Kamienica Ogrodowa 65

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ogrodowa, oferowane bezpośrednio przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Kamienica Ogrodowa 65

10 zdjęć

Kamienica Ogrodowa 65
Kamienica Ogrodowa 65
Kamienica Ogrodowa 65
Kamienica Ogrodowa 65

Najbliższe inwestycje

 • Testowa Inwestycja
  od: 9 439 zł/m2

  Testowa Inwestycja

  Testowy Deweloper

  Lokal użytkowy Czyste, Wola, Warszawa
  ul. Skierniewicka 14
  2.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 41-231 m2
  • Lokali użytkowych: 10
 • 19. Dzielnica

  19. Dzielnica

  Pro-Urba Invest Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Czyste, Wola, Warszawa
  ul. Kolejowa 47
  2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 57-182 m2
  • Lokali użytkowych: 12
 • Rezydencja Niska 30
  od: 8 484 zł/m2

  Rezydencja Niska 30

  Unimax Development

  Lokal użytkowy Nowolipki, Wola, Warszawa
  ul. Niska 30
  3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 83 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Inwestycja “Ogrodowa 65 Kamienica na Woli” to historyczny budynek mieszkalny, który zostanie nadbudowany i poddany kompleksowej rewitalizacji. Łącznie po zakończeniu prac renowacyjnych, w budynku będą znajdowały się 62 mieszkania w metrażach od 20 m² do 68 m². Na ostatnich kondygnacjach usytuowane będą atrakcyjne lokale posiadające duże balkony i tarasy. W części frontowej budynku powstaną 2 lokale usługowe z dużymi witrynami wychodzącymi na ulicę Ogrodową, gdzie w przyszłości będą mogły mieścić się małe sklepy lub kawiarnie. Do każdego lokalu będzie przypisana komórka lokatorska.

Kamienica będzie wyposażona w nowoczesne instalacje, które pozwolą mieszkańcom na komfortowe i ekonomiczne korzystanie z lokali. Oprócz nowych instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych i centralnego ogrzewania, do lokali zostaną doprowadzone łącza internetowe i telewizyjne, a cała nieruchomość będzie objęta system monitoringu i kontroli dostępu. Dach zostanie wymieniony, a nowe poszycie z grafitowej blachy będzie stylowym dodatkiem, tworząc wraz z bryłą budynku spójną i elegancką całość.

W celu podniesienia standardu, w budynku zostaną zainstalowane 2 windy, z czego jedna w części frontowej w miejscu oryginalnego dźwigu, druga natomiast w zewnętrznym oszklonych szachcie w patio, zapewniając obsługę lokali położonych w południowej części budynku. Ponadto trakty i oba dziedzińce zostaną wyłożone elegancką kostką, a istniejąca roślinność obejmująca piękne drzewa, zostanie uzupełniona o trawniki, obsadzone krzewami i bylinami.

Zachowując historyczny charakter kamienicy, w trakcie prac zostaną odtworzone oryginalne detale kamienicy takie jak brama, balustrady, przeszklenia czy ceglana elewacja. Nowe elementy architektury obejmujące drzwi, okna czy oświetlenie zostaną staranie dobrane, tak aby nawiązywały to stylu epoki lat ’30 XX wieku. Po zakończeniu remontu budynek odzyska swój modernistyczny blask.

Inwestycja Kamienica Ogrodowa 65 znajduje się na Mirowie, ul. Ogrodowa 65 (2.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Inwestycja Kamienica Ogrodowa 65 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
monitoring, usługi w budynku, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Okopowa 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne " Miasteczko Dzieci" w odległości 40 m, BURSA NR 6 w odległości 130 m, Dwujęzyczne Przedszkole "KiDS&Co." w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ibis w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Fresh Market, w odległości 170 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienica Ogrodowa 65 w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.08.2016
Data aktualizacji: 05.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: