Kasprzaka

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSGI Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Konrad(0.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Czyste, ul. Przyokopowa 43 (2.2 km od centrum Warszawy)
  Rezydencja Konrad
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 118 m2
  Mostostal S.A.
 • Apartamenty Ogrodowa(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Mirów, ul. Ogrodowa 31/35 (1.8 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Ogrodowa
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 180 - 262 m2
  Dom Development S.A.
 • wolaRE(1.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wola, Młynów, ul. Ostroroga 23 (3.5 km od centrum Warszawy)
  wolaRE
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 75 - 151 m2
  BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Kasprzaka znajduje się na Czystem, ul. Kasprzaka (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SGI Sp. z o.o..

Inwestycja Kasprzaka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kasprzaka pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 471 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper SGI Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 20 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: przeznaczone dla lokali U2 i U3.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kasprzaka

Osiedle „Kasprzaka” położone jest w kwartale ul. Kasprzaka, Korczaka, Szarych Szeregów oraz Zegadłowicza. Od Ronda Daszyńskiego, gdzie znajduje się m.in. stacja II linii metra, dzieli je zaledwie kilkaset metrów. Dzięki temu przyszli mieszkańcy nie będą wiedzieli, co to znaczy stać w korku. Osobom aktywnym fizycznie wystarczy 5 minut jazdy rowerem, by znaleźć się w jednym z trzech okolicznych Parków: Sowińskiego, Szymańskiego lub Moczydło, gdzie znajdują się m.in. odkryte baseny. Miłośników życia kulturalnego ucieszy zapewne bliskość muzeów, teatrów oraz kin. Zakupy można zrobić zarówno w okolicznych sklepikach, jak również w pobliskich Złotych Tarasach. Osiedle „Kasprzaka” to luksus mieszkania w centrum miasta, które zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania!

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kasprzaka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Kasprzaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Wolski 51.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w odległości 90 m, Przedszkole nr 62 w odległości 140 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kasprzaka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FizjoBell w odległości 50 m, NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych w odległości 140 m, Ginekologia w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kasprzaka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Chorten, w odległości 230 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka w odległości 10 m znajduje się Billboard, w odległości 180 m znajduje się Pływalnia "Delfin" OSiR, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 13.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie