Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Zielony Zakątek
  Oferta archiwalna
  Decydując się na budowę osiedla ZIELONY ZAKĄTEK myśleliśmy przede wszystkim o rodzinach z dziećmi ceniących sobie wygodę i komfort życia.Domy z ogródkiem, garażem, nowoczesną architekturą w doskonałej lokalizacji to tylko niektóre z atutów inwestycji. Projekt obejmuje 10 komfortowych domów o powierzchni użytkowej 115 m2 w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, które posiadać będą prywatny ogródek od 70,00 m2 do 157,00 m2 przestronny balkon, garaż oraz własne miejsce postojowe.Ogromną zaletą naszej inwestycji jest jej położenie. Domy znajdują się w cichej i spokojnej części Lubina, jednak bogato rozwinięta infrastruktura daje nieograniczone możliwości spędzania wolnego czasu. Dlatego nasz projekt to także idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które oprócz bezpieczeństwai spokoju cenią sobie łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, oraz punktów usługowych i handlowych.ZIELONY ZAKĄTEK to idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność w inwestycji.

  Osiedle Zielony Zakątek

  od 4 339 zł/m2
  ul. Małomicka 7 , Lubin(1.7 km od centrum)
  Primecraft Developer Sp. z o.o. Sp.k.
 • Górnicza 5
  Oferta archiwalna
  Nasza kolejna już inwestycja w Lubinie, kompleks 2 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażem podziemnym zlokalizowanych przy ul. Górniczej 5. W budynkach znajdować się będą 84 mieszkania o różnej wielkości.Ze względu na lokalizację inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, jest to idealne miejsce do zamieszkania rodzin z dziećmi. W odległości 250m od granicy naszej działki zaczyna się Park Solidarności oraz tereny zielone w obrębie ul. Lotników, Konstytucji 3 Maja oraz al. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Na ich terenie znajduje się wiele placów zabaw i boisk sportowych.Założenia projektowe zakładają budowę budynków w standardzie zbliżonym do naszej poprzedniej inwestycji w Lubinie – przy ul. Piłsudskiego. Zostaną one wyposażone w windy, każde mieszkanie będzie posiadało balkon lub taras. Na piętrach i półpiętrach znajdować się będą komórki lokatorskie.

  Górnicza 5

  od 3 950 zł/m2
  ul. Górnicza 5 , Lubin(0.1 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Zielony Zaułek
  Oferta archiwalna
  Osiedle Zielony Zaułek to miejsce w którym zamieszkasz z przyjemnością. W cichej okolicy, w niedalekiej odległość od dwóch skwerów, w pobliżu parku wrocławskiego ze stawem krajobrazowym możesz odpocząć od zgiełku codzienności. Osiedle składać się będzie z dwóch 4 i 5-cio kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wyposażonych w windy z około 100 mieszkaniami różnej wielkości. W jednym z nich, w podziemiu, zlokalizowany będzie parking z garażami. Ponadto na osiedlu powstaną dwa mniejsze /2 i 3 kond./ budynki przeznaczone pod działalność usługową. Każde mieszkanie posiada niezależny kocioł gazowy, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz okna wykonane z wysokiej jakości drewna. Wyposażenie obejmuje również instalacje elektryczną, telefoniczną, Internet, RTV – okablowanie plus osprzęt, instalacje domofonową z cyfrowym panelem przywoławczym oraz wiele innych elementów.BUDYNKI NA OSIEDLUOsiedle sładać się będzie z dwóch budynków mieszkalnych z około 100 mieszkaniami różnej wielkości oraz dwóch mniejszych budynków przeznaczonych pod działalność usługową. Budynek oznaczony jako “A” posiada 4 klatki które prowadzą do 68 mieszkań i podziemnych garaży. Mieszkania o różnej wielkości od 27-87m2 wykonane są w podwyższonym standardzie i posiadają przestronne balkony i tarasy.Budynek oznaczony jako “B” posiada 2 klatki które prowadzą do 36 mieszkań. Mieszkania o różnej wielkości od 27-87m2 wykonane są w podwyższonym standardzie i posiadają przestronne balkony i tarasy.Budynki oznaczony jako “C” i “D” przeznaczone pod działalność gospodarczą z lokalami usługowymi i biurowymi.SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE LOKALIZACJIOsiedle Zielony Zaułek powstaje w Lubinie przy ulicy Piłsudskiego. W niewielkiej odległości znajdują się punkty usługowe między innymi apteka i fryzjer. Osiedle położone jest w pobliżu centrum, do którego dojedziesz w 5 minut (ok 1,5 km). Wszystko to sprawia że nasza lokalizacja spełnia Twoje oczekiwania!

  Zielony Zaułek

  ul. Piłsudskiego , Lubin(3.3 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.
 • Ogrody Kwiatowe–etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle “Ogrody Kwiatowe” – etap I to zespół pięciu nowoczesnych i komfortowych budynków położonych w doskonałej lokalizacji.Różnorodność mieszkań zaspokoi nawet najwyższe wymagania. “Ogrody Kwiatowe” – etap I to także interesująca propozycja dla tych, którzy poszukują lokali na prowadzenie działalności handlowo – usługowej.Inwestycja: Ogrody Kwiatowe – etap IZakres: 62 mieszkania, 7 lokali usługowychWielkość: pow. 30m2 – 104 m2Inwestor: Developer DEX Sp. z o.o.Realizacja: IV kwartał 2012/ I kwartał 2013Położenie:Osiedle Ogrody Kwiatowe usytuowane jest przy ulicy Kwiatowej, na terenie Lubina – jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Niska zabudowa jednorodzinna w sąsiedztwie, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.Atutem tej lokalizacji jest rozwinięta infrastruktura kulturalna, oświatowa i handlowa. W najbliższej okolicy znajdują się przedszkola, renomowane szkoły podstawowe i gimnazjalne.Usytuowane w bocznej, cichej uliczce budynki, wtopione w istniejącą architekturę gwarantują spokój przyszłym mieszkańcom. Lokalizacja ta pozwala oderwać się od miejskiego gwaru i gwarantuje ciszę i intymność. Jednocześnie nieduża odległość od ważnych szlaków komunikacyjnych oraz dostęp do komunikacji miejskiej pozwala w pełni korzystać z życia w wielkim mieście oraz zminimalizować czas przeznaczony na dojazdy.

  Ogrody Kwiatowe–etap I

  ul. Kwiatowa , Lubin(2.4 km od centrum)
  Developer DEX Sp. z o.o.
 • Inwestycja przy ul. Piłsudskiego
  Oferta archiwalna
  Wiosną 2013 roku BLOCKPOL zakończył budowę trzeciego etapu inwestycji na osiedlu Zielony Zaułek zlokalizowanym przy ul. Piłsudskiego w Lubinie. Osiedle położone jest zaledwie 1,5 km od centrum miasta, do którego dojechać można w 5 minut. Cicha okolica, w której pobliżu znajduje się park wrocławski ze stawem krajobrazowym oraz dwa zielone skwery.Niedaleko budynku mieszczą się punkty usługowe, a cała inwestycja sąsiaduje z niedawno wyremontowaną ulicą Piłsudskiego.Kameralne osiedle Zielony Zaułek składa się z trzech niskopiętrowych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie. Dotychczas zrealizowane w ramach osiedla budynki posiadają po 36 oraz 68 mieszkań wielkości od 27 do 87 m2. Najnowszą inwestycją na osiedlu jest budynek oferujący łącznie 38 mieszkań o metrażu od 27 do 82 m2, w którego podziemiu również zlokalizowano parkingi oraz garaże.Każde mieszkanie posiada przestronne balkony lub tarasy oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe i niezależny kocioł gazowy. Wyposażenie obejmuje także m.in. instalację elektryczną, telefoniczną, Internet, okablowanie plus sprzęt RTV oraz instalację domofonową z cyfrowym panelem przywoławczym.

  Inwestycja przy ul. Piłsudskiego

  ul. Piłsudskiego , Lubin(3.3 km od centrum)
  Blockpol Developer Sp. z o.o.

Informacje o Lubinie

Lubin to miasto i gmina znajdująca się w województwie dolnośląskim. Jest siedzibą powiatu lubińskiego, gminy miejskiej i gminy wiejskiej Lubin. Leży w centrum Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego. W Lubinie swoją siedzibę posiada KGHM Polska Miedź - jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie. Sektor wydobywczy, choć rozbudowany tutaj do ogromnych rozmiarów, nie jest jedyną działalnością gospodarczą w tym rejonie. Lubin jest miastem, w którym narodziła się telefonia "Dialog". Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od polskiego słowa "lubić" - określenia pozytywnej ludzkiej emocji "lubienia czegoś". Do ważniejszych wydarzeń historycznych odbywających się na ziemi lubińskiej należy zbrodnia lubińska (1982 r.). Podczas tego wydarzenia Milicja Obywatelska oraz ZOMO stłumiły demonstrację przeciwko stanowi wojennemu.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: