Nowa Sól Os. Armii Krajowej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

NOWA SÓL, OS. ARMII KRAJOWEJ 5B-C - W TRAKCIE BUDOWY1. Budynek 2-klatkowy z windami, w poziomie parteru znajdować się będą garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 48,4 m2 do 81,6 m2. Mieszkania 4-pokojowe o pow. 81,6 m2 z oknem w łazience oraz wc. Każde mieszkanie posiada bardzo ładny balkon. Teren działki zagospodarowany zostanie przez chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe oraz plac zabaw. Budynek przyłączony zostanie do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni. Planowane zakończenie budowy 30.09.2018 r. / klucze w październiku 2018 r.NOWA SÓL - BUDYNKI ODDANE DO UŻYTKU1. budynek 36-rodzinny os. Armii Krajowej 5-5A - SA JESZCZE WOLNE MIESZKANIA2. budynek 72-rodzinny przy OS. ARMII KRAJOWEJ 6-6C - SĄ JESZCZE WOLNE MIESZKANIA3. budynek 36-rodzinny przy ul. 1-go Maja 26a - sprzedane4. budynek 23-rodzinny przy ul. 1-go Maja 26 - sprzedane5. budynek 42-rodzinny przy ul. 1-go Maja 28 - sprzedane

Inwestycja Nowa Sól Os. Armii Krajowej znajduje się w Nowej Soli, Osiedle Armii Krajowej (5.4 km od Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o..

Inwestycja Nowa Sól Os. Armii Krajowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowa Sól Os. Armii Krajowej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 74 metrów kwadratowych w cenie od 3 390 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (62 miejsca)

W inwestycji znajdują się 72 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (72).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (62 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa Sól Os. Armii Krajowej

Nowa Sól to miasto znajdujące się w granicach województwa lubuskiego. Posiada status gminy miejskiej oraz jest siedzibą powiatu nowosolskiego, a także członkiem Związku Miast Polskich. Wraz z Zieloną Górą oraz Sulechowem tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Aktualnie Nowa Sól stanowi jeden z większych ośrodków przemysłowych na zachodzie Polski. Działa tam wiele przedsiębiorstw, które zajmują się działalnością w branżach: metalowej, maszynowej, elektrotechnicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, elektronicznej. Ponadto, Nowa Sól należy do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której powstało wiele fabryk.

Komunikacja

W mieście krzyżuje się kilka szlaków drogowych, w tym trzy drogi wojewódzkie: DW297, DW292 oraz DW345. W Nowej Soli istnieje także dworzec kolejowy, zaś rzeka Odra przypływająca przez miasto jest śródlądową drogą wodną. Transport zbiorowy zapewnia PKS Nowa Sól.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Sól Os. Armii Krajowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Nowa Sól Os. Armii Krajowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chałubińskiego Szpital.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Sól Os. Armii Krajowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczny Szpital SPZOZ w Nowej Soli w odległości 330 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Sól Os. Armii Krajowej w odległości 500 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.09.2015

Data aktualizacji: 08.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie