Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Podmiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Augusta Fieldorfa, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlana Stanisław Romaniuk

Biała Podlaska, ul. Augusta Fieldorfa 19A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 226 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle PodmiejskaOsiedle Podmiejska

7 zdjęć

Osiedle Podmiejska
Osiedle Podmiejska
Osiedle Podmiejska
Osiedle Podmiejska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Augusta Fieldorfa i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą krajową nr 2 zapewnia łatwy dostęp do wypadów za miasto.

Inwestycja Osiedle Podmiejska znajduje się w Białej Podlaskiej, ul. Augusta Fieldorfa 19A (2.3 km od centrum Białej Podlaskiej), została zrealizowana przez Firma Budowlana Stanisław Romaniuk.

Inwestycja Osiedle Podmiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podmiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlana Stanisław Romaniuk przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Biała Podlaska to miasto położone w województwie lubelskim, na pograniczu Podlasia i Polesia Lubelskiego. Jego powierzchnia wynosi 49 km2 i liczy ok. 59 tysięcy mieszkańców. Miasto znane jest z dbałośći o ekologię. Ze względu na mnogość zabytków, przyciąga szczególnie miłośników historii i zwiedzania. Biała Podlaska położona jest niedaleko granicy z Białorusią, co sprawia, że jest doskonałym punktem wypadowym do naszego wschodniego sąsiada. Miasto słynie z licznych zabytków. Do najciekawszych należy m.in. zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów. Nie brakuje również galerii handlowych, kin, teatrów i licznych ośrodków kultury. Na terenie miasta funkcjonuje 11 szkół podstawowych, 11 szkół średnich, 4 szkoły wyższe oraz szkoła artystyczna - Zespół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Podmiejska?

Miasto posiada doskonałą sieć węzłów komunikacyjnych i własną komunikacją autobusową. Ponadto występują dwie drogi wojewódzkie: nr 812 - łącząca Białą Podlaską z Włodawą, Chełmem, Krasnymstawem oraz nr 811 - łącząca Białą Podlaską z Sarnakami oraz Białymstokiem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podmiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 187 metrów od inwestycji Osiedle Podmiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Armii Krajowej 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Podmiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podmiejska znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Krokus w odległości 111 m, Niepubliczne Przedszkole Fiku Miku w odległości 328 m, przedszkole w odległości 357 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Podmiejska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Anatol Kierdaszuk w odległości 575 m, Desoderm w odległości 593 m, Jerzy Rejmak w odległości 620 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Podmiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się ProGym, w odległości 608 m znajduje się Leoś, w odległości 632 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podmiejska w odległości 428 m znajduje się boisko / kort, w odległości 492 m znajduje się boisko / kort, w odległości 928 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 20.03.2019
Data aktualizacji: 12.09.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023