Osiedle Podmiejska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFirma Budowlana Stanisław Romaniuk

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1645 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Augusta Fieldorfa i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą krajową nr 2 zapewnia łatwy dostęp do wypadów za miasto.

Inwestycja Osiedle Podmiejska znajduje się w Białej Podlaskiej, ul. Augusta Fieldorfa 19A (55.6 km od Siedlec), została zrealizowana przez dewelopera Firma Budowlana Stanisław Romaniuk.

Inwestycja Osiedle Podmiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Podmiejska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 60 metrów kwadratowych w cenie od 3 450 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Firma Budowlana Stanisław Romaniuk przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: TV kablowa, usługi w budynku, winda, wózkarnia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Podmiejska

Biała Podlaska to miasto położone w województwie lubelskim, na pograniczu Podlasia i Polesia Lubelskiego. Jego powierzchnia wynosi 49 km2 i liczy ok. 59 tysięcy mieszkańców. Miasto znane jest z dbałośći o ekologię. Ze względu na mnogość zabytków, przyciąga szczególnie miłośników historii i zwiedzania. Biała Podlaska położona jest niedaleko granicy z Białorusią, co sprawia, że jest doskonałym punktem wypadowym do naszego wschodniego sąsiada. Miasto słynie z licznych zabytków. Do najciekawszych należy m.in. zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów. Nie brakuje również galerii handlowych, kin, teatrów i licznych ośrodków kultury. Na terenie miasta funkcjonuje 11 szkół podstawowych, 11 szkół średnich, 4 szkoły wyższe oraz szkoła artystyczna - Zespół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina.

Komunikacja

Miasto posiada doskonałą sieć węzłów komunikacyjnych i własną komunikacją autobusową. Ponadto występują dwie drogi wojewódzkie: nr 812 - łącząca Białą Podlaską z Włodawą, Chełmem, Krasnymstawem oraz nr 811 - łącząca Białą Podlaską z Sarnakami oraz Białymstokiem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Podmiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Podmiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sobieskiego 1.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podmiejska znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole FIKU-MIKU w odległości 370 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Podmiejska w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.03.2019

Data aktualizacji: 12.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie