Masuria Park

Oferta archiwalna

Pisz, ul. Zagłoby

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Masuria Park

3 zdjęcia

Masuria Park
Masuria Park
Masuria Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

PRZYTULNIE I KAMERALNIE

Tworząc wizję osiedla Masuria Park, chcieliśmy sprawić, by każdy z jego mieszkańców czuł się tam naprawdę wyjątkowo. Dlatego zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły. Bloki wznoszą się tutaj jedynie na wysokość trzech pięter, dzięki czemu całe osiedle emanuje pełnym spokoju, kameralnym klimatem.

Co czeka na przyszłych mieszkańców tego wyjątkowego miejsca?

Znakomicie zaprojektowane mieszkania 2- i 3-pokojowe, o metrażu od 38.2 m² aż do 100 m², garaże z podjazdami oraz w pełni zagospodarowany rozległy teren całego osiedla.

Dla przyszłych mieszkańców przygotowaliśmy komfortowe balkony (jeden lub dwa w każdym lokalu), dzięki którym korzystanie z uroków „zielonych płuc Polski” będzie jeszcze przyjemniejsze.

DZIECIĘCY RAJ

Wszyscy wiemy, że dzieci uwielbiają spędzać czas na dworze, w gronie przyjaciół. Dlatego też z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla Masuria Park zbudowaliśmy imponujący rozmachem plac zabaw. Stworzyliśmy miejsce, które bez wątpienia zachwyci każdego malucha.

Inwestycja Masuria Park znajduje się w Piszu, ul. Zagłoby (22.7 km od Mikołajek), została zrealizowana przez Rutkowski Development Sp. J.

Inwestycja Masuria Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Masuria Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rutkowski Development Sp. J. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Pisz to miasto w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Pisz, położone w południowo-wschodniej części Krainy Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Roś i nad wypływającą z niego rzeką Pisą. Miasto otacza Puszcza Piska. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do woj. suwalskiego. Według danych z 31 grudnia 2010 r. miasto miało 19 439 mieszkańców. Według danych z 1 stycznia 2011 r. powierzchnia miasta wynosiła 10,08 km². Gmina Pisz jest największą obszarowo gminą w Polsce – 634 km². Około 2/3 jeziora Śniardwy leży w jej granicach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Masuria Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Masuria Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Masuria Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pisz Wschodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Masuria Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Masuria Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Piszu w odległości 220 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Skrzatek w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Masuria Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 330 m znajduje się Dino, w odległości 370 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Masuria Park w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Chill Out Bowling.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Piszu

Oferty w Piszu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: