Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Aleksandrów Kujawski

36 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 919 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Parkowe
  3 kw. 2023
  Osiedle Parkowe to inwestycja nowoczesnego i bezpiecznego osiedla, które zlokalizowane jest w otoczeniu natury. Inwestycja znajduje się przy ulicy Parkowej w Aleksandrowie Kujawskim a otaczają je będzie park miejski, staw oraz lasy. Lokalizacja budynków pozwalać będzie w kilka minut znaleźć się w centrum miasta.Osiedle składać się będzie w sumie z 6 budynków podzielonych na 6 etapów budowy. Pierwszy etap jest już ukończony i zawierał 52 mieszkania oraz 24 miejsca postojowe w hali garażowej. Prace budowlane 1 etapu rozpoczęły się z początkiem 2021 roku i zakończyły latem 2022. W chwili obecnej trwają prace nad 2 budynkiem, którego oddanie zaplanowane jest na połowę 2023 roku.Budynki, co można już zauważyć wyróżnia wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalność mieszkań. Każdy budynek będzie składać się z 3 pięter oraz hali garażowej. Na każdej z kondygnacji znajdować będzie się winda. W budynku nr 1 znajdą się mieszkania 2 i 3 pokojowe z metrażami od ok. 35m2 do ok. 63m2.

  Osiedle Parkowe

  ul. Zielona 3 , Aleksandrów Kujawski(11.4 km od Torunia)
  Dariusz Lewandowski Zakład Ogólnobudowlany Lewpol
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Słoneczna 16
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczna 16 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Słonecznej 16 w Aleksandrowie Kujawskim. Na ten jeden, wielorodzinny budynek mieszkalny składa się 56 mieszkań o zróżnicowanym schemacie funkcjonalnym wraz z komórkami lokatorskimi, windą oraz podziemnym garażem z 16 miejscami postojowymi, a także pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce.Inwestycja jest realizowana etapowo, każdy z dwóch etapów to 28 mieszkań oraz odpowiadająca im część podziemna. Oferujemy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 38,9 m² do 70,1m². Część mieszkań na parterze dysponuje własnymi, prywatnymi ogródkami o powierzchni od 40 do 200 metrów kwadratowych. Mieszkańcy pozostałych lokali mają do dyspozycji przestronne loggie lub balkony. Na zewnątrz budynku znajduje się duży parking, plac zabaw dla najmłodszych oraz teren zielony dla wszystkich użytkowników obiektu. Osiedle Słoneczna 16 jest osiedlem zamkniętym, dającym jego użytkownikom duże poczucie bezpieczeństwa.Osiedle Słoneczna 16 to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej cenie.

  Słoneczna 16

  od 4 500 zł/m2
  ul. Słoneczna 16 , Aleksandrów Kujawski(11.3 km od Torunia)
  Słoneczna16 Sp. z o.o. Sp. k.

Informacje o Aleksandrowie Kujawskim

W Aleksandrowie Kujawskim dostępnych jest 36 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Aleksandrowie Kujawskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 63 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (21 mieszkań).
 • 3-pokojowe (7 mieszkań).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Aleksandrowie Kujawskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Aleksandrowie Kujawskim kosztuje 209 160 zł.

Oferty w Aleksandrowie Kujawskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: