Mieszkania w Nowej Soli

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 1-go Maja, oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

nowosolski, Nowa Sól, ul. 1-go Maja 28

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mieszkania w Nowej Soli

5 zdjęć

Mieszkania w Nowej Soli
Mieszkania w Nowej Soli
Mieszkania w Nowej Soli
Mieszkania w Nowej Soli

Opis Inwestycji

OSTATNIA KAWALERKA

NOWA SÓL, budynek 42-rodzinny przy ul. 1-go Maja 28. Budynek 1-klatkowy, wyposażony w windę, w poziomie piwnic znajdują się garaże i komórki lokatorskie.

W budynku wykonano mieszkania 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 30 m2 do 75 m2. Układ mieszkań został tak przemyślany, aby zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki. Każde mieszkanie posiada bardzo ładny duży balkon. Zaprojektowano dojścia do klatki schodowej umożliwiające dostęp do budynku dla osób niepełnosprawnych.

Budynek przyłączony został do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni.

W dniu 03.02.2012 r. Decyzją nr 71/2012 budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie.

Pierwszy akt notarialny został podpisany w dniu 27.02.2012 r.

Inwestycja Mieszkania w Nowej Soli znajduje się w Nowej Soli, ul. 1-go Maja 28 (6 km od Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o..

Inwestycja Mieszkania w Nowej Soli została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania w Nowej Soli pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Nowa Sól to miasto znajdujące się w granicach województwa lubuskiego. Posiada status gminy miejskiej oraz jest siedzibą powiatu nowosolskiego, a także członkiem Związku Miast Polskich. Wraz z Zieloną Górą oraz Sulechowem tworzy tzw. Lubuskie Trójmiasto. Aktualnie Nowa Sól stanowi jeden z większych ośrodków przemysłowych na zachodzie Polski. Działa tam wiele przedsiębiorstw, które zajmują się działalnością w branżach: metalowej, maszynowej, elektrotechnicznej, spożywczej, motoryzacyjnej, elektronicznej. Ponadto, Nowa Sól należy do Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w której powstało wiele fabryk.

Komunikacja

W mieście krzyżuje się kilka szlaków drogowych, w tym trzy drogi wojewódzkie: DW297, DW292 oraz DW345. W Nowej Soli istnieje także dworzec kolejowy, zaś rzeka Odra przypływająca przez miasto jest śródlądową drogą wodną. Transport zbiorowy zapewnia PKS Nowa Sól.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania w Nowej Soli mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Mieszkania w Nowej Soli znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Staszica Estakada.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania w Nowej Soli znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 12 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania w Nowej Soli jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ARS Medica w odległości 160 m, Lekarz w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania w Nowej Soli składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Carrefour, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania w Nowej Soli w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.03.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: