Osiedle Budzisz, Estate 4

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTG Development

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Słoneczne(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż dębicki, Dębica, ul. Piłsudskiego (32.7 km od Rzeszowa)
  Osiedle Słoneczne
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 36 - 58 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  SGL Deweloper

Opis Inwestycji

Najwyższej jakości apartamenty z niezależnymi wejściami- jedyne takie w Dębicy. Gwarantuje najwyższą jakość i sprawdzony teren pod względem geologicznym- budujemy tylko w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach z materiałów najwyższej jakości. Budynki zostaną oddane do użytkowania w 2022r a każdy z nich zostanie objęty 3 letnią gwarancją! Na chwilę obecną 40% mieszkań już jest sprzedana.Budynki w stanie deweloperskim wyposażone są w ogrzewanie podłogowe i posiadają miejsce parkingowe. Każdy budynek ma swojego administratora.Dajemy możliwość wprowadzenia zmian w rozkładzie mieszkania- gratis!Każdy budynek ma swojego administratora. Możliwość dokupienia garażu!

Inwestycja Osiedle Budzisz, Estate 4 znajduje się w Dębicy, ul. Kosynierów Racławickich 20 (32.1 km od Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera TG Development.

Inwestycja Osiedle Budzisz, Estate 4 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 36 do 66 metrów kwadratowych w cenie od 4 723 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TG Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4

Dębica to miasto położone w województwie podkarpackim, nad rzeką Wisłoką. Zajmuje 34 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 46 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na osiedla m.in. Centrum, Kępa-Wolica, Słoneczne, czy Świętosława. Region ten jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych, w którym mocno rozwinięty został m.in. przemysł chemiczny. W tym mieście znaczną część gospodarki miejskiej stanowi sektor handlowy - mieszkańcy mają dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych. Dębica posiada także bogatą ofertę kulturową. W pobliżu mieszczą się muzea, Dom Kultury i Kino Kosmos oraz Dom Kultury Mors. Dodatkowo na mieszkańców, jak i turystów czeka wiele atrakcji w postaci lodowiska, czy aquaparku. Warto wspomnieć o tym, że miasto położone jest w otoczeniu wielu szlaków pieszych oraz rowerowych, co zdecydowanie sprzyja licznym wycieczkom po okolicy. Jeśli chodzi o placówki oświatowe, funkcjonują tutaj przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły średnie, wyższe, a także policealne. Ponadto edukację podstawową uzupełnia szkoła artystyczna - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego.

Komunikacja

Dębica leży przy Autostradzie A4 oraz drodze krajowej nr 94 pomiędzy Krakowem a Rzeszowem. Ponadto znajduje się tutaj również droga wojewódzka nr 985, która prowadzi do Tarnobrzegu. Miasto jest ważnym węzłem kolejowym, przebiega tędy międzynarodowa trasa kolejowa E30. Dębica posiada bezpośrednie połączenia m.in. ze Lwowem, Krakowem, Szczecinem, Gdańskiem, Poznaniem, Katowicami, Warszawą, Wrocławiem oraz Zieloną Górą. Występuje tutaj także linia kolejowa nr 25, która zapewnia połączenie między Łodzią a Dębicą oraz linia nr 31, która łączy Kraków Główny ze stacją kolejową w Medyku. Jeśli chodzi o transport miejski, funkcjonuje tutaj aż 17 linii obsługiwanych przez Miejską Komunikację Samochodową w Dębicy. Komunikację międzymiastową i podmiejską zapewnia przedsiębiorstwo PKS Dębica oraz firmy prywatne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Al. Jana Pawła II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Weldon KIDS w odległości 450 m, Niepubliczna Szkoła Weldon School w odległości 450 m, Akademia Radosnego Przedszkolaka w odległości 450 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Basen, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2020

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie