Słoneczna 16

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Słoneczna, oferowane bezpośrednio przez

Słoneczna16 Sp. z o.o. Sp. k.

Aleksandrów Kujawski, ul. Słoneczna 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczna 16

5 zdjęć

Słoneczna 16
Słoneczna 16
Słoneczna 16
Słoneczna 16

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 56 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (56): Do każdego mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Słoneczna 16 to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Słonecznej 16 w Aleksandrowie Kujawskim. Na ten jeden, wielorodzinny budynek mieszkalny składa się 56 mieszkań o zróżnicowanym schemacie funkcjonalnym wraz z komórkami lokatorskimi, windą oraz podziemnym garażem z 16 miejscami postojowymi, a także pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce.

Inwestycja jest realizowana etapowo, każdy z dwóch etapów to 28 mieszkań oraz odpowiadająca im część podziemna. Oferujemy mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 38,9 m² do 70,1m². Część mieszkań na parterze dysponuje własnymi, prywatnymi ogródkami o powierzchni od 40 do 200 metrów kwadratowych. Mieszkańcy pozostałych lokali mają do dyspozycji przestronne loggie lub balkony. Na zewnątrz budynku znajduje się duży parking, plac zabaw dla najmłodszych oraz teren zielony dla wszystkich użytkowników obiektu. Osiedle Słoneczna 16 jest osiedlem zamkniętym, dającym jego użytkownikom duże poczucie bezpieczeństwa.

Osiedle Słoneczna 16 to świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej cenie.

Inwestycja Słoneczna 16 znajduje się w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Słoneczna 16 (11.3 km od Torunia), została zrealizowana przez Słoneczna16 Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Słoneczna 16 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna 16 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Słoneczna16 Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 56 komórek lokatorskich Do każdego mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Kujawski to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmuje zaledwie 7,23 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 12 tysięcy osób. Pomimo niewielkiego obszaru, region ten cieszy się dużym powodzeniem przede wszystkim ze względu na bliskość lasów i zbiorników wodnych. Warto wspomnieć o tym, że miasto położone jest w pobliżu Równiny Inowrocławskiej oraz Kotliny Toruńskiej. Aleksandrów Kujawski w związku z tym posiada niezwykle atrakcyjne tereny zielone, które są doskonałym miejscem do uprawiania sportów, wielogodzinnych spacerów oraz jazdy na rowerze. Jest to świetne miejsce dla osób lubiących przebywać w otoczeniu przyrody, odpoczywać na łonie natury, jak i dla osób aktywnych fizycznie - z pewnością mieszkańcy, jak turyści będą zachwyceni walorami turystycznymi i rekreacyjnymi tego miejsca. Warto wspomnieć również o interesujących akwenach wodnych, takich jak jeziora w Ostrowąsie, Goszczewie, Broniszewie i Służewie - wokół nich rozbudowuje się infrastruktura turystyczna, która ma zapewnić miejsca noclegowe oraz szereg atrakcji. Jest to również miejsce idealne dla wędkarzy. Jeśli chodzi o placówki kulturowe, na terenie miasta mieści się Miejskie Centrum Kultury. Warto jednak dodać, że rolę największego ośrodka kultury przejął klub „Fado”, który stanowi obecnie najaktywniejsze kulturowe miejsce. Dodatkowo w Aleksandrowie, cyklicznie odbywa się impreza “Biała Lokomotywa”, która skupia środowisko artystów z całej Polski.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczna 16?

Jeśli chodzi o transport drogowy, przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 266, która zapewnia połączenie między Koninem a Ciechocinkiem oraz droga wojewódzka nr 250, która prowadzi do Poznania. W Aleksandrowie krzyżuje się także droga krajowa nr 91, która łączy Gdańsk z Cieszynem. Występuje tutaj również transport kolejowy z linią 18 na trasie Kutno-Piła Główna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna 16 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 841 metrów od inwestycji Słoneczna 16 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleksandrów Kujawski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczna 16 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna 16 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Polskich Podróżników w odległości 342 m, szkoła w odległości 410 m, Zespół Szkół nr 2 im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w odległości 412 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczna 16 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 695 m, Powiatowy Szpital w Aleksnadrowie Kujawskim w odległości 695 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 722 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna 16 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 313 m znajduje się abc "U Krawca", w odległości 569 m znajduje się POLOmarket, w odległości 598 m znajduje się Gama.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna 16 w odległości 179 m znajduje się boisko / kort, w odległości 207 m znajduje się boisko / kort, w odległości 224 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 18.11.2020
Data aktualizacji: 12.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: