Liberty Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInco Building Devleopment sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie miejsce, w którym mieszkasz. Dlatego tworzymy kameralne, przyjazne i bezpieczne osiedle, z dala od zgiełku, a jednocześnie tak bliskie centrum miasta.Kompleks mieszkaniowy Liberty Park położony przy ul. Myczkowskiego, w sąsiedztwie najwiekszego Parku w mieście, z zapleczem sportowo – rekreacyjnym, dobrze zagospodarowanym placem zabaw, ścieżkami rowerowymi, stawem to gwarancja komfortu życia.Na przestrzeni 0,5 ha powstaje kompleks dwóch trzypiętrowych budynków z 82 mieszkaniami. Szeroka i zróżnicowana oferta pozwala zaspokoić potrzeby Każdego Klienta. Oferujemy zarówno wygodne kawalerki, przestronne dwu- i trzy-pokojowe mieszkania, jak i dwupoziomowe apartamenty, do których przynależą tarasy. Natomiast do mieszkań na parterze będą przynależne ogródki od 20 m2 do 40 m2. Wszystkie mieszkania są funkcjonalne, i jasne. W przyziemiu znajdują się samodzielne garaże, a na słonecznym dziedzińcu osiedla przewidziano dodatkowo miejsca postojowe. I standardowo dbając o bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkanców teren osiedla będzie ogrodzony.Pierwszy etap zakończony. Termin ukończenia drugiego etapu inwestycji i oddanie budynku B do użytkowania to I  kwartał 2012 r.Publikowane ceny podlegają negocjacji.Mieszkania objęte są programem Rodzina na Swoim.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.

Inwestycja Liberty Park znajduje się w Brzegu, ul. Myczkowskiego 2 (30.9 km od Opola), została zrealizowana przez dewelopera Inco Building Devleopment sp. z o.o..

Inwestycja Liberty Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Liberty Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inco Building Devleopment sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Liberty Park

Brzeg to miasto położone w województwie opolskim. Leży na Dolnym Śląsku, na skraju Równiny Grodkowskiej, będącej częścią Niziny Śląskiej. To niewielkie, ale urocze miasteczko o bogatej historii, które może pochwalić się kilkoma cennymi zabytkami. Tym najważniejszym i najchętniej odwiedzanym obiektem w Brzegu jest piastowski zamek, położony nad Odrą w otoczeniu starodrzewu. Na terenie miasta znajdują się także Muzeum Piastów Śląskich, Brzeskie Centrum Kultury oraz galeria sztuki. Oferta kulturalna miasta wzbogaciła się w ostatnich latach o wiele wydarzeń i imprez, do najciekawszych zaliczane są: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Różnych Form „Theatron”, Muzyczna Scena Młodych „Bariery Kariery”.

Komunikacja

Przez Brzeg przebiegają dwie drogi krajowe. Droga krajowa nr 39 łączy Łagiewniki z miejscowością Kępną, a droga krajowa nr 94 przebiega m.in. przez Bolesławiec, Chojnów, Legnicę aż do miasta Rdymno. Znajduję się tutaj także autostrada A4, prowadząca z zachodu na wschód przez południową Polskę wzdłuż szczytów Sudetów i Karpat.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Liberty Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Liberty Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Liberty Park znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Brzegu w odległości 200 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W BRZEGU w odległości 250 m, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR1 w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Liberty Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Tojo, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Liberty Park w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Hala sportowa Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

Data publikacji: 23.10.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie