenty Rawelin
Apartamenty Rawelin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Rawelin logo

Oferujemy Państwu 53 komfortowe mieszkania o najwyższym standardzie. Każdy znajdzie coś dla siebie – w ofercie znajdują się mieszkania zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Szczegóły oferty poznają Państwo w zakładce mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Rawelin znajduje się w Sandomierzu, ul. Tadeusza Króla (1.1 km od centrum Sandomierza), została zrealizowana przez Robson Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Rawelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rawelin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robson Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Sandomierz to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą na siedmiu wzgórzach (z tego też powodu Sandomierz nazywany jest małym Rzymem). Większość zabudowy wraz z historycznym centrum znajduje się na lewym brzegu Wisły. Przemysłowa część miasta z kolei, zwana Nadbrzeziem, położona jest przy prawym brzegu Wisły w Kotlinie Sandomierskiej i graniczy z Tarnobrzegiem. Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica oraz Architektury Drewnianej. Sandomierz leży na przecięciu dróg krajowych nr 79 (Warszawa – Sandomierz – Kraków – Bytom) oraz nr 77 (Lipnik – Przemyśl). Na odcinku od ul. Ożarowskiej do mostu na Wiśle mają one wspólny przebieg obwodnicą miasta. W Sandomierzu początek mają dwie drogi wojewódzkie 723 do Tarnobrzega oraz 777 do Maruszowa. Miasto to jest powszechnie znane z serialu telewizyjnego ,,Ojciec Mateusz", gdyż były tam kręcone sceny do owej produkcji.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin?

Komunikację miejską w Sandomierzu zapewnia Zakład Komunikacji Miejskiej, który prowadzi transport na kilku liniach. W mieście znajduje się także węzłowa stacja kolejowa, gdzie schodzą się tory ze Skarżyska-Kamiennej, Stalowej Woli-Rozwadowa i Tarnobrzega. Przez Sandomierz kursuje pociąg TLK relacji Przemyśl – Skarżysko Kamienna, łączony dalej z pociągiem TLK Zakopane – Gdynia Główna oraz TLK Skarżysko Kamienna – Przemyśl. Dworzec kolejowy zlokalizowany jest w prawobrzeżnej części miasta, w pobliżu skrzyżowania dróg na Stalową Wolę (DK 77) i na Tarnobrzeg (DW 723).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Rawelin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 157 metrów od inwestycji Apartamenty Rawelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Rawelin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Zawodowych Budowlanka w odległości 73 m, Przedszkole nr 6 w odległości 85 m, przedszkole w odległości 184 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Rawelin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa w odległości 210 m, Przychodnia Rokitek w odległości 591 m, Platinum Clinic Gabinety Specjalistyczne w odległości 888 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Rawelin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 156 m znajduje się Pod Telegrafem, w odległości 175 m znajduje się Biedronka, w odległości 201 m znajduje się Pod Telegrafem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin w odległości 102 m znajduje się boisko / kort, w odległości 102 m znajduje się boisko / kort, w odległości 144 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: