Mini Park - Goleniów

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Kompleks handlowo-mieszkalny MINI PARK w Goleniowie powstał na terenie byłej mleczarni i nawiązuje stylistyką do jej przedwojennej zabudowy, która była wizytówką miasta w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zachowując charakter miejsca, tradycja została połączona z wysokim standardem. Pierwsze dwie kondygnacje budynku są przeznaczone na cele handlowe. Znajdują się tam sklepy znanych marek, punkty usługowe, salony prasowe oraz część gastronomiczna. Na II i III piętrze powstały 73 mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe. Ich powierzchnia wynosiła od 27 do 96 mkw. Mieszkania są oddawane w stanie deweloperskim, żeby umożliwić ich wykończenie zgodnie z upodobaniami i planami klientów. Do dyspozycji klientów galerii i mieszkańców jest 220 miejsc parkingowych.

Inwestycja Mini Park - Goleniów znajduje się w Goleniowie, ul. Dworcowa 9 (6.4 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera RENT - nieruchomości ROMANOWICZ.

Inwestycja Mini Park - Goleniów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 73 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mini Park - Goleniów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RENT - nieruchomości ROMANOWICZ przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 73 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Mini Park - Goleniów

Powiat Goleniowski położony jest w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego i obejmuje sześć gmin: Goleniów, Maszewo, Nowogard, Przybiernów, Stepnicę i Osinę.Powiat zajmuje powierzchnię 1617 km 2 i jest zamieszkany przez ok. 79 tys. osób. Utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej Polski. Stolicą powiatu jest miasto Goleniów, oddalone 35 km od Szczecina i 220 km od Berlina. Przez powiat przebiegają dwa główne szlaki komunikacji drogowej (droga krajowa nr 3 Szczecin-Świnoujście i nr 6 Szczecin-Gdańsk) oraz komunikacji kolejowej Szczecin-Świnoujście i Szczecin-Kołobrzeg.W Glewicach, w odległości 7 km od Goleniowa znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Szczecin-Goleniów, który oferuje stałe połączenia zarówno krajowe jak i zagraniczne.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mini Park - Goleniów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Mini Park - Goleniów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Police Jasienica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mini Park - Goleniów znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Przedszkolnymi w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mini Park - Goleniów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALMED" w odległości 30 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mini Park - Goleniów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 170 m znajduje się ABC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mini Park - Goleniów w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie