Apartamenty Rawelin

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tadeusza Króla, oferowane bezpośrednio przez Robson Nieruchomości Sp. z o.o.

Sandomierz, ul. Tadeusza Króla

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Apartamenty Rawelin

3 zdjęcia

Apartamenty Rawelin
Apartamenty Rawelin
Apartamenty Rawelin

Opis Inwestycji

Apartamenty Rawelin logo

Oferujemy Państwu 53 komfortowe mieszkania o najwyższym standardzie. Każdy znajdzie coś dla siebie – w ofercie znajdują się mieszkania zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Szczegóły oferty poznają Państwo w zakładce mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Rawelin znajduje się w Sandomierzu, ul. Tadeusza Króla (1.1 km od centrum Sandomierza), została zrealizowana przez Robson Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Rawelin została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 53 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Rawelin nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Robson Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 53 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Sandomierz to miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie sandomierskim, położone nad Wisłą, na siedmiu wzgórzach (z tego też powodu Sandomierz nazywany jest małym Rzymem). Większość zabudowy wraz z historycznym centrum znajduje się na lewym brzegu Wisły, a przemysłowa część miasta, zwana Nadbrzeziem, przy prawym w Kotlinie Sandomierskiej i graniczy z Tarnobrzegiem. Przez miasto przebiegają szlaki turystyczne: cysterski, św. Jakuba, Via Jagiellonica oraz Architektury Drewnianej. Sandomierz leży na przecięciu dróg krajowych nr 79 (Warszawa – Sandomierz – Kraków – Bytom) oraz nr 77 (Lipnik – Przemyśl). Na odcinku od ul. Ożarowskiej do mostu na Wiśle mają one wspólny przebieg obwodnicą miasta. W Sandomierzu początek mają dwie drogi wojewódzkie 723 do Tarnobrzega oraz 777 do Maruszowa. Miasto powszechnie znane z serialu telewizyjnego Ojciec Mateusz gdzie kręcone są sceny do owej produkcji.

Komunikacja

Komunikację miejską w Sandomierzu zapewnia Zakład Komunikacji Miejskiej, który prowadzi transport na 5 liniach. W mieście znajduje się także węzłowa stacja kolejowa, gdzie schodzą się tory z Skarżyska-Kamiennej, Stalowej Woli-Rozwadowa i Tarnobrzega. Przez Sandomierz kursuje pociąg TLK relacji Przemyśl – Skarżysko Kamienna, łączony dalej z pociągiem TLK Zakopane – Gdynia Główna oraz TLK Skarżysko Kamienna – Przemyśl. Dworzec kolejowy zlokalizowany jest w prawobrzeżnej części miasta, w pobliżu skrzyżowania dróg na Stalową Wolę (DK 77) i na Tarnobrzeg (DW 723).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Rawelin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Rawelin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Rawelin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 6 w odległości 80 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH IM. PROF. ZBIGNIEWA STRZELECKIEGO W SANDOMIERZU w odległości 170 m, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W SANDOMIERZU w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Rawelin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Pod Telegrafem, w odległości 170 m znajduje się Bazarek, w odległości 260 m znajduje się U Kazika.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Rawelin w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 24.07.2018
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: