Mini Park - Goleniów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dworcowa, oferowane bezpośrednio przez RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Goleniów, ul. Dworcowa 9

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Mini Park - Goleniów

3 zdjęcia

Mini Park - Goleniów
Mini Park - Goleniów
Mini Park - Goleniów

Opis Inwestycji

Kompleks handlowo-mieszkalny MINI PARK w Goleniowie powstał na terenie byłej mleczarni i nawiązuje stylistyką do jej przedwojennej zabudowy, która była wizytówką miasta w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zachowując charakter miejsca, tradycja została połączona z wysokim standardem. Pierwsze dwie kondygnacje budynku są przeznaczone na cele handlowe. Znajdują się tam sklepy znanych marek, punkty usługowe, salony prasowe oraz część gastronomiczna. Na II i III piętrze powstały 73 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Ich powierzchnia wynosiła od 27 do 96 mkw. Mieszkania są oddawane w stanie deweloperskim, żeby umożliwić ich wykończenie zgodnie z upodobaniami i planami klientów. Do dyspozycji klientów galerii i mieszkańców jest 220 miejsc parkingowych.

Inwestycja Mini Park - Goleniów znajduje się w Goleniowie, ul. Dworcowa 9 (6.4 km od Szczecina), została zrealizowana przez RENT - nieruchomości ROMANOWICZ.

Inwestycja Mini Park - Goleniów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mini Park - Goleniów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RENT - nieruchomości ROMANOWICZ przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Powiat Goleniowski położony jest w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego i obejmuje sześć gmin: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Przybiernów, Stepnicę i Osinę.Powiat zajmuje powierzchnię 1617 km 2 i jest zamieszkany przez ok. 79 tys. osób. Utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej Polski. Stolicą powiatu jest miasto Goleniów, oddalone 35 km od Szczecina i 220 km od Berlina. Przez powiat przebiegają dwa główne szlaki komunikacji drogowej (droga krajowa nr 3 Szczecin-Świnoujście i nr 6 Szczecin-Gdańsk) oraz komunikacji kolejowej Szczecin-Świnoujście i Szczecin-Kołobrzeg.W Glewicach, w odległości 7 km od Goleniowa znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, który oferuje stałe połączenia zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mini Park - Goleniów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mini Park - Goleniów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Mini Park - Goleniów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Police Jasienica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mini Park - Goleniów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mini Park - Goleniów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Przedszkolnymi w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mini Park - Goleniów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED" w odległości 30 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mini Park - Goleniów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 170 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mini Park - Goleniów w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: