Osiedle Budzisz, Estate 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kosynierów Racławickich, oferowane bezpośrednio przez

TG Development

Dębica, ul. Kosynierów Racławickich 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Budzisz, Estate 4

6 zdjęć

Osiedle Budzisz, Estate 4
Osiedle Budzisz, Estate 4
Osiedle Budzisz, Estate 4
Osiedle Budzisz, Estate 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Najwyższej jakości apartamenty z niezależnymi wejściami- jedyne takie w Dębicy. Gwarantuje najwyższą jakość i sprawdzony teren pod względem geologicznym- budujemy tylko w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach z materiałów najwyższej jakości. Budynki zostaną oddane do użytkowania w 2022r a każdy z nich zostanie objęty 3 letnią gwarancją! Na chwilę obecną 40% mieszkań już jest sprzedana.

Budynki w stanie deweloperskim wyposażone są w ogrzewanie podłogowe i posiadają miejsce parkingowe. Każdy budynek ma swojego administratora.

Dajemy możliwość wprowadzenia zmian w rozkładzie mieszkania- gratis!

Każdy budynek ma swojego administratora. Możliwość dokupienia garażu!

Inwestycja Osiedle Budzisz, Estate 4 znajduje się w Dębicy, ul. Kosynierów Racławickich 20 (25.4 km od Tarnowa), została zrealizowana przez TG Development.

Inwestycja Osiedle Budzisz, Estate 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TG Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Dębica to miasto położone w województwie podkarpackim, nad rzeką Wisłoką. Zajmuje 34 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 46 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na osiedla m.in. Centrum, Kępa-Wolica, Słoneczne, czy Świętosława. Region ten jest jednym z najważniejszych ośrodków przemysłowych, w którym mocno rozwinięty został m.in. przemysł chemiczny. W tym mieście znaczną część gospodarki miejskiej stanowi sektor handlowy - mieszkańcy mają dostęp do licznych punktów handlowo-usługowych. Dębica posiada także bogatą ofertę kulturową. W pobliżu mieszczą się muzea, Dom Kultury i Kino Kosmos oraz Dom Kultury Mors. Dodatkowo na mieszkańców, jak i turystów czeka wiele atrakcji w postaci lodowiska, czy aquaparku. Warto wspomnieć o tym, że miasto położone jest w otoczeniu wielu szlaków pieszych oraz rowerowych, co zdecydowanie sprzyja licznym wycieczkom po okolicy. Jeśli chodzi o placówki oświatowe, funkcjonują tutaj przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, szkoły średnie, wyższe, a także policealne. Ponadto edukację podstawową uzupełnia szkoła artystyczna - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4?

Dębica leży przy Autostradzie A4 oraz drodze krajowej nr 94 pomiędzy Krakowem a Rzeszowem. Ponadto znajduje się tutaj również droga wojewódzka nr 985, która prowadzi do Tarnobrzegu. Miasto jest ważnym węzłem kolejowym, przebiega tędy międzynarodowa trasa kolejowa E30. Dębica posiada bezpośrednie połączenia m.in. ze Lwowem, Krakowem, Szczecinem, Gdańskiem, Poznaniem, Katowicami, Warszawą, Wrocławiem oraz Zieloną Górą. Występuje tutaj także linia kolejowa nr 25, która zapewnia połączenie między Łodzią a Dębicą oraz linia nr 31, która łączy Kraków Główny ze stacją kolejową w Medyku. Jeśli chodzi o transport miejski, funkcjonuje tutaj aż 17 linii obsługiwanych przez Miejską Komunikację Samochodową w Dębicy. Komunikację międzymiastową i podmiejską zapewnia przedsiębiorstwo PKS Dębica oraz firmy prywatne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1190 metrów od inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dębica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Weldon Kids w odległości 436 m, Weldon School w odległości 440 m, Przedszkole Miejskie nr 11 w odległości 459 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 5 w odległości 880 m, MaGra w odległości 991 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 595 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 701 m znajduje się Biedronka, w odległości 787 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Budzisz, Estate 4 w odległości 250 m znajduje się Stadion Miejski, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort, w odległości 280 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 16.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: