Kasprzaka

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kasprzaka, oferowane bezpośrednio przez SGI Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Czyste, ul. Kasprzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Kasprzaka

5 zdjęć

Kasprzaka
Kasprzaka
Kasprzaka
Kasprzaka

Najbliższe inwestycje

 • 19. Dzielnica

  19. Dzielnica

  Pro-Urba Invest Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Czyste, Wola, Warszawa
  ul. Kolejowa 47
  2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 57-182 m2
  • Lokali użytkowych: 12
 • Niemcewicza 19

  Niemcewicza 19

  NAPOLLO

  Lokal użytkowy Stara Ochota, Ochota, Warszawa
  ul. Niemcewicza 19
  2.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 74-257 m2
  • Lokali użytkowych: 5
 • Pomarańczarnia
  od: 8 600 zł/m2

  Pomarańczarnia

  Filicum Investments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa

  Lokal użytkowy Młynów, Wola, Warszawa
  ul. Wawrzyszewska 11
  3.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 150-186 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

Inwestycja Kasprzaka znajduje się na Czystem, ul. Kasprzaka (2.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Kasprzaka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Kasprzaka nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli SGI Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 20 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: przeznaczone dla lokali U2 i U3.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle „Kasprzaka” położone jest w kwartale ul. Kasprzaka, Korczaka, Szarych Szeregów oraz Zegadłowicza. Od Ronda Daszyńskiego, gdzie znajduje się m.in. stacja II linii metra, dzieli je zaledwie kilkaset metrów. Dzięki temu przyszli mieszkańcy nie będą wiedzieli, co to znaczy stać w korku. Osobom aktywnym fizycznie wystarczy 5 minut jazdy rowerem, by znaleźć się w jednym z trzech okolicznych Parków: Sowińskiego, Szymańskiego lub Moczydło, gdzie znajdują się m.in. odkryte baseny. Miłośników życia kulturalnego ucieszy zapewne bliskość muzeów, teatrów oraz kin. Zakupy można zrobić zarówno w okolicznych sklepikach, jak również w pobliskich Złotych Tarasach. Osiedle „Kasprzaka” to luksus mieszkania w centrum miasta, które zawsze ma coś ciekawego do zaoferowania!

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kasprzaka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kasprzaka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Kasprzaka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szpital Wolski 51.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kasprzaka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w odległości 90 m, Przedszkole nr 62 w odległości 140 m, Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kasprzaka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: FizjoBell w odległości 50 m, NZOZ Praktyka Lekarzy Rodzinnych w odległości 140 m, Ginekologia w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kasprzaka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Chorten, w odległości 230 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kasprzaka w odległości 10 m znajduje się Billboard, w odległości 180 m znajduje się Pływalnia "Delfin" OSiR, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 13.11.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: