Liberty Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Myczkowskiego, oferowane bezpośrednio przez Inco Building Devleopment sp. z o.o.

Brzeg, ul. Myczkowskiego 2

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Liberty Park

7 zdjęć

Liberty Park
Liberty Park
Liberty Park
Liberty Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Wiemy jak ważne jest dla Ciebie miejsce, w którym mieszkasz. Dlatego tworzymy kameralne, przyjazne i bezpieczne osiedle, z dala od zgiełku, a jednocześnie tak bliskie centrum miasta.Kompleks mieszkaniowy Liberty Park położony przy ul. Myczkowskiego, w sąsiedztwie najwiekszego Parku w mieście, z zapleczem sportowo – rekreacyjnym, dobrze zagospodarowanym placem zabaw, ścieżkami rowerowymi, stawem to gwarancja komfortu życia.Na przestrzeni 0,5 ha powstaje kompleks dwóch trzypiętrowych budynków z 82 mieszkaniami. Szeroka i zróżnicowana oferta pozwala zaspokoić potrzeby Każdego Klienta. Oferujemy zarówno wygodne kawalerki, przestronne dwu- i trzy-pokojowe mieszkania, jak i dwupoziomowe apartamenty, do których przynależą tarasy. Natomiast do mieszkań na parterze będą przynależne ogródki od 20 m2 do 40 m2. Wszystkie mieszkania są funkcjonalne, i jasne. W przyziemiu znajdują się samodzielne garaże, a na słonecznym dziedzińcu osiedla przewidziano dodatkowo miejsca postojowe. I standardowo dbając o bezpieczeństwo i wygodę przyszłych mieszkanców teren osiedla będzie ogrodzony.Pierwszy etap zakończony. Termin ukończenia drugiego etapu inwestycji i oddanie budynku B do użytkowania to I  kwartał 2012 r.

Publikowane ceny podlegają negocjacji.

Mieszkania objęte są programem Rodzina na Swoim.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży.

Inwestycja Liberty Park znajduje się w Brzegu, ul. Myczkowskiego 2 (30.9 km od Opola), została zrealizowana przez Inco Building Devleopment sp. z o.o.

Inwestycja Liberty Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 82 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Liberty Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inco Building Devleopment sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 82 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Brzeg to miasto położone w województwie opolskim. Leży na Dolnym Śląsku, na skraju Równiny Grodkowskiej, będącej częścią Niziny Śląskiej. To niewielkie, ale urocze miasteczko o bogatej historii, które może pochwalić się kilkoma cennymi zabytkami. Tym najważniejszym i najchętniej odwiedzanym obiektem w Brzegu jest piastowski zamek, położony nad Odrą w otoczeniu starodrzewu. Na terenie miasta znajdują się także Muzeum Piastów Śląskich, Brzeskie Centrum Kultury oraz galeria sztuki. Oferta kulturalna miasta wzbogaciła się w ostatnich latach o wiele wydarzeń i imprez, do najciekawszych zaliczane są: Ogólnopolski Festiwal Teatrów Różnych Form „Theatron”, Muzyczna Scena Młodych „Bariery Kariery”.

Komunikacja

Przez Brzeg przebiegają dwie drogi krajowe. Droga krajowa nr 39 łączy Łagiewniki z miejscowością Kępną, a droga krajowa nr 94 przebiega m.in. przez Bolesławiec, Chojnów, Legnicę aż do miasta Rdymno. Znajduję się tutaj także autostrada A4, prowadząca z zachodu na wschód przez południową Polskę wzdłuż szczytów Sudetów i Karpat.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Liberty Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Liberty Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Liberty Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Liberty Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Liberty Park znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Brzegu w odległości 200 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR1 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W BRZEGU w odległości 250 m, BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR1 w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Liberty Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Aldi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Liberty Park w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Hala sportowa Zespołu Szkół Zawodowych nr 1.

Data publikacji: 23.10.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: